Pereiti prie turinio

Gal kas gali atgaivinti/sutvarkyti Makitos akumus


vilkas

Rekomenduojami pranešimai

Na 13d siusiu siuntini tai galiu imest prie to pacio bet siuntinys i kelme keliaus

 

 

jei nekainuos brangiai tai gal ir nieko būtų pažaisti dar, nes jau prie 10 artėja akumuliatorių skaičius  :mellow:  tai ko gero sekantis įrankis, kurį pirksiu, bus MAKITA, nes atsiliepimai tikrai geri. Dabar dirbantys statybininkai labai rekomendavo http://eginalas.lt/lt/prekiu-katalogas/irankiai-statyboms/akumuliatoriniai-irankiai/c198.html?values=brand:1

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 136
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Man asmeniskai malkvejus nelabai as turiu 12voltu rinkini (mazesni dydziu) tai problemu turejau su mazais akumais ir sukos nepakeite garantiniam tipo pats ardei nors neivienos batarkes nelieciau. Dirba irankei irgi su priekaistais. Kolegos gavo dovanu kombi dreliu malkvejaaus 12v tai per pusmeti pas visus galvos nuejo o kaip su 18v tai nezinau bet sau jau pasakes ka noekad malkvejaus nepirksiu. :/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nekainuos brangiai tai gal ir nieko būtų pažaisti dar, nes jau prie 10 artėja akumuliatorių skaičius :mellow: tai ko gero sekantis įrankis, kurį pirksiu, bus MAKITA, nes atsiliepimai tikrai geri. Dabar dirbantys statybininkai labai rekomendavo http://eginalas.lt/lt/prekiu-katalogas/irankiai-statyboms/akumuliatoriniai-irankiai/c198.html?values=brand:1

 

Na del kainos tai paprasta tiesiog kiek kainuos siuntimas is kelmes ir tiek. O gal bus kas pro sali vaziuos ir gales prigriebti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

isbandziau visus profesionalius irankius zonomu firmu profesionalam bet grizau prie makitos dar mano manimu verti demesio dewalt kiti jau niekam tike mano manimu o sie ira geriausia kokibes ir kainos santikis . aisku tuoj usipuls mane kad boch geresni bet ta 3 metu garantija nieko nereiskia jai pusia to termino irankis garantinem servise buna :) o man irankiu reikia kad jie dirbtu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hilti sutinku tik ju kaina ir servizas kelnes numauti gali . pas mane ira makitos irankiu kurie jau 5-8 metus dirba nesakau kad per tiek metu be gedimu bet kainos remonto tikrai 3 o gal net 4 kartus mazesnes nei hilti. nors turiu ir hilti irankiu . nesu as vienos markes gerbejas ira visokiu irankiu pas mane tiesiog renkuosi kas  geriause turi pvz lazerei hilti rotaciniai nesenei isigiti bosch laresis nes makita tokio neturi lilti statibiniai pistoletai ir t.t. renkuosi kas ka geriausia pagal atsilepimus turi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu su servisu nesusidures, tai negaliu nieko pasakyti. tik teko pora metu firmoj dirbti pas kuriuos viskas nuo a iki z hiltiniai buvo isskyrus cirkuliarkes su liniuotem festoolio, likau suzavetas kokiom salygom ir kaip tie yrankiai dirba ir negenda. tai nuo tada hilti man kazkas tokio :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tikrai nieko blogo apie hilti negaliu pasakiti tik kai uz statibinio siurblio sutaisima garantiniu laikotarpiu ( tipio ne garantinis atvejis) paprase 1000lt kai siurblis tuo laiku alto kainavo apie 2500lt  tai kaskaip nekokia apie tai susidare nuomone bet aisku nuo to laiko praejo jau 4-5metai gal kas pasikeite bet daugiu neivieno sugedusio hilti irankio nebetaisiau pirgdavau nauja o jie iskeliaudavo i savartina, gal dabar kaskas pasikeite nezinau

patiko hilti diubeliu saudikle dujine bet vel pasirodo tik hilti dujos tinka jam tai vel minusas pirkau spit dujos visu gamintoju tinka kaip ir dubelaii tai va renkiesi kas geriau neziurint i firma

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar viena gamintoja pamirsai festool jos bent uk laikomas etalonu bet kaina dvigubai didesne nei makitos.pasmus naudoja baldininkai ar kas virtuves surinkineje festooli. Pvz aukstos klases staliavimo irankei kainuoja beprotiskus pinigus pvz oblius paprastas rankinis 1000litu kaltas irgi gali siekti 1000litu bet tokie beangus yrankei pagrinde naudojami dirbtuvese o ne statybose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.