Pereiti prie turinio

Cherokee Xj Centrinis Uzraktas


darriuss01

Rekomenduojami pranešimai

vos pasalus nebeatrakina duru.. tenka atrakineti is vidaus visas kaip ziguly... knopkes taip sunkiai spaudosi kad nerealiai.. kas ten taip sutirsteja? ir kaip spresti sia problema? kad isardzius duru apsifke uztektu vieno karto... kitam mano xj tai tik galines streikuoja. supurskiu ten mechanizma wd40 ir buna gerai kokiam menesiui dviem, po to vel tas pats... kaip padaryt kad butu ok visiems laikams? tikiu kad ne vienas as turiu sia problema... dekoju

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia langus palikti truputi su tarpu, 2-3mm kad dregmė pasišalintu, kad būtu natūrali ventiliacija, tada nerasos viduje, o tepti reik ne WD40 o skystu tepalu, silikonu, kurie turi slydimą o ne atmirkimą ir išdžiūvimą

jo suprantu kad wd ne koks pasirinkimas,trupalaikis efektas, bet kadangi tik galines streikuoja tai nesukau plauciu labai... o sitam visos! reiks rimtu tepalu tept vadinasi.. bet taip sunkiai spaudosi uzraktai kad ainanfik.. tai cia skaitosi gamiklinis tepimas labai uzdulkejes- sutirstejes?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kad neveikia centrinis kai šalčiai tai natūralu, gerai rašo kad drėgmė prikiša nagus prie to, šerkšnas, dar po ploviklų ypač , prieš tepant reikia fenu plaukų pašildyti, WD supurkšti, pramiklinti, oru prapūsti ir po to sutepti

PS oriniai varikliukai tik ne Jeep o Audi ir VW

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir pas mane tas pats, tik prasideda viskas nuo -5. Bet su rakteliu svelniai pasukiodamas pirmyn atgal atsirakinu. Turiu itarima kad ten nuo to vidinio klaviso kur eina strypelis link spyneles, jis dar i kazkoki plastika trinasi, tai gal ten ir prisala. Tik sunku ten prieiti kad normaliai sutepti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir pas mane tas pats, tik prasideda viskas nuo -5. Bet su rakteliu svelniai pasukiodamas pirmyn atgal atsirakinu. Turiu itarima kad ten nuo to vidinio klaviso kur eina strypelis link spyneles, jis dar i kazkoki plastika trinasi, tai gal ten ir prisala. Tik sunku ten prieiti kad normaliai sutepti.

bet pas mane ir minuso nereikia.. tai reiskia ne prisalime esme.. kazkur kazkas labai sustingsta :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi visuose kiek turejau buvo tas pats, saltis ne prie ko.. Pas mus nera jokio salcio. Ir pas dabartini vienos galines kairios durys streikuoja, purskiau skystu tepalu grandinems ir tt. trumpam padejo ,veike gerai.Dabar vel po biski stringa puse knopkes atsiveria ir stop.

Reikes jamt kazkoky silikonini purskala manau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.