Pereiti prie turinio

Jeep Wrangler - Willys - CJ


Eghis

Rekomenduojami pranešimai

Sveki, yra mintis isigyti lengvesni aparata. Kazkaip mintis sukasi apie Jeep. Nesu gerai su jais susipazines, gal galit kas nors informuot apie pagrindinius skirtumus, privalumus, ir trukumus? Varikliu irgi visokiu radau, butu gerai pora zodziu apie juos. Asfaltu daug nevazinesiu, butu gerai suzinot ir

apie paruosima bekelei.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek dasyla 2,5 neteisingas? 4.0 uztenka ar 4.2 -5.0 ?

na vielgi ziurint ka tu nori isspaust,jai planuose didesi nei 33ratai,tai tada 2.5pier silpnas,jai max 33tai uztiaktu ir 2,5 + kad is 100kg lengvesnis nei 4litru,ir svorio centras geriasnis :)  http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/17491-jeep-video/3video maniskio  su neteisingu varikliu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 tipo pas tavia uz kosmine kaina? pigiou nupirkt komplekta tiltu nuo grando su perdavimu 3,9+vair lock (as sau taip padariou)tai butu idealus derinis. ir ramei pastatit 35,bus ir perdavimas geras ir blokerotes :)

nesinori vėl pradėt ginčų kas geriau ar nusipirkt iškarto geriausią gamyklinę komplektaciją kurią kūrė inžinierių kolektyvas ar nusipirkt bomžpaketą loterinį ir burt saviveiklą..................kiekvienam savo.........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesinori vėl pradėt ginčų kas geriau ar nusipirkt iškarto geriausią gamyklinę komplektaciją kurią kūrė inžinierių kolektyvas ar nusipirkt bomžpaketą loterinį ir burt saviveiklą..................kiekvienam savo.........

:D  1.pas jus Rubikonasl?Ne. todiel NEGERIAUSIA komplektacija!!! 2.atsiprasou bet uz tokia kaina kuria jus dabar bandot parduot as atvariou sau 8metai atgal,tai manou tikrai kaina kosmine + maniskis 5metai jaunesnis,tai diel kainos jums geriou patilet.... 3.Diel inzineriu pier tiek metu as zinou visus minusus kurios inzinerei praziopsojo.4.kad wrangleris vaziotu bekelei reikalinga Saviveikla,be jos is tuoli nenuvazios,tik jums is kur tai zinot,vaziot   grybaut ir bekele skertingi dalikai :salut:  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasidomėk pradžioj ar jau buvo rubikonas kai tavo ir mano mašiną gamino..............

jusu ne :study:  o mano praktiskai taip :salut:  gal dar papasakokit kuom jusu modielis ispudingas,blokerotes? razdatkie su super perdavimu,arba dieze kokia specal? nu nors variklis padididintais  arkleis? +ligtais sakiet is paruostas arabams? koks ten klimatas? didelis karstis ir doug dulkiu,tiptop kaip pas mus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne aš šitą ginčą pradėjau..... O tau gerbiamasai matau lenda kažkokios nuoskaudos kad nesugebėjei normalios komplektacijos nusipirk nes kaip tikras tautietis pirkai metus o ne techninį stovį ir komplektaciją ir burk savo saviveiklą kiek nori bet vistiek liks pigiausia komplektacija......... Kiekvienam savo........

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne aš šitą ginčą pradėjau..... O tau gerbiamasai matau lenda kažkokios nuoskaudos kad nesugebėjei normalios komplektacijos nusipirk nes kaip tikras tautietis pirkai metus o ne techninį stovį ir komplektaciją ir burk savo saviveiklą kiek nori bet vistiek liks pigiausia komplektacija......... Kiekvienam savo........

isgerkit valriono :D nes seip man vienodai kokia pas jus komplektacija,nes nuovaziavus nuo asfalto,jou vienodai kokios sedines ir kilimai pas tavia,baloi viskas vienodai :D   ir LIETUVISKAI pasielget bandidamas isreklamot savo preke :D  seip taip ir neatsakiet kuom jusu modielis isskertinis :salut:  jai norit parduot savo auto uz tokia kaina nuskraidinkit ji i menuli,gal tian rasit tokiu pat kosmonautu,kad nupirks pas jus ji :D   arba nuvaziokit benbt jou i karjera pajousit kas ira jeepas bekelei :D

http://auto.plius.lt/skelbimai/jeep-wrangler-2-5-l-visureigis-1998-benzinas-2776708.htmlGeras

http://auto.plius.lt/skelbimai/jeep-wrangler-4-0-l-visureigis-1997-benzinas-dujos-3066424.htmljusu

http://auto.plius.lt/skelbimai/jeep-wrangler-2-5-l-visureigis-1998-benzinas-2776708.htmlir dar vienas geras  :D

 P.S be pikcio For Fun  a kam farkopas jai nera rezetes? :D

to Himik neks nepiksta,bent jou as :liux:   :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 tipo pas tavia uz kosmine kaina? pigiou nupirkt komplekta tiltu nuo grando su perdavimu 3,9+vair lock (as sau taip padariou)tai butu idealus derinis. ir ramei pastatit 35,bus ir perdavimas geras ir blokerotes :)

a tai pas tave, jei gerai supratau, nuo grando wj tiltai prisabacinti i wranglieriu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O su pakelimu nera bedos? Su lingem tai paprasta. Linges kietesnes, bet gal stabilesnes?

seip 32 telpa  bet jai stabelizatorius atjungi(gerokai eiga tilto dideja) tai tada kabina,as sau pakeliou su Airon man speroklem,dougiou man nereikia,su pakelimu dar galima zaist ir zaist,asmeniskai jai noreciou kelt tai pakelciou kebula nuo remo,kad svori palikt kuo zemiou,ira komplektu doug ivairiu,viskas pagal galemibes :)

o diel lingiu, misko keliukais kaip tik linges ketesnes,todiel masina ant dobiu dougiou praliaidzia laiko ore,todiel netokia stabili,sperokles geriou sugeria dobes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.