Pereiti prie turinio

nepriima gazo -2 variantas


Rekomenduojami pranešimai

mano runeriui panašios bėdos, kaip kad rašė subaru.lt, tik, kad pas mane 2,4 TD, 94 metų, galvojau, per šalčius užšalo salerka, užsikuria, dūsta, nevažiuoja… pripyliau į 20 ltr salerkos antigelio, tada supyliau viską į baką, užkūriau, palaikiau apie 10 min. tada pakeičiau kuro filtrą(naują), užkūriau, blyn, tas pats šūdas, nepriima gazo, purtosi variklis, net baisu kaip kapotas makaluojasi į visas puses, tai ar čia tas pats kaip subaru. lt poste, reikia ieškoti klaidų, ar čia kaip dyzeliui kitokios bėdos..? kas susidūrėte su tokiu reikalu paporinkit kas per velns…

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu netikrinau aš jo… rimtai į balą nebuvo įvažiavęs, tai iš kur ta drėgmė..? pamenu, čia viskas prasidėjo po tų šalčių (kur buvo gal prieš 1,5 mėnesio), pas mus tada buvo apie 9 laipsnius šalčio, vasarinė salerka, dėl to ir pagalvojau, kad sutraukė…

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va, aš šnd šnekėjau su vienu meistriuku, tai jis minėjo tą daiktą bake, tik sakė, kad ten kažkoks filtras, bet kokiu atveju jeigu ten (bake) kažkas yra, tai visko gali būti, kad bėdos tame ir yra… reik paskambinti ryt "Karfaksos" vyrukui, atsidarys kompe programą, ten tūrėtų rodyti pagal metus, variklį ar stovi koks šūdelis bake, ar ne… atrašysiu ryt, jei kažkas paaiškės…

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

vienžo... jau norėjom lupti kuro baką lauk, nes prie to sietuko kitaip neprieiti, bet pasirėmę prie pakelto kapoto pagalvojom, pagalvojom,kur kokie vamzdukai įeinantys / įšeinantys, tada vieną atsukom šlangelę, prapūtėm kompresoriumi, bake suburbuliavo, tuom (kolkas, o gal ir ne) baigėsi bėdos, nes buvo kažkur likę vaakumo... spėjam dėl to, kad duodant gazo tą pompikę (kur ant mechaninio siurblio) pritraukdavo prie korpuso, ir ją spaudant (ant užgesinto motoro) nesukietėdavo, prapūtus kompresoriumi viskas stabilizavosi...fuu

dabar lauksiu šalčių, gal kas vėl išlys, tikiuosi viskas bus gerai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

vis tik reiks lupti baką lauk... po šito šaltuko    variklis vėl pradėjo ožiuotis...na ir gerai, sutvarkysiu,tai bus sutvarkyta, nes išvažiuosiu į kokią pokatuškę, miške tik PYST ir pradės motoras tampytis...arba dar gražiau, įlysiu į kokią košę ir tada kas... jau geriau dabar viską dasivesti iki galo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.