Pereiti prie turinio

Prasau pagalbos perkant MP3 DID : manualas ar automatas?


deivista

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

ruosiuosi isigyti Pajero 3 "DI-D" 3,2, ir negaliu galutinai apsispresti : automatas ar manualas?

 

Seip buvau tik manualo salininkas, bet nemazai pasiskaiciau testu ir atsiliepimu, ypac rusu forumuose, jog automatas taipogi siam modeliui nera blogis. Gal galite pakomentuoti tokius dalykus:

 

1. Manualo pranasumai pries automata ir atvirksciai duotuoju momentu. Automatas sis patikimas?

2. Rankinis automato rezimas kiek supratau nuo 2000 metu veikia puikiai tuom, jog net ir iki redlaino davarius, begiai nepersimeta-t.y. praktiskai tas pats , kaip su manualu?

3. ar imanoma tarkim extra atveju automata sio modelio uztempti (ar esant ijungtam rankiniam rezimui automato, visgi yra galimybe, ar kaip pas visus automatus -be sansu)?

4. kuro sanaudos lyginant su manualu?

 

Pasirinkimas rinkoje automatu kone pusantro karto didesnis, bet esu atsikandes automatizmo duonos su nudegimais, tad siek tiek kreivai jau ziuriu i tai...

Seip auto skirta butu vazineti kasdien, savaitgaliais ir kitu laisvu laiku-i gamta, negiliam ofroudui, su kartkartiniais pasimegavimais gilesneje klampyneje.

 

Dekui is anksto uz komentarus padedant apsispresti. :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Automatas ar mechanika - tai labai subjektyvus pasirinkimas. Turejau pora automobilių su automatu.

Labai geri atsiminimai. Aš imčiau tik automatą. Paskutinis pirkinys Hyundai Tiburon taip pat automatas.

Jei yra galimybė, reikėtų keletą dienų pasivažinėti auto su automatu. Manau patiktų.

O tai, kad automatinės greičių dėžės nepatikomos - jau seniai gandas. Be to jas ir remontuoti jau

meistrai moka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomumo delei, kiek L gali skirtis sanaudos - mieste, uzmiestyje?

 

Ir ar ijungus rankini automato rezima galima sanaudas beveik prilyginti manualui?

 

Ir dar veinas klausimas, apie ka uzmirsau visai pamineti: daznai tenka su priekaba i kaima lekti-ir taip svorio patampyti kartais iki 1 tonos. Automatui visgi tai nesveikumas?

Taip pat vasara jei namuka kartu i uzsieni pasitampyti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur toks atsargumas :D

Kaip sako mano draugas amerikonas - gyvenime garantuoti tik mirtis ir mokesčių inspekcija ... :D

Automatas ar mechanika - skirtumas gal litras, gal pusantro.

O gerai paspaudus, gali būti ir trys ir penki litrai.

Greičių dėžės tipas tikrai ne pagrindinis faktorius kuro sąnaudose.

Ramiai ir protingai vairuojant ir priekaba ne problema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko ir man automatą remontuoti, seniai ... Tempiau auto į Kauną užvestu motoru :D

Bet nuo visko neapsisaugosi :D

Sėkmės pasirenkant, kaip sako sena romėnų patarlė - žmogus kenčia tada, kada turi pasirinkimą, nes visada

praranda tai ko nepasirenka ... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del priekabu tampymo nepergyvenk. Tik tempiant priekaba reikia teisinga dezes darbo rezima pasirinkti, kad nebutu dazno pavaru perjungimo aukstyn - zemyn. Pvz. mieste tempiant atjung overdrive (paskutine pavara), sunkeliais isvis jung dvieju pavaru ar vienos pavaros rezima ir pan.

Be to, bent kiek dazniau tampant priekabas, ATF keisk pagal manuale nurodytas ekstremalaus eksploatavimo salygas.

Ir automatas tau tarnaus ilgai ir nuobodziai (aisku, su salyga, kad nupirksi geram stovyje).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur toks atsargumas :D

Kaip sako mano draugas amerikonas - gyvenime garantuoti tik mirtis ir mokesčių inspekcija ... :D

Automatas ar mechanika - skirtumas gal litras, gal pusantro.

O gerai paspaudus, gali būti ir trys ir penki litrai.

Greičių dėžės tipas tikrai ne pagrindinis faktorius kuro sąnaudose.

Ramiai ir protingai vairuojant ir priekaba ne problema.

 

 

kaip sako : Spalva ir Skonis draugų neturi :)

man labai patinka , kaip senam kokiam traktoristui, su svirtim prieš bėgio perjungimą dar ją (rankenėlę - svirtį) pajudint, op op op į šonus :).

šiais laikais automatas ir mechanika yra skonio reikalas (kalbu apie nauo tipo automatines dėžes, nuo 92m.)

:):D

pasikartosiu, man patinka "žaisti" su mechanine greičių dėže, o mano prietelius mėgsta "žaisti" su automatine gr dėže . :):D , o , kad automatas apsaugo nuo beprotiškų veiksmų, tai faktas :), automatas niekada neleis peržengt "virš" ribų :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to MTN:

Sunku paaiskint, reikia pajausti :)

Sau MP3 issirinkau tik is vienuolikto egzemplioriaus, aisku ne tik del dezes :) Labai jau jie uzdrozti visi buna :) Tad, kantrybes! :)

Pirmiausia paziurek tepala - spalva, kieki, ar nesmirda.

Uzvesk varikli ir pajunginek pavaras (kiekviena karta pries perjungdamas kita pavara, pvz. is R i D, perjunk i N ir atleisk ir vel nuspausk stabdi) - neturetu buti "dunksejimu" ir didelio variklio "sodinimo". Vaziuojant turetu persijungti sklandziai, be smugiu, be velavimo. Isbandyk visais rezimais, su visomis razdatkes padetimis.

 

to deivista:

susirask minksta grunta ir bandyk visas padetis :) siukstu, nebandyk daryti tokiu triuku ant asfalto, ka nors suplesysi!!! :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.