Pereiti prie turinio

Stabdžiai


roosas

Rekomenduojami pranešimai

J.G.C 99-04 4,7 2001  Stipriau paspaudus stabdžių pedalą, pasigirsta kaip kad orinis signalas pyptų, stabdžiai veikia gerai, spaudinėjant keičiasi tembras, atleidus nutyla. Gal kam teko susidurti, garsas girdimas tiek lauke tiek viduje ties pedalu. Kartais visą savaitę tylu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Nenoriu kurti atskiros temos, turiu klausima ar teko kam nors sulenkti galini rato pusaši, Ne visada aš pats važinėju su tuo jeepu. Pakeičiau kaladėles, diskus ir pasigirdo didesniu greičiu važiuojant vu-vu-vu, pakėlus prasukau, gal koki 1mm švankuoja. Keisti visa pusašį, vibracijos nėra, ar galima kaip atitaisyti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu kurti atskiros temos, turiu klausima ar teko kam nors sulenkti galini rato pusaši, Ne visada aš pats važinėju su tuo jeepu. Pakeičiau kaladėles, diskus ir pasigirdo didesniu greičiu važiuojant vu-vu-vu, pakėlus prasukau, gal koki 1mm švankuoja. Keisti visa pusašį, vibracijos nėra, ar galima kaip atitaisyti?

Sukeisk galinius diskus vietomis ir patikrink ar tikrai pusašis ar tik diskas, gali būti susimėtęs

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O galiniai pusašiai kairė, dešinė abu vienodi?  Vilniuje paprašė 50 € su guoliu tvarkingu- normaliai?, Tikrai kaltas guolis, nustatyta,kur normalesnius guolius parduoda, nes reikia skubokai

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atiduoda tik pusašius, vidurius išsiėmė. Reikės išsipresuoti, esu pasidares smaukala su giria, lengvai išsimuša. Koks tiltas pas mane nežinau- 4,7 V8 2000metų turėtu buti 35 dana, tik niekur nerandu info ar pusašiai vienodi.

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.