Pereiti prie turinio

Suzuki Jimny


Sega

Rekomenduojami pranešimai

Ar galite kas is praktikos,o gal is bendro isprusimo papasakoti apie si modeli?Butent domina- kas per niuansai perdarant is standarto ir lengva off rouda,galinti vaziuoti mieste su TA,kad galima butu kartais netycia imerkti i pelke visa "nosi"...butent benzinas,automatas...kuris geriau,senesnis su mechaniniu 2/4/ paletintojo ijungimu,ar naujesnis su mygtukais...metai 1998-2008 . Kokie perdarymai,kad pakelti,kokie ratu dydziai,ar laiko automato deze,pati vaziuokle didesnius ratus?Kodel Jimny?Moteriai reikalingas vaika i darzeli nuvezti ziema...darzelio kiemui ziemos metu pats tas,o kodel perdaryti?Man butu kartais po purva pamurdyti.Ir siaip nebrangus automobiliukas,nedidelis...domina visokia info ir apie dyzel ,mexanine deze...bet planuose benzinas su automatu.Pora foto imetu,kad butu aiskiau mano mintis apie lengva off rouda tinkanti miestui ir nelengva :) tai pirma foto tinka

post-9917-0-04341300-1417797557_thumb.jpg

post-9917-0-38812900-1417797573_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas klausimas butu, kiek zadi i tai investuoti?

Davesti Jimny (tvarkingai darant) iki tokio lygio kaip nuotraukose, tektu investuoti:

Pirmoje - apie 10 000 Lt.

Antroje - iki 30 000 Lt.

Zvektelk, galesiu papasakoti kas ir kaip. Alio 8 685 66099 Remigijus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Pirmas klausimas butu, kiek zadi i tai investuoti?

Davesti Jimny (tvarkingai darant) iki tokio lygio kaip nuotraukose, tektu investuoti:

Pirmoje - apie 10 000 Lt.

Antroje - iki 30 000 Lt.

Zvektelk, galesiu papasakoti kas ir kaip. Alio 8 685 66099 Remigijus

 

Lyg ir mane ant jimnio pradejo traukt,man ir idomu koks pagrindiniu mazgu patikimumas(variklis,tiltai razdatke ir t.t. ta prasme ar nebyra/laiko musu pelkem pavaziavus :P ),nes pakaba ir skardos dalykas remontuojamas,o jei jau razdatkes ar kiti pag. mazgai nelaiko tada jau :wacko: ,siaip teko su nuomotu jimniu standartu Graikijoj vazinet tai visai nieko,tik kad neekonomiskas pagal 1,3 tai faktas-benzo ne maziau 10/100km,5 begiu apie 90 kad ir i nedideli kalniuka tai jegos ryskiai truko,o norint pajungt 4wd ir po to atgal(ten buvo elektrine knopke,ne rychagas),tai teko gerokai pavargt,gal is kokio 5 karto ir persijunge.

Manyciau automatas tokiai mashinytei ryshkiai netinka nes varikliuko galios neuztenka,

Redagavo augiuxt
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.