Pereiti prie turinio

kuro siurblio plunžerio 2,8 NP bėdos


Rekomenduojami pranešimai

pažįstamas vargsta su kuro siurbliu... Nissan patrol Y61 2,8 variklis su elektroniniu valdymu siurblys.. keitė plunžerinę į naują,. po metų vėl nebeužsiveda... 

turit ką patarti ar kas apsiimtų čia padaryti, mašina iš baltarusijos atvarytų... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Y61 2,8 Patruliui su siurbliu buvo lygiai tos pačios bėdos kurios aprašytos viršuje. Tvarke Vilniuje firma "Burgija" Ukmergės g. 298A - 1 tel. +37068779027. Kainavo 1500 litų. Tvarke gruodį kol kas viskas gerai, kuriasi tiek šaltas tiek šiltas.

http://burgija.autopolis.lt/

 

Redagavo Roman
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas man buvo tas pats, kaip nesyki rasiau panasiose temose issisprende sitas reikalas su degimo kampo ankstinimu+elektrines dalies pastumdymu, aisku kai kas gali sakyt vel sitas islindo su savo patarimais, bet su tokia ''modifikacija'' vaziuoja patrulis jau 4 metai, ir vietoj x00-x000lt ''isspresta beda'' uz 100lt arba siais laikais priimtina valiuta 30€ kuriasi spol abarota saltas prie visu buvusiu lietuvoj pliusiniu ir minusiniu temperaturu, siltam reik ilgiau palaukt, kol uzgesta abs'o lempute tada irgi spol abarota, jeigu silta kurt iskart uzgesus pakaitinimo zvakiu lempukui tai kaip kada kartais spol abarota kartais spoltara, tai toks ir patarimas butu tavo draugui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

nekurint naujos temos NP Y60. manau beda su siurbliu. 

pozimiai

1: ryte (ar ilgai stovejas, keles paras) kuriasi gerai bet, dumija ir trailina. uzpompavus kura sito nera.

2: sunkei kuriasi siltas kol nepakaitinsi zvakiu.

3: dingsta trauka prie apkruvos, atsirado pravalai.

4: siurblis tes gazo svirteles tapo slapis

 

 mano sumastimai del pozimiu

 1: dingsta saliara reikia statit atbulini voztuva

 2: 3: 4: nera hirmetiskas siurblis, siurbia ora, nesudaro tinkamo slegio, susidevejas plunzeris.

 

ka jus manot?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

pas man buvo tas pats, kaip nesyki rasiau panasiose temose issisprende sitas reikalas su degimo kampo ankstinimu+elektrines dalies pastumdymu, aisku kai kas gali sakyt vel sitas islindo su savo patarimais, bet su tokia ''modifikacija'' vaziuoja patrulis jau 4 metai, ir vietoj x00-x000lt ''isspresta beda'' uz 100lt arba siais laikais priimtina valiuta 30€ kuriasi spol abarota saltas prie visu buvusiu lietuvoj pliusiniu ir minusiniu temperaturu, siltam reik ilgiau palaukt, kol uzgesta abs'o lempute tada irgi spol abarota, jeigu silta kurt iskart uzgesus pakaitinimo zvakiu lempukui tai kaip kada kartais spol abarota kartais spoltara, tai toks ir patarimas butu tavo draugui

kas ta degima gali sureguolioti--?

aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 mėnesių...

cia kaip bmw tds problema paciam plunzerij o ant karsto elektronika sumazina kuro padavima plunzeriui del tuo kai atausinus vandiniu kuro kiekis padidinimas galima biet jungikli ant temperaturs daviklio kai karstas atjungi turetu padiet

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane iki 3 stuku daugiau nevercia Po to pradeda pilti melsva duma, nelygiai variklis dirba o dar karstas nenori vestis, buvau atsukes ta planke apacioje siurblio zieduka pakeiciau. Ta planke ankstyvina degima jos nerandu parduotuvese tik dyleris bet jos nekeisiu ji nepagridine beda,dar pameginsiu arsisukti davikli gale siurblio ten matysiu at vaiksto tas plunzeris. Su vakumais ir kuru iki siurblio viskas ok. Kas susidurete su ta beda???? Klaipedoj niekas neapsiema tvarkyti tipo keisk siurbli, pirmadieni I gargzdus pas dyzelistus sutares jei nesusitvarkusiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ta pati bėda, daugiau 3tūkst. nekėlė apsukų, nuvežiau tvarkyt siurblį, sutvarkė, sudėjus viską atgal bėda tokia kad paspaudus gazo pedalą, variklis pagalvoja kokias 2-3sekundes tada pradeda kelt abarotus, o laikant su pedalu 1,5tukst apsuku ir davus gazo negalvoja, siurblio sukiojimas neduoda jokios įtakos, atjungus alkūninio padėties jutiklį pasidarė geriau bet ne visai gerai, gal kas turit kokių minčių???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.