Pereiti prie turinio

romania


Velniass

Rekomenduojami pranešimai

Ex, Valdai ... Valdai ....

 

atrodo vyras esi metuose, o elgiesi kaip kažkokia susireikšminusi merga ...

kelionėje "apsišikai pa polnoj" pats, o ne mes, ir poto žinutes visiem siuntinėjai

ir kūrei sąmokslo teorijas apie susidariusią situaciją kas kaltas ir kas teisus.

Žinai, tiek to, bet kad dar ir čia forume pradėjai pūūsti savo miglą ... nu čia visiškas tavo degradavimas.

 

Kas norės, tas asmeniškai paklaus bet kurio kelionės dalyvio ir sužinos tiesą,

galės paklausyti ir tavęs ir mūsų ir susidarys vaizdą kas ten įvyko.

bet kam rašinėti forume ir dar neteisą?????????????

 

Kaip kažkas čia rašė, kelionėje viskas pasimato, tamsta esi begalo susireikšminusi asmenybė ir tiek,

tau nepakeliui su kompanija, tu gyveni vienas kaip katinas :)

 

P.S. kaip kažkas yra pasakęs: Su tavim į žvalgyba neičiau .....

 

sėkmės kelionėse ir gyvenime

be pykčio :)/>/>/>/>

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu blin realiai esi ligonis.

Jei nezinai mano numerio, ir jei sunku surazti mano kontaktuose, tai jis 868633033,

Paskambink ir pakalbesim, jei turi tiek drasos.

 

Ir baik cia forume skalbtu savo prisiktus triusikus ir puusti neteisybe.

Ir dar, uz bazara reikia atsakyti, taip kad atsargiai su visokiom sekretorem ir panasiai ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

diskusijos kaip "mamyciu klube", geriau pasimatuokit bybiais, jei ir tai nepades, tada aikit i snukiadauzi ir viskas bus aisku!!!! o tai liko paliko, vaziavau-nedavaziavau, alkanas buvau, tai ka daryt dar jei "pasistojo"? irgi visiem laukt kol "nusinulinsi"???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai draugu su tavim niekada nebuvau,ir turbut nebusiu,tai apie koki draugiskuma cia kalbi?Ua forume parasiau,kaip yra nieko neapsmeiziau.

 

apie draugiškumą ar bent solidarumą kaip lietuvis lietuviui kitų akivaizdoje, be jokių asmeniškumų smile.gif na visų pirmą įsiterpei į pokalbį tarp manęs ir mano bičiulio ukrainiečio ir jam pasiūlytą "sėdynės arendą visureigyje" išvartei kaip afigienną biznį... matyt tada nežinojai, kad prie Kordono organizavimo ir man teko dirbti kartu su Saško, Jaceku nuo 2006 metų... ir mane jau daug kas tenai pažinojo ne tik iš forumo, bet ir važiuojant Kordono trasomis...

ir mokestis mažesnis ir apima ne tik Kordono startinį mokestį, bet ir kitą papildomai mano organizuotą kelionės dalį po Kordono...

matau savo įrašus pratrynei, bet orgų citata tau neprieinama redagavimui smile.gif

 

http://offroad.lviv....t=1803&start=75

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kazkaip sunku isivaizduot tarp vyru tokia situacija :blink:/>/>

 

Pats ir stebiuosi, viskas buvo gerai ir linksmai, bet del vieno sumustinio gavosi kaip tarp mazu mergaiciu :scratch:/>/>/>

 

atrodo vyras esi metuose, o elgiesi kaip kažkokia susireikšminusi merga ...

 

vo plem, paskaičiau diskusiją ir kažkaip neskanu. Labai jau, vyrai, diskriminuojate :huh:/>

Redagavo Šturmanienė
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.