Pereiti prie turinio

WRANGLER variklių sanaudos?


whydoes

Rekomenduojami pranešimai

:pirat: papasakokite kiek JŪSŲ WRANGLERIS ryja benzo arba dujų, tarkim vln :?:

2.5 L (kiek valgo miestas/užmiestis, 2wd/4wd?, mehanika/automatas)

4.0 L (kiek valgo miestas/užmiestis, 2wd/4wd?, mehanika/automatas)

2.4 L (kiek valgo miestas/užmiestis, 2wd/4wd?, mehanika/automatas)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.4 L mechanika su nedraugiškais riedėjimui ratukais GY MT/R Vilniuje 12-13, 4x4 ir žiemos režimams plius litras. Užmiesty ne ką tesutaupai dėl nulinės aerodinamikos, na litrą galim numest :). Keliskart ramiai ir negreitai buvau rodiklį 10ltr/100km pasiekes. Giliai į purvą nelendu, bet malantis miškais ir kloniais, upeliais ir pusnimis, daugiau 17 nesu sušėres :)

 

Mokslinį darbą apie Jeep variklius rašai :lol: ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:pirat: papasakokite kiek JŪSŲ WRANGLERIS ryja benzo arba dujų, tarkim vln :?:

2.5 L (kiek valgo miestas/užmiestis, 2wd/4wd?, mehanika/automatas)

4.0 L (kiek valgo miestas/užmiestis, 2wd/4wd?, mehanika/automatas)

2.4 L (kiek valgo miestas/užmiestis, 2wd/4wd?, mehanika/automatas)

na maniskis su padangom 225 valge 12 mestia,o kai pastaciou 255 pasoko iki 15ltr(mehanika) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.4 L mechanika su nedraugiškais riedėjimui ratukais GY MT/R Vilniuje 12-13, 4x4 ir žiemos režimams plius litras. Užmiesty ne ką tesutaupai dėl nulinės aerodinamikos, na litrą galim numest :). Keliskart ramiai ir negreitai buvau rodiklį 10ltr/100km pasiekes. Giliai į purvą nelendu, bet malantis miškais ir kloniais, upeliais ir pusnimis, daugiau 17 nesu sušėres :)

 

Mokslinį darbą apie Jeep variklius rašai :lol: ?

aerodinamikos pas ji 0 kur toliou vaziot tai jou seip sau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aerodinamikos pas ji 0 kur toliou vaziot tai jou seip sau :)

 

O man šiaip sau jausmas apima tik į kuro lygio rodyklę žiūrint :mrgreen: Esu kelissyk pjoves į/iš Nidą 140-150km/h, vairavimas nevargina, jausmas ok, tik jau tada sąnaudu nenorėjau skaičiuoti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aerodinamikos pas ji 0 kur toliou vaziot tai jou seip sau :)

 

O man šiaip sau jausmas apima tik į kuro lygio rodyklę žiūrint :mrgreen: Esu kelissyk pjoves į/iš Nidą 140-150km/h, vairavimas nevargina, jausmas ok, tik jau tada sąnaudu nenorėjau skaičiuoti :)

o tu extrinas :D as su savo max 110 :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepirkinėkit JEEPŲ ir džipų kuriems rūpi sąnaudos :D

Kaip pirštu į akį :D Wrangleris - kieto vyro atributas, juo važinėja arba kietuoliai arba norintys jais būti :lol: aišku, wrangleris wrangleriui nelygu, nes su 2.5 matoru jis lyg ekonominis "kietumo" variantas :wink: apie dujas wrangleryje išvis tyliu :o

maniškis 3.8 V6 (205 aj) automatas mieste srebia 15-18 litrų, priklausomai nuo noro būti kietam :D

p.s. galvoju dar apie turbo kit, dadėtų apie 60 aj :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepirkinėkit JEEPŲ ir džipų kuriems rūpi sąnaudos :D

Kaip pirštu į akį :D Wrangleris - kieto vyro atributas, juo važinėja arba kietuoliai arba norintys jais būti :lol: aišku, wrangleris wrangleriui nelygu, nes su 2.5 matoru jis lyg ekonominis "kietumo" variantas :wink: apie dujas wrangleryje išvis tyliu :o

maniškis 3.8 V6 (205 aj) automatas mieste srebia 15-18 litrų, priklausomai nuo noro būti kietam :D

p.s. galvoju dar apie turbo kit, dadėtų apie 60 aj :roll:

na ziurek kad tas Turbo Kit nepribaiktu sirdele wranglerio :D nes jei variklis nepritaikitas turbinai,ilgai is neatlaikis :) as net nesneku kaip padides kuro sanaudos :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

šiaip tai amerikonų išmislas, turbūt apkrovimus paskaičiavo :roll: be to galingumas padidėtų tik apie 25-30 proc., o tai nėra daug 8) kuro sunaudojimą aptarėm jau aukščiau :D

p.s. dyzeliams "tiuning boxai" galimgumą irgi pakelia iki 30 proc., svarbu geležėlę protingai mint :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
:lol: nu jo mastai apie JW :cheer::liux::liux: taigi cia pontovozas,ir pontovozam niekas kura neskaicioja :lol::lol: mano JW 4,2 l mechanine gr.deze benzinas,apie duju net nesvajoju,autostradoi prie100-150 km suvalgo ligai 13 litru,tiltu pedavimas 3,08 ,5-a pavara jungiu nuo 120 km/val,jai pagal taisikli vazineti meste tai reiketu 2-3 begiu,kadangi as givenu provincijoi negaliu pasakiti kiek valgo mieste,bet nuo degaline iki degaline datraukiu :lol: .Dabar pas mane jis stovi garaze,supiko ant mane satelitai gal.tilto,per didelis mano bato ismeras :lol: bet vasara jis vel skraidis su 35 A/T ratukai,tik tada ir as suzinuosiu koks jo apetitas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

joo vasara galesi lekti su tapkem-l. patogu iskisi kojas per langa ir zvengi-na taip iprasta regis buvo v.vok ir gana daug maciau su V8 motoru-tai jau nuo 30litru-45l.

jo su 35coliais. teks pilti,bet tai niekai palyginus su kokiu pramoginiu kateriu pvz CIGARETTE+SUPER CHARGER :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.