Pereiti prie turinio

Galimybe panaikinti tech. apziuros talona


skrajojantis_olandas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 204
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Taip jau nutiko, kad atidaviau automobilį pardavimui Marijampolėje, o ten kažkokie lyg ir pardavėjų pažįstami išvažiavo į Ukrainą.

Su visais numeriais ir techpasu.  

 

Taip jau nutiko, kad atidaviau automobilį pardavimui Marijampolėje, o ten kažkokie lyg ir pardavėjų pažįstami išvažiavo į Ukrainą.

Su visais numeriais ir techpasu.  

O pardavimo sutartis yra?Gal galima nuimti registracija,bet prie sito jovalo turbut jau sunkiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko neliko, sako žadėjo grąžinti dokumentus ir numerius.  Nenorėjau pažįstamų policijai priduoti, kad auto atidavė-pardavė tokiu būdu.  Dabar reikės ieškoti išeities.

Neskubek, Rimai, gal dar grazins, nes man numerius ir tehpasa grazino po 3 men.:)O seip, ei isvaziavo tikrai, tai taip Regitros blanke ir parasysi kad iskeliavo i uzseni, 17 litu ir ner problemos.Taip daroma.

Ramiau biski visi...Net is krokodilo viduriu yra du isejimai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejau kazkada pasateli seneli, atidaviau vienam (variklis dar gyvas buvo) be tech paso ir numeriu.... kai prasidejo sita nesamone ilindau per epasa i regitra ir pamaciau kad mano pasatelis nei tech nei draudimo neturi (taip aisku ir turejo buti), nu galvoju reikia per sistema isregistruoti ir uzpildyti kad neturiu nei numeriu nei paso.... pradejau pildyti, uzluzo sisitema taip ir liko neissiustas prasymas. Po menesio - pyst jau ziuriu neturiu pasatelio pagal regitra, tai dabar nezinau, laisku laukiu, nenoriu eiti aiskintis, nes neaisku del ko aiskinti, nes pagal juos neturiu pasatelio jau :) taip kad kliurku dar bus su ta isregistravimo tvarka.

Redagavo ovido
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stresuojat be reikalo cia visi... as pats gavau laiska kad maveris isregistruotas... prase ten dar numerius scukos grazint... karoce numeriai dingo... maveris be ju pradejo dar geriau vaziuot ...nachiera baloj numeriai

 Reikalą šneki :liux:

 Nei kas ieškos tų numerių, nei ką...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskubek, Rimai, gal dar grazins, nes man numerius ir tehpasa grazino po 3 men.:)O seip, ei isvaziavo tikrai, tai taip Regitros blanke ir parasysi kad iskeliavo i uzseni, 17 litu ir ner problemos.Taip daroma.

Ramiau biski visi...Net is krokodilo viduriu yra du isejimai.

niusss   taip ir su savo- auto regitroj be nieko-isregistravau... ir dabar baudziaka siuna-uz- dokumentu- klastojima.. auto galima isregistruot regitroj- oficialiai- turiu rasta. tik paklaus kodel- ji neuzsienyje...ikiteisminiam tyrime..  UPS.. kodel vis ji 2m vis dar lietuvoje vazineja...... va tep vat. ir draudziama ir kol ta nesibaige- neisregistravo...  taip kad..........

Redagavo Faberže
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As gi rasau, EI TIKSLIAI ZINAI KAD ISVAZIAVO,

P>S Vienas pazistamas pamacius, kad rasau atsakyma - papasakojo, kad pasake kad nezino,kur masina, ir nori nurasyt, nurase.

Isvada - viskas imanoma.

ROJER- KOKIU BUDU SUZINAI..? isvaziavo ar NE????  muitinese  buni.... ??mano pora triperiuku voobse .. nzn kur....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu ten baudziaku nieks nesiuna, esu pardaves keleta masinu su visais popieriIs, be jokiu ten igaliojimu. Registravau savo pajera, sakau buk zmogus, pasakyk kiek ten ko kabo ant manes, sako reik prasyma rasyt. Sakau gi matai viska, zmoniskai pasakyk gi. Pasake. Sakau tu masinu jau senai neturiu ir nezinau kur jos. Sako tai parasyk prasyma kad isregistruotu. Viska atspaude iskart, pasirasiau, susimokejau 10lt ir viskas. Viska nurase, isdave pazyma ir aciu visogero. Pirma pasidomekit pries fantazuodami.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isiskaitom i tema.....- auto - isregistruota be tech paso  be-numeriu, be automobilio- be pirkimo pardavimo-sutarties.. tai- leidziama regitros.- isvaziavo i uzsieni.... o po to kur kod el......dokumentu klastojimas...vat tau ir min administracine- atsakomybe..   ar baudziakas.... .....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na ir man teko siandien pabegiot regitroje. Netiketai pratesiant draudima suzinojau kad as jau 2 men isregistruotas. Vazineju sau isregistruotas po Latvija ir tt... niekas net nesiteike pranest. Net atvirksciai mokejau baudas uz greiti policijoj ir ant kelio uz telefona ir pan. Niekas nieko. Mol viskas okei... Pasirodo draudimas kazkur kazko nenusiunte ir mane automatam isregistravo ir tiek...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir man teko siandien pabegiot regitroje. Netiketai pratesiant draudima suzinojau kad as jau 2 men isregistruotas. Vazineju sau isregistruotas po Latvija ir tt... niekas net nesiteike pranest. Net atvirksciai mokejau baudas uz greiti policijoj ir ant kelio uz telefona ir pan. Niekas nieko. Mol viskas okei... Pasirodo draudimas kazkur kazko nenusiunte ir mane automatam isregistravo ir tiek...

per nauja prisiregistravai?
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.