Pereiti prie turinio

ka manote apie ssangyong?


linas

Rekomenduojami pranešimai

liaudyje vadina korėjietišku mersu, kadangi eina arba originalūs arba pagal merso licenciją ir kontrolę pagaminti varikliai (mersui baigus motorų gamybą linija parduota korėjai)... Mano auto - 97 m.l., prabėgęs 170 000. 2,9 D. Šiaip visai nieko mašiniukas, naudoju miestui-užmiesčiui... Abu tiltus jungiu labai retai, kadangi kitokiems pasivažinėjimas vartoju Trooperį. Kaip plentui - ideali mašina. razdatkė - BorgWarn. Jungiasi elektros varikliu. Pusąšiai - vakuminiai įjungėjai. Būtent pusašių pajungimas (kaip teko girdėti) - silpna vieta. Eksploatacija: gera alyva apie 10 ltr. į variklį, apie 3,5 ATF į dėžę, 1,5 ATF į razdatkė, apie 2/1,5 GL5 į tiltus. Nežinia kodėl nelaiko pavarų dėžės. Žiema - be problemų. Asmeninė nuomonė - nekeičiami arba keičiami netinkamais tepalai; grubus pavarų jungimas - greičio perjungimo pavara - trosai, todėl pavaros jungiasi netiksliai - reikia labai inteligentiškai naudotis. Jungiant per jėgą palenkiamos šakutės, todėl tolimenė eksploatacija baigiasi vienos/kelių/visišku subyrėjimu (rusų saituose rašė apie tokį atveją); komforto-sąnaudų požiūriu visai neblogi rezultatai. Nors šis auto man ir patinka, jeigu turėčiau galimybę rinktis - pirkčiau ką nors kitą - GR, TLC ar pajero. Jeigu kas nors domins dar - būtinai pasidalinsiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Korando traukia akį savo "paprastumu" ir savotiškumu... nors daugeliui tai "Urodas", man asmeniškai labai patinka... gaila, kad dviduris, bet manau, jeigu kaip papildomą auto pasirinksiu Korando - įsigysiu būtent šį auto... domina info apie razdatkę-variklį-habus... ar analogiška technologija kaip ir Musso, ar kažkas iš esmės kito... ? Pagarbiai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Korando ir musso maksimaliai unifikuoti agregatu atveju. Tiesa tiltuose skiriasi pagrindinis perdavimo skaicius ,siaip daugiau viskas identiska, varikliai - pagal MB licenzija , dezes Borg warner. Tiltai orginalus Ssang Young. Del dizaino -skoni draugu nera ,nors mano aki jie irgi labai trauka. Ypatingai sexy - cabrio modelis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.