Pereiti prie turinio

Ar pasitikite Forume esančiais senbūviais?


Artisx

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 197
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na padariau greitai kelias nuotraukas jusu teismui, ar as tikrai issigalvoju kad 500€ uz sitas padangas nenormalu + 180€ parvezimas

Nuotraukose visi 5 ratai , ne vienas kazkuris prifotkintas....

Ziurim diskutuojam..

O jos pagaminimo datą turi? Ar dar iš tų laikų kai nestatė pagaminimo datos? Ar nežinojei kad yra toks padangos žymejimas- parametras?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka gi, šita situacija kaip ir daugelis šitoje temoje mano nuomone yra tokia - pardavėjas su tipišku lietuviško "perekūpo" mentalitetu (kai gyvenau naujamiestyje , apžiurinėjau laaabai gražiai aprašytus techninius stebuklus numestus " Rimi" aikštelėje) iprūdyjo brangiai prekę nenusimanančiam apie prekės savybes bet norinčiam sutaupyti pirkėjui.....

 

P.S. - perekūpo mentalitetas - tai mastymas kai pardavejas savo šiukšlę vadina ledine nes jis yra nors truputį geresne už rinkoje esančias kitas šiukšles ir laužus, nesvarbu kad šiukšlė vistiek lieka šiukšle. Privargau aš su tokiais per 20 metų darbo servise.

Blogiausia yra tai kad beveik visi kurie pradeda užsiiminėt panaudotų dalykų prekyba anksčiau ar vėliau perima perekūpo mentalitetą, net patys to nesuprasdami..... Todėl ir drasko maikes bandydami įrodyti kad jie kažkur yra teisūs

 

Išvada - norint apsisaugoti nuo tokių situacijų pirkėjui reiktų suprast rizikas ir prieš ką nors perkant gerai išsistudijuoti perkamo dalyko technines specifikacijas, arba pirkti labai pigiai kad po to nebūtų gaila išmestų pinigų

Taigi kadangi Lietuva perekūpų šalis - lietuviškam taupytojui kad nebūtų cia ir toliau verkšlenimų šita tema reiktų suprast kad nesvarbu ar forumo senbuvis ar naujokas vistiek bus bandymų ikišt šiukšlę todėl geriau ne taupyt o bandyt daugiau užsidirbt ir pirkt prekę naują.........

Redagavo Klaustukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parašiau šitą paklodę , pasikrapsčiau galvą ir nuėjau pasižiurėjau į savo mašiną - iš nenaujų dalykų mano pastatytų automobiliui, yra tik ratlankiai pirkti iš padangų firmos su faktūra ir garantijom kur juos ir atrestauravo, kondišino kompresoriaus mova pirkta už 5 euro, magas ir salono kilimėliai gauti dovanų ir atsarginio rato uždangalas kurio savybės laabai svarbios mašinos eksplotacijai  :D

nors supratimo apie mašinų detales turiu labai daug, bet vistiek vengiu papult į situacijas tinkančias šitai temai  :pig:

 

p.s. gal kam už kokį 80 procentų naujo daikto kainos reik mano atsarginio rato padangos? nė karto nevažiavusi,su visais guminiais spygliukais,  užtat 10 metų  kiekvieną dieną mačiusi Dubajau saulę?  :D  :D  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai turiu laiko tokiems dalykams kaip pagaminimo datos..

Zinojau kad perku devetus ratus ir nieko pries neturejau, dar plius is forumiecio..

Bet kad bus taip tikrai nesitikejau..

Na nieko nepadarysi , jau baigiu susitaikyt su mintimi ir nesinervinu , sveikata brangiau.

Beje ratlankius siaip taip baigiu atvalyti nuo rudziu bei dazu sluoksniu, plysusias padangas vezu perlipdyti lopus nes sudeti kazkokie vaikiski 3cmx3cm baigia per skyle kitoij pusej islysti :)))

Padangas apsukau pusem nes dazai ant raidziu nutekeje , (atrestauruota netinkamu markeriu) nuvaliau karta bet vel nubego...

Bandysiu 9 d vaziuot gal po pirmos pakatuskes nereikes ismest bent dvieju padangu tikekimes, nes vaziavimo i viena puse 140 miliu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip Teodorai, guzas ir yra per visa auksti, kad jo niekas nelaiko.. cia naturalu.. kaip ir itariau is foto, jei pjovimas tik apie 1 cm, tai uzdes reikiama kordinuka ir zymes nebus, patikek... aisku jei ilga laika taip kankinama padanga buvo, tai ir uzdejus reikiama lopini, siokia tokia nezymi  "desra" vizualiai gali matytis.. bet cia dielo desiatoje, del to nesuk galvos ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mesiu ja ant zapaskes vistiek, nes nezinia kaip su kelione, be atsarginio rato nekaip, pasiimciau kitoki bet kaip bus visi 35 vienas 235/70. Juokas kazkoks.. matai LT padarytu o cia jiems katastrofa yra, sako tu gal kvailas su tokia padanga dar vaziuosi??!! Tai yra vieni normalus gerai padaro bet sako jei ka sprogo ir avarija, musu nepazysti.. ;) sakau ok no problem tik offroadui. Tada daro..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va matai, o kitas man padekojo, tu nepirkai o kitam tiko.. tai dabar kuris teisus? Juk cia padangos, o vertintojai jus, viska gali apziuret vietoje, tos padangos kur ziurejai tai isvis idealios buvo, nei klijuotos,nei sutrukinejusios, tau tik likutis netiko, butum per atstuma prases buciau ne tik is akies pamataves o ir su liniuote..daugiai tupadangu pas mane neziurejai jokiu

Savanorių prospekte kurios gulėjo jeepe bfgoodrich beveik naujos su kraštais pagrauztais, vėl tas pats, tai va.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tos padangos kuhmo marshal tikrai geros buvo, bet likutis tikrai ne toks kokį rašei, iš akies vaikų darželį vaikai matuoja, paėmei liniuote, pamatavai, parasiai kiek likę, nū ir visiems ramu, o ne mažai važiuotos, apynaujes, naujų likutis 16,5mm, atvažiuoji pamatai 10-11 mm...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teodorui , pats taip pat pardavinejate ne visai ta ka deklaruojate , pirkau jeep varikli , turejo viskas kaip ir tikt , bet atsirado daug papildomu neatitikimu ( netiko dalis tvirtinimu , kolektorius ( na gal jis pas mane nebuvo originalus )) bet nemazai  ka reikejo perdarinet , variklis pilnas vandens ( kaip taip gali buti ?) atvezimas kainavo daugiau nei buvo sutarta, ir kiek teko skaitinet forume cia ne man vienam taip ... na pliusas tame , kad variklis dirbo gerai , atsiunte variklio kelnes kurias pavyko pritaikyt .. bet pirkiniu is esmes nesu patenkintas ,

p.s. aisku as visikai neteisinu padangu pardavejo 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gvidai nestumk .... gavai pilna komplekta variklio uz kapeikas... variklis nuplautas buvo kas privaloma vezejams, tepalai isleisti.. o vanduo atsirado nuo plovimo nes virsutinis dangtelis nuimtas.. juk kalbejom telefonu ir as tau paaiskinau.. kas liecia vezimo kainas as ju nereguliuoju, pasakiau kiek mazdaug, o jau pats su zmogum tariesi kai atveze daikta..

Kolektoriu atveziau net i lietuva uz dyka be jokio atlygio.. kas yra??

Ar nori dar kazka pridet ko nepasakiau?? Kuom nepatenkintas pirkiniu?? Kad uz dyka neatidaviau?? Varikliukas su 78 k miliu kir gautum toki??

Geriau neerzink , suknistas gumas sumokejau £550 svaru , o tu del variklio kuris dirbo kaip bitute knisi prota..

Zinok tokius zmones atsimenu ir geriau i mane nesikreipti..

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gvidai nestumk shudo... gavai pilna komplekta variklio uz kapeikas... variklis nuplautas buvo kas privaloma vezejams, tepalai isleisti.. o vanduo atsirado nuo plovimo nes virsutinis dangtelis nuimtas.. juk kalbejom telefonu ir as tau paaiskinau.. kas liecia vezimo kainas as ju nereguliuoju, pasakiau kiek mazdaug, o jau pats su zmogum tariesi kai atveze daikta..

Kolektoriu atveziau net i lietuva uz dyka be jokio atlygio.. kas yra??

Ar nori dar kazka pridet ko nepasakiau?? Kuom nepatenkintas pirkiniu?? Kad uz dyka neatidaviau?? Varikliukas su 78 k miliu kir gautum toki??

Geriau neerzink , supistas gumas sumokejau £550 svaru , o tu del variklio kuris dirbo kaip bitute knisi prota..

Zinok tokius zmones atsimenu ir geriau i mane nesikreipti..

su vezeju kaina - tu sutarei nes tai tavo draugas .. 

nepatenkintas kad atvezus pakilo kaina 

nepatenkintas , kad variklis ir apart kolektoriaus ( kuri atvezei )  mano auto netiko ( kruva neatitikimu ir perdarymu ) 

nepatenkintas kad isleidus tepala buvo pripiltas vandens 

na esant galimybei stengsiuosi nesikreipti ... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk ne pripyliau specialiai tau to vandens kaip kontrabandai.. ar tai problema? Nu isleidai ir isleidai.

Del vezejo pradzioj siuliau susirast paciam.. o kad draugas tai nereiskia kad gali vezti uz dyka, suprask pats visiems uzdirbti reik, vaziuoja ne is Balbieriskio.. kiek pakilo kaina 20 euru???

Kokie dar neatitikimai galejo but?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teodorai, paskutiniai du tavo pasisakymai beveik identiška kopija Salmono vieno iš pasisakymų ;)

Man, kaip nepažįstančiam nė vieno iš judviejų, susidaro vaizdas, kad abu vienodai geri "fruktai".

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teodorai, paskutiniai du tavo pasisakymai beveik identiška kopija Salmono vieno iš pasisakymų ;)

Man, kaip nepažįstančiam nė vieno iš judviejų, susidaro vaizdas, kad abu vienodai geri "fruktai".

Tai zmogus nesupranta kad jei padedu jam su parvezimu is Anglu negaliu konkreciai pasakyt ka vezejes pasakys ..

Kitas dalykas gavo puiku varikli uz labai mazus pinigus( 180eu) man daugiau knislios buvo suorganizuot pakraut sutart viska nei gavau naudos.. vis per ta nora kazkam pagelbeti.. veziau pats duslintuvo kelnes i LT ir kam man to reik paklausk ?.., kad knistu prota veliau?? Nereik manes su niekuo lygint as sh.. neparduodu, bloga daikta turiu kur ismesti.. o jei ir neatitinka kokie kronsteinai ar kas tai reik biski makaule pasukt ir apziuret gal yra padaryta ir kitokiu vietu tiems kronsteinams perkelti, o ne is karto i atlapus..

Juk ne as gaminu tas detales..

O be to sakau ir sakysiu jei yra nepatenkintu jus nesikreipkit ir nerasinekit man kasdien po kelis emailus padek surask nupirk parvezk parduok ir tt.. veliau prasideda inkstimai ..

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O Feedbackai priklauso nuo zmogaus..

Jeigu gaunu gera daikta gyvenime nieko nepasakysiu blogo, o yra tokiu zmoniu kad gavo gera daikta ir vistiek inskscia nes kitaip negali..

galvojau nebesikisiu i sita tema , na bet  su tuo inkstimu jau perlenki- paskiau kas nepatiko ir tiek ,

 vistiek sakai kad labai geras , ir beveik uz dyka , 

o del gumu , tai gavai to pacio pagalio kitu galu 

toks toki surado , kam cia skundies ( pats tokio pat poziurio ( issiplausi varikli su salerka ir bus gerai ) taip kad  , susilopysi , isidesi kameras ir leksi toliau ) 

abieju veikeju nei sutikes , nei kaip kitaip asmeniskai nepazystu ... 

gal forumieciu patikstu gaut ledini varikli pilna vandens ?

moket meistarm uz variklio priataikyma , ir tt 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tu ir keistas nebutum Lietuvis.. nejaugi as tau pripyliau Anglisko vandens dovanu, nu pribego beplaunant, kelione truko para, kas tau ten pasidare su juo, uzrugo ar ka? Pats ysitikinai kad varikliukas kaip bitute.. tai kokios problemos, kodel sau priestarauji? " variklis tikrai geras bet vat netiko keletas tvirtinimu"...

Dziaukis kad vietoij nenupirkai kokio grabo ir tau meistrai neykiso jo ir po keliu sukimu ar po pusvalandzio neuzkale ir nereikejo lupti atgal.. kas yra tipine situacija, va tada butum sukises pinigo.. Kas liecia mano nupirktas Gumas tai pats kaltas kaip ir sakiau kad pasitikejau ir sumokejau tikrai didesnius pinigus..

O tu kazkokias nesamones pasakoji, juk buvau Lietuvoij kai parveziau kolektoriaus kelnes, reikejo sakyt susitinkam apkalbesim parodysiu kas blogai.. ko nieko nesakei?? Skambinau bent kelis kartus,tai nesugebejai net dusles pasiimti, tai tu saloij koncerta ziurejai tai dar kazkas, turejau palikt jonavoij pas daihatsa..

davai nesigilinam daugiau nes jau juokinga darosi .. gal kada baloij susitiksim issiaiskinsim kaip kas. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.