Pereiti prie turinio

kaip atbaidyti šernus?


gynte

Rekomenduojami pranešimai

o blyn mano kiemsargis su lapute draugauja... žiū kartą ryte pro langą - laputė iš jo dubens ėda, o jis susižavėjęs žiūri į ją... po to ar tai išgirdo mane ar ką - tai taip švelniai jai - au-au (ne AU-AU_ ... nepabėgo o išėjo laputė... vo ir galvoju kad turbūt naktim dar padulkina ją uodegą pakėlęs

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o blyn mano kiemsargis su lapute draugauja... žiū kartą ryte pro langą - laputė iš jo dubens ėda, o jis susižavėjęs žiūri į ją... po to ar tai išgirdo mane ar ką - tai taip švelniai jai - au-au (ne AU-AU_ ... nepabėgo o išėjo laputė... vo ir galvoju kad turbūt naktim dar padulkina ją uodegą pakėlęs

...prajuokinai :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o blyn mano kiemsargis su lapute draugauja... žiū kartą ryte pro langą - laputė iš jo dubens ėda, o jis susižavėjęs žiūri į ją... po to ar tai išgirdo mane ar ką - tai taip švelniai jai - au-au (ne AU-AU_ ... nepabėgo o išėjo laputė... vo ir galvoju kad turbūt naktim dar padulkina ją uodegą pakėlęs

ne suva, o seksualinis manjakas! :D

penki balai!  :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano bulves taps auksinem... jei as 10 ha tvorom aptversiu.... 

fermu jau neber, meslo imt ner kur... sodinam kas met naujoj vietoje, paliekam dirvonoti sena....

is aplinkiniu kaimu liko va toks vaizdelis

 

988537_919633111391823_41233124164178484

 

ir viska kas fotkeje matos tvorom tverti... BRANGU!  :D  :D  :D

 

1396033_642660569089080_705853349_n.jpg?

1381457_642660505755753_543703179_n.jpg?

11377093_929373387084462_421058637814075

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o blyn mano kiemsargis su lapute draugauja... žiū kartą ryte pro langą - laputė iš jo dubens ėda, o jis susižavėjęs žiūri į ją... po to ar tai išgirdo mane ar ką - tai taip švelniai jai - au-au (ne AU-AU_ ... nepabėgo o išėjo laputė... vo ir galvoju kad turbūt naktim dar padulkina ją uodegą pakėlęs

problema rimta...bet aprasymas tai tikrai 10 balu, zvengiau balsu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia po embargo rusiško patiems sau, nekaip laukai atrodo,daug pigesnių maisto produktų neužaugs iki rudens.

kaliningrado sritis visada taip atrode...nes tu zemiu paskirtis - militaristine....ten 80 proc. Kariskiu o like civiliai aptarnaujantis personalas...

maciau 1995 kaip senukai vokieciai lipa is autobuso buciavo zeme ir verke...paklausem kas yra, pasake kad cia seneliu, tevu zemes...labai derlingos ir gerai sekesi ukininkauti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na, nereikia taip liudnai apie Kaliningrada... Lietuva irgi, toli grazu, ne visa aparta....  "as pamenu kaip kazkokiais ten metais"... nesigilinkit i prisiminimus... kariniu dalyniu jau nera... poligonai seniai uzdaryti ir isparduoti i valdas.... metai bega... viskas keicias... 
bent jau dabar, po truputi zemes ukis eina i kalna... bent jau bulvem ir kiauliena save apsirupina... mesa galima nusipirkt uz 175 rub/kilas... parduotuveje 190-250 kilas... as apie sviezia... va pieno sau uztenkamai nepasigamina... bet, sventa vieta tuscia ne buna... vietoj LT ir lenku suriu pilna baltarusisku, sveicarisku (jie i embargo nepateko)... 

mano laukai tokie, del to, kad aplink ner kaimu ir miskai... del to man ten ir patinka... mobiliakas tik palepej dirba... ir nieks nesislaisto aplink... nebent koks uzsibludijes grybautojas... na ir medziotojai per sezona... ramu ir grazu... nieks smegenu nekrusa... ir bulviu-morku-pipiru-pomidoru-agurku as jau seniai parduotuveje ne pirkau.... nepriklausomai nuo embargu...  :D 
bet gryskim prie tvoru apie laukus...  ir sernu vaikyma...  :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tada duok dieve kad kazkas kazka pradeda sodinti ir abdirbti, nes zemes tai tikrai geros....

o lietuvoje smarkiai mazeja nedirbamu plotu, ukininkai auga ir zemiu plotus augina....

aisku dar ne DE bet link to einam....zinoma del 4x4 reikalu tai tik i negera puse tas kulturinimas :D

 

o kas link sernu, kazkuriame renginyje taskas buvo prie sernu seryklos, girdejau medziokliai sake kad dabar ten sernu pora menesiu nebus...ar del triuksmu, ar del kvapo ar ko nezinau....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.