Pereiti prie turinio

reikia patarimo


Rekomenduojami pranešimai

Jungi prie vieno akumo ir viskas veikia. Bet vienas akumas visada bus iškrautas.

Arba rankini perjungėją gali naudoti, kad pasirinkti prie kurio akumo jungti.

Tik srovės ten didelės ir perjungėjai ir kontaktai dega.

 

Lieka tik klausimas kodėl 12 V. Gal tokią turi ir nori panaudoti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu jungsi nuo vieno akumo, tai junk nuo keleivio puses akumo, tiksliau nuo to kurio minusas prie kebulo jungiasi, nes nuo kito pajungus bus 24 V, nes per korpusa gaus minusa.

O siaip as buvau patruliui pritvirtines atskira genera ir idejes atskira akuma ir 12V gerve ir veikia puikiai ir atsarginis pakrautas akumas visada yra :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

yra toks prietaiselis, kuris priziuri abieju po 12v akumu krovima.

Nes kas zino, tai jei vienas akumas paseda tai kraunasi tas, kuris yra daugiau uzsikroves nes ten jonai juda lengviau.

Tad sis aparaciukas pamatuoja ir islygina krovima daugiau nusilpusiui, jis nera super brangus bet atsiperka ;).

ir gerve reikia jungti nuo vieno akumo su galimybe perjungti ant kito is salono, taip gaunate rezervo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasysiu ir truputi ilisiu, pas mane gr 12v, gervei smarkiai maza, o jei statyciau gelini akuma, bent man taip patarineja, kad jis isves, ar vizdelto geriau antra generatoriu ir akuma

 

voltai cia ne prie ko, svarbu akumo dydis ir genero galingumas. gelinio pranasumas pries kitus - greitas ikrovimas. o siaip pokatuskems turetu uztekt ir paprasto. jeigu greit issikrauna ir letai pasikrauna, tikrink visa elektros sistema, gal kur nuteka, gal generas nekrauna.. aisku jeigu tu ilendi i tokia "zopa" kad reikia pastoviai gervintis, tai cia nei geliniai akumai, nei autobuso generatoriai nepades.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.