Pereiti prie turinio

Testas draugui


avilys

Rekomenduojami pranešimai

Juokingai rimtas reikalas

jeigu norite patikrinti ar draugas yra draugas

Paskambink draugui ir paklausk AR GALI PADĖT ?

jeigu klausimas bus O KAS YRA reiškia šuds ne draugas

Jeigu išpradžiu sakys GALIU po to O KAS YRA ? Reiškias turi gerą draugą.

Sėkmės draugų atrankoje :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie draugus ir drauges yra senas anekdotas - grįžta vyras paryčiais, beveik išsiblaives, žmona klausia kur buvai, atsako - pas draugą.

Žmona apskambina 10 geriausių draugų- atsakymas 6 taip buvo, 4 buvo, dar ir dabar tebemiega.

Analogiškai grįžta žmona - vyras apskambina 10 geriausių draugių - 2 atsako, kad buvo, 8 atsako, kad jau keletą mėnesių žmonos nematė :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra apie draugyste dar vienas toks žiaurokas, gryžta vyras paryčiui visas gatavas kaip šniūras ir krenta negyvas su rūbais i lova.Žmona nurengė jį ir norėdama pajuokauti įkišo prezervatyvo galiuką į užpakalį.Rytas, pabunda vyras , į toletą greituoju būdu, išeina, žmona klausia vyro, tai vėl su draugais gėriai ? Vyras atsako- nebeturiu aš draugų, nebeturiu:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra apie draugyste dar vienas toks žiaurokas, gryžta vyras paryčiui visas gatavas kaip šniūras ir krenta negyvas su rūbais i lova.Žmona nurengė jį ir norėdama pajuokauti įkišo prezervatyvo galiuką į užpakalį.Rytas, pabunda vyras , į toletą greituoju būdu, išeina, žmona klausia vyro, tai vėl su draugais gėriai ? Vyras atsako- nebeturiu aš draugų, nebeturiu:)

Žiauri žmona :D/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie draugus ir drauges yra senas anekdotas - grįžta vyras paryčiais, beveik išsiblaives, žmona klausia kur buvai, atsako - pas draugą.

Žmona apskambina 10 geriausių draugų- atsakymas 6 taip buvo, 4 buvo, dar ir dabar tebemiega.

Analogiškai grįžta žmona - vyras apskambina 10 geriausių draugių - 2 atsako, kad buvo, 8 atsako, kad jau keletą mėnesių žmonos nematė :rolleyes:/>

:D pabaigos yra keli variantai:

2 atsake kad mate

2 kad jau metai kaip nekalbejo

6 pasake - as jau pries vestuves tau sakiau kad ji kurva :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokingai rimtas reikalas

jeigu norite patikrinti ar draugas yra draugas

Paskambink draugui ir paklausk AR GALI PADĖT ?

jeigu klausimas bus O KAS YRA reiškia šuds ne draugas

Jeigu išpradžiu sakys GALIU po to O KAS YRA ? Reiškias turi gerą draugą.

Sėkmės draugų atrankoje :)/>

tai gaunas kad esu shuds ne draugas, kuris visada padeda, bet pradziai klausia o kas yra :D kazkas ne gerai su tavo apibrezimu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gaunas kad esu shuds ne draugas, kuris visada padeda, bet pradziai klausia o kas yra biggrin.gif kazkas ne gerai su tavo apibrezimu biggrin.gif

 

Matai čia ne mano apibrėžimas, klausdamas o kas yra pasilieki pasirinkimo teisę arba padėt arba nepadėt,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai čia ne mano apibrėžimas, klausdamas o kas yra pasilieki pasirinkimo teisę arba padėt arba nepadėt,

tai taip iseina, kad tirkras draugas neklausdamas turi sutikti ant bent ko ? klausiu todel kad is patirties zinau, kad kaikurie draugai biski ribu nejaucia :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip iseina, kad tirkras draugas neklausdamas turi sutikti ant bent ko ? klausiu todel kad is patirties zinau, kad kaikurie draugai biski ribu nejaucia biggrin.gif

 

Nu tu labai nesusireikšmink čia gi ne rimtas testas draugų atrankai :) Humoras bičiuli humoras :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie draugus ir drauges yra senas anekdotas - grįžta vyras paryčiais, beveik išsiblaives, žmona klausia kur buvai, atsako - pas draugą.

Žmona apskambina 10 geriausių draugų- atsakymas 6 taip buvo, 4 buvo, dar ir dabar tebemiega.

Analogiškai grįžta žmona - vyras apskambina 10 geriausių draugių - 2 atsako, kad buvo, 8 atsako, kad jau keletą mėnesių žmonos nematė :rolleyes:/>

 

 

aš taip vieną kartą žmonos draugei paskambinau, nors žmona lovoje miegojo... tipo sakau telefą paliko vieną namuose, sakė pas tave išlėkė... kada jau gryš? draugė sako - ką tik išvažiavo... po kelių min skambina į kitą žmonos telefoną, o aš pakeliu ir sakau - šitą irgi paliko... o žvengiau paskum

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš taip vieną kartą žmonos draugei paskambinau, nors žmona lovoje miegojo... tipo sakau telefą paliko vieną namuose, sakė pas tave išlėkė... kada jau gryš? draugė sako - ką tik išvažiavo... po kelių min skambina į kitą žmonos telefoną, o aš pakeliu ir sakau - šitą irgi paliko... o žvengiau paskum

provokatorius :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.