Pereiti prie turinio

Pagalba Arūno šeimai


Rekomenduojami pranešimai

Chebryte, kažkaip pagalvojau, kad į laidotuves neišeis nuvažiuot, bet norisi padaryt kažką tokio gero...manau jo šeimai dabar labai nelengva, nelengva žinoma ir ateityje bus, tad gal nors kiek pagelbėsim...gal sakau kas geriausiai pažinojot, Arūną ir jo šeimą, duoumėt sąskaitos nr., tada kas kiek galim sumetam, ir per laidotuves paduotumėt žmonai nuo forumo ? Ką manot ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal daug kas kai atvažiuos grynais įmes į vokelį, bet manau kolektyvas nebūkim abiejingi ištieskim pagalbos ranką Arūno šeimai taip kaip Arūnas labai daug kam ištiesdavo, pagelbėdavo.....

Būtent!!!...

Aišku aš siūlyčiau kažkokiu būdu gauti, kažkieno iš Arūno šeimos narių, asmeninės sąskaitos numerį, kad tie kurie neturi ar negali šiandien padaryti pavedimo ir, kaip aš, negali (nespėja) atvažiuoti į Kauną Jo palydėti, kad jie galėtų ir vėliau, prisimindami tikrai nuostabų žmogų, kad galėtų paremti jo netekusią šeimą...

Aš pats tik šį rytą prabagotėjau ir tik dabar gavau galimybę padaryti pavedimą, - tikiu tokių kaip aš yra, o pagal temą apie užuojautą Arūno šeimai, mūsų, mylėjusių ir gerbusių puikų kolegą yra LABAI daug... :unsure: :unsure: :unsure:

Nežiau, kaip Jūs, bet aš NESPĖJAU JAM ATSIDĖKOTI UŽ VISKĄ KĄ JIS YRA DĖL MANĘS PADARĘS!!!... :(:mellow:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.