Pereiti prie turinio

Turiu klausima del galiniu stabdziu XJ


Teodoras

Rekomenduojami pranešimai

ai dar vienas niuansas. jei vistik nusiteikes keist, tai ziurek kad butu nuo danos tilto. nuo chrysler truputi yra neatitikimu.. ir plius stabdziu efektyvumas gali susilpnet.. vieni kalba kad viskas ok ,kiti kad ne.. zodziu rekomenduojama keist ir pagrindinio cilindro voztuva nuo grando.. bet vieningos nuomones nera..vadinasi viskas gerai ten su tais stabdziais :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

kiek paprašytum už komplektuką man xj persidaryti galinius į diskinius, kiek suprantu reikalingos :

lekstes, suportai, diskai, stabdziu slangutes, kaladeles (tos ir tos) plius gerai butu ir kiek žinau smeiges nuo priekinio tilto nes jos ilgesnes, paporinkit jei skaitote kas daugiau žinantys nei aš:-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek paprašytum už komplektuką man xj persidaryti galinius į diskinius, kiek suprantu reikalingos :

lekstes, suportai, diskai, stabdziu slangutes, kaladeles (tos ir tos) plius gerai butu ir kiek žinau smeiges nuo priekinio tilto nes jos ilgesnes, paporinkit jei skaitote kas daugiau žinantys nei aš:-)

tai gal spiruokles priekines,galinis tiltas gali buti su bugnais bet gali ir su diskiniais stabdziais,dar reik ziureti kad butu tiltas dana35.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek paprašytum už komplektuką man xj persidaryti galinius į diskinius, kiek suprantu reikalingos :

lekstes, suportai, diskai, stabdziu slangutes, kaladeles (tos ir tos) plius gerai butu ir kiek žinau smeiges nuo priekinio tilto nes jos ilgesnes, paporinkit jei skaitote kas daugiau žinantys nei aš:-)

neber ka porint, viska teisingai isvardinai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai supratau Xraidas...

chirokas tai kaip suprantu pa mane dana 35 (foto) belieka sužinoti ar pas pardavėja ant ZJ galinis tiltas taip pat dana 35 ir ar su diskais? jei pas Jį ZJ galinis tiltas dana 35 kaip ir pas mane galinis tai belieka persidėti mano išvardintas dalis? ir ar tikrai daugiau nieko nereikės perdirbinėti? nes šiek tiek žiūrėjau google platybėse radau kad ir salnika kažkoki davirina ir pan. bet ten gal iš dana35 į 44... jei nesunku paporinkit biškiuką plačiau, gal ten ir perdavimai tokie pat tai visą tiltą galiu tiesiog perdėti?

post-10219-0-99348400-1459350835_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu visa tilta permetinet ,jei ir atitinka perdavimas, daugiau hemorojaus... nes grandas ant spyruokliu. vien tik ta jau turetum isivaizduot... o permest diskus labai paprasta, viskas tinka ir nieko dadirbinet nereikia... turek isvardintas dalis ir vsio... netgi rankinio trosai lieka nuo xj, vos vos pakoregavus..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu visa tilta permetinet ,jei ir atitinka perdavimas, daugiau hemorojaus... nes grandas ant spyruokliu. vien tik ta jau turetum isivaizduot... o permest diskus labai paprasta, viskas tinka ir nieko dadirbinet nereikia... turek isvardintas dalis ir vsio... netgi rankinio trosai lieka nuo xj, vos vos pakoregavus..

Dar pusasiu reikia kad ABS veiktu.....ir dar kazka ten pakoreguoti,galetum placiau zmogui papasakoti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dazniausiai zmonem kiek susiduriau beklausiant nebereikia abs :) todel ir neuzsiminiau... na o jeigu jau reikia abs, tada arba pusasiai nuo grando ,arba tik abs ziedai pakeist . ir aisku abs davikliai reikalingi nuo grando... nu ir dar reiks su bulgarke siek tiek pazulint xj tilto kronsteina, gad daviklis ilystu... grande ta ispjova yra, o xj nera... dabar kaip ir vsio :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va video

reikia traukti pusašius, o tam reikalui reikia iš reduktoriaus ištraukti "piršta" o tas pirštas fiksuojasi su tokiu varšteliu kuris pas mane nuo dvėjų savininkų atgal suhaltūrintas kaip reikiant.

perkant man visą tiltą nuo zj ar tiktų tas varštelis manajam reduktoriui, nes gal ir eitų manajam jį iškrapštyti bet kito originalaus tikrai reikėtų.

post-10219-0-15057400-1459454307_thumb.jpg

Redagavo aarwiss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na turbūt kaip ir paskutini klausymas kuris kankina mane, smeiges keičiamos kurios? tos kur lekšte laiko(4vnt) ar tos kurios ant pusašio ratui prisukti? iš priekinio tikto, tai čia xj priekinio zj ar nesvarbu nes visur vienodosntiesiog priekyje ilgesnės?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat kaip atrodo stabdziai po keitimo.

 

Visas procesas prasidejo nekaltai: ieskojau donoro stabdziams, aptikau ardoma ZJ, paklausiau del galiniu stabdziu - uz 80 euru nupirkau (nupirkau is "velnias").

 

Parsiveziau namo apziurejau viska ka nupirkau ir nutariau is to panaudoti tik suportus, laikanciuosius kronsteinus, lekstes nuo dulkiu ir spilkas, 

 

Diskus, abejas kalades, stabdziu vamzdelius pirkau naujus. O ir suportus perrinkau.

 

Kas dziugino - viskas ant Dana 35 uzsidejo be jokiu problemu, tik reikejo originalius rankinio trosus perdaryti (ju galiukus).

 

Spilkas kur eina i pusasius irgi keiciau ilgesnemis.

 

Taip pat dejau nuo ZJ ir stabdziu reguliatoriaus spyruokle su plunzeriuku. 

 

Rezultate - vat kas matosi. 

post-4786-0-69614700-1459508048_thumb.jpg

post-4786-0-25266600-1459508057_thumb.jpg

post-4786-0-18163500-1459508062_thumb.jpg

post-4786-0-70200200-1459508066_thumb.jpg

post-4786-0-52772900-1459508072_thumb.jpg

post-4786-0-92632000-1459508077_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.