Pereiti prie turinio

Marių Takas 2015 Vasara Liepos 17-19d.


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 51
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Paskaičiau renginio nuostatus ir pirmas įspūdis, kad renginyje laukiami ir gali dalyvauti tik visureigių vairuotojai - nuostatų 6 punktas "Renginio dalyviai: visi visureigiai  ir jų vairuotojai <...>" bei nuostatų 7.2 "Renginyje gali dalyvauti visi vairuotojai  turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir vairuojantys visureigį". Bet kur jau kalbama apie paramą renginiui jau nurodyta, kad paramos suma apima "vairuotojas+šturmanas ar net papildomą dalyvį". Tai va ir galvoju ar sutiks šturmanas prisidėti prie paramos renginiui jeigu jeigu dalyvauti gali tik visureigio vairuotojas :)

P.s. nepriimkit už "gryną pinigą" šio pamastymo bet gerai būtų kad renginyje būtų laukiamas pilnas visureigio ekipažas (vairuotojas+šturmanas(-ai), ne tik vairuotojas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaičiau renginio nuostatus ir pirmas įspūdis, kad renginyje laukiami ir gali dalyvauti tik visureigių vairuotojai - nuostatų 6 punktas "Renginio dalyviai: visi visureigiai  ir jų vairuotojai <...>" bei nuostatų 7.2 "Renginyje gali dalyvauti visi vairuotojai  turintys B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir vairuojantys visureigį". Bet kur jau kalbama apie paramą renginiui jau nurodyta, kad paramos suma apima "vairuotojas+šturmanas ar net papildomą dalyvį". Tai va ir galvoju ar sutiks šturmanas prisidėti prie paramos renginiui jeigu jeigu dalyvauti gali tik visureigio vairuotojas :)

P.s. nepriimkit už "gryną pinigą" šio pamastymo bet gerai būtų kad renginyje būtų laukiamas pilnas visureigio ekipažas (vairuotojas+šturmanas(-ai), ne tik vairuotojas :)

O jei priimant už ''gryną pinigą" tai šturmanas ar šiaip keleivis be vairuotojo ir visureigio nelabai sudalyvaus :) , na nebent gerai padauginus :girtas:  jungti palėtintoją ir vaidinti visureigį :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel jis pakelia kaina, niekas nezino, taciau visur visada taip budavo. Anksciau uzsiregistrave zmones, leidzia organizatoriams pasiplanuoti, del is anksto numatytu pasiulymu. Kaip siuo atveju, maitinimas... 
Lektuvu bilietai irgi pakyla nuo mazejancio laiko iki skrydzio, nors jie nei maitina mane, nei sodyne dadeda. 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel jis pakelia kaina, niekas nezino, taciau visur visada taip budavo. Anksciau uzsiregistrave zmones, leidzia organizatoriams pasiplanuoti, del is anksto numatytu pasiulymu. Kaip siuo atveju, maitinimas... 

Lektuvu bilietai irgi pakyla nuo mazejancio laiko iki skrydzio, nors jie nei maitina mane, nei sodyne dadeda. 

 

 

Sutinku kolega, bet aš klausiu ne KODĖL pabrangsta, o kodėl TAIP BRANGIAI pabrangsta. Aš dar atsimenu, kai visas startinis su visais maitinimais 150 litų kainavo, o čia tiek reik sumokėt vien už tai, kad vėliau registruojiesi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku kolega, bet aš klausiu ne KODĖL pabrangsta, o kodėl TAIP BRANGIAI pabrangsta. Aš dar atsimenu, kai visas startinis su visais maitinimais 150 litų kainavo, o čia tiek reik sumokėt vien už tai, kad vėliau registruojiesi...

nefig stabdyd

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam siais laikais lengva? Gal tik gejams-tik tie gala su galu suduria... 


O del neteisybes rinkoje, seniai pastebejau, jog ne as vienas daug daiktu perkames kitose (ekonomiskai stipresnese ir kur kas brangesnese valstybese)... Paimkime rengini kuris vyko Norvegijoje, tai salis kurioje noretu dirbti dauguma lietuviu, del ekonominio lygio, ten renginys  kainavo 2500kr - 260 eur uz 5d ikaina iejo neriboti trys maitinimai kiekviena diena (svediskas stalas su didelia ivairove patiekalu, gerimu), kempingineje vietoveje nakvynes su savais didziuliais ar mazais kemperiais (kurios kainuoja ~30eur uz nakti paprastai) ir draudimas nuo nelaimingu atsitikimu na ir savaime suprantama misko zalos kompensavimas. Taigi, bendrai paemus, atskirai padejus... Norvegijoje renginys pigesnis. Manau jog ir kitose salyse taip pat. Bet cia Lietuva.

As registravausi is karto, o auto dar tik pradejo siandien apziurineti... Spes, nespes, pataisys, nepataisys... Derinau su organizatoriumi, ka tokiu atveju, JEI? Radome sprendimu-blogiausiu atveju, jei jau tikrai negalesiu-grazintu imoka. Smagu tai, kad kalbetis mes dar mokame ir viska galima aptarti iki tol, rasti sprendimu.  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

........... Derinau su organizatoriumi, ka tokiu atveju, JEI? Radome sprendimu-blogiausiu atveju, jei jau tikrai negalesiu-grazintu imoka. Smagu tai, kad kalbetis mes dar mokame ir viska galima aptarti iki tol, rasti sprendimu.

 

mano supratimu kai renginys su "baudos taskais" uz velesne registracija, kai viskas pavedimu is anksto..tai ir taisykles is karto turi buti rimtesnes...kas bus kai kazkas bus ar kai ne bus o kazkas bus...

Na bet cia jau organizatoriu reikalas kaip jie tvarkosi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu atveju, sis organizatorius, susikaups daugiau nei budamas organizatoriumi tu, nes dabar as dvejojau, net nebuvau siame kraste, o ka kalbeti apie pati auto.  Tavo atveju, as tikrai zinociau jog nedalyvauju ir nuo mano viso ekipazo pervedimo nebus. Tada nebus ir kitu dar dvejojanciu... O po to kaip jau mateme vieno renginio organizatorius padare, atsauksi savo rengini nes niekas taip is tikro ir nesusirinks. O susirinkusiuosius nuvilsi. 

 

Sutinku tik tai, jog tai ne musu virtuve, lai kiekvienas orgas sprendimus priima pats. 

As niekada nesupratau tokiu kategorisku zmoniu... Gal kad pats esu linkes i kompromisus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai mane supratai, kompromisai galimi ir reikalingi...

tik visi orgai kazkaip sugeba pinigelius susirinkti vietoje (kaip ir mariu tako beje) o toks isankstinis "skatinimas" greiciu registruotis manau is orgu puses suprantamas, bet is dalyviu puses nepageidaujamas...(cia gal tik man).

Tiesiog noriu pasakyti, jeigu grand renginys turi isankstine registracija, marketingini puch'inga - registruokis anksciau - mokek maziau ir t.t. turi tureti ir aiskias taisykles...kada kas ka gali ir kada kazkas kazko negaus....tik tiek.

oficiali oferta ir oficialus akceptas. Dabar gi...mokek i saskaita...o jeigu kas neizdegs...kaip sugebesi susitarti su orgais.

p.s. nesakau kad isankstinis mokejimas turi buti grazinamas 100 proc. Gal 50 gal 70 ..tiesiog kortos turi buti atverstos.....

taipogi suprantu kad renginy organizuoti, tai ne forume pliauksti....bet todel ir yra...siaip balu taskytojai ir yra klubai orgai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.