Pereiti prie turinio

galoper


galoper

Rekomenduojami pranešimai

ka gero ar blogo galetumet pasakyti apie galoperi, vazineju su juo jau apie metus,na kaip ir problemu jokiu nematau. Esu medziotojas tad tenka ir per purvinus palakstyti, bet ir cia jis tikrai manes nepaveda :D

Galoperis -tai pirmas padzeras apkarstytas plastmasemis kuri dar galima gauti 1998-2001m. gamybos.Na cia taip grubiai,nesigilinant i smulkmenas.Siaip tai pats turetum mums papasakoti kas pas ji gerai,kas blogai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kas pas ji blogai tai nieko negaliu pasakyti, dzipukas tikrai neskirtas lakstimui,jam reikia ramaus vazevimo max. 120 ir ne daugiau.Bekeliai tai net nezinau pas mane dabar uzdetos paprastos asvaltines padangos,bet ir tai nesiskundziu pravazevimu,bet galvoju pirkti tikras purvo padangas.tai nezinau kaip tada jis elgsis. vienintelis minusa kad nesibluokuoja ratai bet manau norint tikrai galima ka sugalvoti.istikruju galvoju per metus laiko savo galoperi paversti koviniu dzipu :lol: ir tikiuosi jusu pagalbos, i masina planuoju investuoti 10000 lt ar uz tuos pinigelius butu galima ka padaryti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kas pas ji blogai tai nieko negaliu pasakyti, dzipukas tikrai neskirtas lakstimui,jam reikia ramaus vazevimo max. 120 ir ne daugiau.Bekeliai tai net nezinau pas mane dabar uzdetos paprastos asvaltines padangos,bet ir tai nesiskundziu pravazevimu,bet galvoju pirkti tikras purvo padangas.tai nezinau kaip tada jis elgsis. vienintelis minusa kad nesibluokuoja ratai bet manau norint tikrai galima ka sugalvoti.istikruju galvoju per metus laiko savo galoperi paversti koviniu dzipu :lol: ir tikiuosi jusu pagalbos, i masina planuoju investuoti 10000 lt ar uz tuos pinigelius butu galima ka padaryti

Pasistatyk gerve,MT ratus,jei neuzteks pravazumo keisk modeli.Kovinio is Galoperio neiseis,tam yra kiti modeliai.Kam is naujo isradinet dvirati.Beja ar skaitai rusiskai :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel sakai kad kovinio neiseis padaryti,del to kad ratai nesibluokuoja ar kas taip yra jam blogai.Autopliuse neseniai ziurejau tai buvo galoperis su galine blokiruote ratu jei neklystu tai kazkoks lzd tiltas. dar noreciau paklausti pas mane dabar padangos 235-75 r15 iki arku mazdaug sprindis susukus vaira ciut liecia posmarnius. aukstesnes tai aisku galiu deti o platesniu jau nebe,klausimas ka jus ten darot kad tokius volus uzdedat, gal tas vadinamas rastavkes uzdedat ar kaip ten?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel sakai kad kovinio neiseis padaryti,del to kad ratai nesibluokuoja ar kas taip yra jam blogai.Autopliuse neseniai ziurejau tai buvo galoperis su galine blokiruote ratu jei neklystu tai kazkoks lzd tiltas. dar noreciau paklausti pas mane dabar padangos 235-75 r15 iki arku mazdaug sprindis susukus vaira ciut liecia posmarnius. aukstesnes tai aisku galiu deti o platesniu jau nebe,klausimas ka jus ten darot kad tokius volus uzdedat, gal tas vadinamas rastavkes uzdedat ar kaip ten?

 

Pas tave kazkas nelabai tvarkoje, jei liecia posparnius su visiskai standartiniais ratais? Gal tos atramos kur riboja posukio spinduli yra labai susuktos? Tu galejai matyti varianta su LSD blokiruote. Tai yra dalinis galinio tilto blokavimas, aisku daug geriau nei nieko, bet galetu buti ir pilna blokiruote. Jei dabar vazineji su plentinemis gali is karto ir nedeti visiskai purviniu, nebent ziemai turi atskirus ratus, nes su purviniai ziema truputeli problematiska. As tavo vietoje deciausi AT tipo padangas. Pvz. Bridgestone D694 arba Goodrich ALL-Terrain.

Ant pirmojo Pajero be problemu tinka 31 ratai, manau ir tu sau tokiu gali detis, turetu nieko nesiekti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gal reiks pameginti tuos 31 ratukus jei ant padzero jie tinka tai turetu ir man but geri, juk galoperis tas pat beveik kas padzero.vakare imesiu savo masiniuko foto,bus geriau orentuotis del padangu ir ar reiktu pakelti kebula,beje tas pakelimas ar labai ten sunku ji pakelti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

gal kas galetu papasakoti apie galoperio pakelima.Kiek issiaiskinau 31 ratai turetu tikti be jokiu kelimu,bet noretusi dar didesniu kokiu 33 ar daug cia reikalu butu juos ikisti ir kiek mazdaug tas kebulo pakelimas kainuotu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tinka kas aprasyta apie MP1.Galooperis tikslia kopija,dauguma detaliu katalogose net eina to paciu numeriu.O jei sakai skaitai ru.tai nueik i ta saita kur auksciau kolega rase,jei i ta saita rasysi,rasyk ru,nes mane is ten pramete uz latiniskos raides:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Vat isigyjau ir as Hyundai Galloper, 98 m., 2.5 dyzeliukas. Dabar remontuojamas, truputi mechaniniu darbu, ir poto prasides kosmetiniai darbai. Bet seip, fainas dzipukas, zinoma nelabai turiu su kuo lyginti, taciau tikrai neblogas. Vaziuoja padoriai, taciau zemomis apsukomis traukia gana sunkiai... Bet kai turbina pradeda savo veikla, tada eina kaip nezinau kas... O seip, pakankamai praktiskas, didele bagazine, maloni sedesena, taciau jei ieskote ko nors po miesta, tai ne ten pataiket.. Dar viena problema yra su detalemis.. Naudotu beveik nera.. O naujos kainuoja pinigus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma is kur pats busi.Antra,tai sveikinu su pirkiniu,masina tikrai nebloga.Teko truputi su Galoperiu susidurti,kai ka galesiu paaiskinti.Detaliu ieskok parduotuvese japoniskiems automobiliams.Dalis detaliu tinka nuo pirmo Padzero.Su kebulo dalim,zibintais tai problema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del nachalu tai tiesa.. Teko pastebet :D Vilniuje gyvenu, bet tenka ir iki sodybos palekti.. Dar nebuvau nuvykes ten, taciau kai tik iseis, reiks isbandyt ir nusukus nuo geresnio kelio. Gali but, kad tinka nuo MP, bet dabar reikia isores detaliu, todel nevisur ju pritaikysi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki,

Gal truputi ne i tema, bet mano meistriukai negalejo, arba tiesiog tingejo sutvarkyti iki galo mano Galloperio:D. Tai vat, liko kazkokios problemos su stabdziais priekiniais, atsieit nuorino, bet vistiek liko stabdymo netolygumas (stabdant vaira meta i viena puse). Ir dar su ismetimo kolektoriaus tarpine, atsieit gali lengvai luzti, todel svelniai sakant, nusiplove nuo taisymo. Pasnekejau su garazo kaimynu, jis mechanikos studentas, tai patare paciam pasikeist. Bet, nelabai as noriu pats listi prie tos technines dalies. Tai gal galetumete kas nors parekomenduoti kokius meistriukus Vilniuje, butu labai gerai, aplink Fabijoniskes, Pasilaicius ir panasiai. Aciu labai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei stabdant traukia į vieną pusę, tai nestabdo vienas priekinis ratas. Jei traukia į kairę, tai nestabdo dešinys ratas.

Ir atvirkščiai.

Gal kaladėlės susidėvėjo, gal suportas stringa. Tokius gedimus aš tvarkau KEMI. Jei pigiau, reikia garažinio meistro ieškoti.

Bet be stendo sunku bus. Be to ir kaina KEMI nėra tokia baisi, nors šiais krizės laikais kiekvienas centas brangus.

Šiaip galima į KEMI paskambinti, bendrauja normaliai ir plius minus kainą pasako.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.