Pereiti prie turinio

Ieskau NP senuko variklis 3.3 td


sigelisk

Rekomenduojami pranešimai

Ieskau NP senuko variklio 3.3 td.Manojo niekaip negaliu sutvarkyti,kad tarpines neprapustu.Galva slifuota.TArpine dejau metaline-prapute.Dejau popierine.Sutepiau hermetiku ir vistiek prapute.Beliko blokas slifuot.Arba paprasciau kita motora nusipirkti...

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakeitus tarpine ir nuslifavus galva,savaite ar dvi,vazineju be problemu.Jei butu trukusi galva,blogumai pasimatytu iskart po remonto,manau.Del gilzes,nesu tikras. Yra itarimu,kad buvo perkaitintas motoras ir susikraipe pats blokas,nes tyrinejom senaja tarpine,tai apatine puse buvo jau nebekazkokia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

susiieškok saulenas forume lyg kažka turi,ar turėjo

p.s. o kodėl skiedaluos rašai,ka bendro rimtas reikalas su skiedalais turi,tam yra PERKU

As atsiprasau.Ieskojau skilties PERKU,bet taip ir neradau.Beieskodamas pastebejau,kad panasiu skelbimu,kaip mano,yra Skiedaluose,tad ir nusprendziau cia surizikuoti parasyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As atsiprasau.Ieskojau skilties PERKU,bet taip ir neradau.Beieskodamas pastebejau,kad panasiu skelbimu,kaip mano,yra Skiedaluose,tad ir nusprendziau cia surizikuoti parasyti.

nu čia ne iš blogos valios pastebėjimas,neatsiprašinėk viskas gerai,jei tau taip gerai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As atsiprasau.Ieskojau skilties PERKU,bet taip ir neradau.Beieskodamas pastebejau,kad panasiu skelbimu,kaip mano,yra Skiedaluose,tad ir nusprendziau cia surizikuoti parasyti.

aktivumo forume mazai, todel ir nematai perku parduodu, reik pakomentuot biski ir ne skedalose visokiose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.