Pereiti prie turinio

Karpatai 2013


Pushka

Rekomenduojami pranešimai

Turint tvarkingą visureigį ir visą reikalingą įrangą tiesioginės išlaidos dviejų žmonių nuosavu visureigiu kelionei į Karpatus (pvz į Karpatskij Kordon) man gaunasi iki 2000Lt.

Apie 1000 Lt kuras ir 1000 litų visa kita. Kilometražas apie 2200-2500km. 
Visa kita - tai dvi nakvynės Lenkijoje pakelės viešbučiuose važiuojant pirmyn ir atgal, kelios vakarienės Lenkijos ir Ukrainos kavinėse, maistas kelionės metu, smulkios išlaidos.

 

Kas yra tvarkingas visureigis ir kokia reikalinga įranga - asmeninių poreikių, sugebėjimų klausimas. Kompanija kelionės metu yra gana priklausomi vieni nuo kitų, todėl daugeliu atveju į kompaniją susirenka asmeniškai jau pažįstami žmonės, žinantys koks kelionės sudėtingumo lygis, ko tikėtis vieniems iš kitų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai puikus. Net nesinori tersti temos, nors ir pasakyti daug ka norisi, ir klausimu dar yra... 

Man is ziuretu video atrodo, jog ju kelione geriausia, nes vaziavo ne pagal jau namie nubrezta kaliuka i tikslu taska, o taip atsipalaidave, kada stojo, kada valgyt pasigamino. Galtik parinko nuotraukas kitokia, o gal itakos turejo moteriskas kolektyvas. Butent apie tokia isvyka as ir mastydavau. Tarsi i gamta, tik su kiek kitokiu reljefu nei lietuvoje...

Ir tikrai neatrode, jog savo kolektyva jie surinko atlikinedami testus, kas tiks, o kas ne. Sedo ir nuvaziavo. 

:liux:  

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kas liecia biudzeta vaziuojant 4turiese.tai aisku individualu bet man siais metais miegant viesbuciuose ir valgant kavinese gavosi 200eur kuras / 4 ir 100 eur/2 kas yra 100eur zmogui.. Pigesnes keliones su tiek ispudziu neisivaizduoju. Investiciju i auto ir amortizacijos neskaiciuoju cia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.