Pereiti prie turinio

tlc80;4,2td,12v,MT ar tlc78;3,0td16v,MT


vytis

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

Dabar i Norvegija vaziavau su savo tlc80 4,2td, greitis iki 100km/h tai suvalge 10,2l (o dar jei ivertinus ir spidometro paklaida, tai dar maziau :) ). Ne tik, kad didele, erdvi ir patogi masina, bet dar ir pakankamai ekonomiska sakyciau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tik pas ginta gali buti.pas mane nuo 13ltr

ir kiek tavo 78 ryja?

Mano automatas atitinkamai 11suvalge plentu. Daug lenkimu su pagreitejimais ekonomijos nepridejo. Cia matavom pagal gps ir pilnas pilnas bakas.kalnuose surijo 17litru. Grizau dar su ukrainietiska saliarka ir liko
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ka as ir sakau kad 80ke be trylikos nevaziuoja o jie man bando isaskint kad i 10 telpa

 

Tu mano mašiną žinai, pats važinėjai, jei normaliai važiuoti, vidurkis 13-14L (pilnai krauta, mudai, bagažinė, su offroudo elementais),

jei tuščias ir tik asfaltu vidurkis be ofroudo apie 100km/h - 12L.

Kažkada vasarą eksperimentą dariau, važinėjant asfaltu į sodybą, sudeginau baką griežtai save kontroliuodamas-taupydamas (greitėjant nespausti daug gazo, greitis iki 100 ir pan), dažniausiai mašina taip pat buvo krauta (4žmonės, pilna bagažinė ir dar šuo :D  )

ir ką ... išspaudžiau aš kažką iki tų 10-11L ..... nu bet blin xebra ... čia gi mazohizmas suvalkietiškai ... kelionė tai kaifas, o ne sado-mazo  ;)

 

o tiems, kas važiuoja su 9L .... nu aš jau per senas tikėti pasakomis :) arba jie kažką nuslepia ar neteisingai skaičiuoja. Čia kaip tikri Lietuviai, mano tačkė vistiek 1Litru saliarkos ima mažiau nei kaimyno ...

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.