Pereiti prie turinio

reikalingi protingi patarimai nesikuria zizelis rr


kipras2

Rekomenduojami pranešimai

vazinejau be problemu per velines,pastovejo tris val ir nebesikuria zizelis,

motoras2,5 tds,bmv,suka starteris bando nestipriai griebti ,bet neuzsived,ta diena keturis kart kuresi spolaborota,kuras uz filtro bega,uz siublio irgi,signake tik gamykline,jos neisjungus,neduoda pasukti variklio,isijungia sirena ,saugikliai tvarkoje,

visa info pateikiau,ryte uzpiliau pilna baka koloneleje,is furu kolonkes

jei kas galit pateikti protingu patarimu,busiu dekingas,

nors kaip sakoma maza dovanele geriau negu didelis aciu :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po siurblio nebega ar iki jo ,ant pretaisu skedelio forsunke pastoviai dega ar kai pradedi vest dingsta dar bake ira siurblis gali jis neveikt gal ir jis priezastis gal geros saliaros ipilei tada jeigu daejo iki siurblio galejo elektronine dalis pareit

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bega ir pies siurbli ir po jo,forsunke skydelyje nedega, visa laika saliara tik is kolonkes,

ir zalia is kolonkes,snektelejau ,kad gali elekronika durniuoti ,ta prasme kazkur gali nebuti kontakto,

gal kas turit dar kokiu minciu,arteja vestuves masina reikalinga kaip oras

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei iki siol buvo viskas gerai as galvoju kad beda bus su siurbliu ipac elektronine dalis reikia kompjutarines diagnostikos kas uzsiima BMW TDS site siurbliai stovejo dar ant Opel Omega TDS nuo94m jie an tiek kaprizingi kad mazei kas jos remontoja Vilniuj zinau meistra kuris gerai gaudosi sitoje sritij. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus perdeges , arba nekontaktuoja pagrindinis pakaitinimo saugiklis ... Jis randasi pas BMW po kapotu ! Jei nori isitiknti , ipurksk i oro filtra truputi eterio ir masina uzsikurs ... Pas BMW deganti forsunke ir ratukas rodo , kad pakaitinimo sistema tvarkoje . Taip jau sukonstruotas sis variklis , kad be pakaitinimo nesikuria prie + desimt. Dar siulyciau pasikeisti ziemai visas zvakes ir nekokia iskra , o Bosch...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iseina kad parejo siurblio elektronine dalis ,variantu daug ka galima pabandit nuo nuemimo virsutines dales siurblio ir praplovimo tada gal uzsives buna tokiu variantu ,geriausia prie kompo pajungt. del transportavimo RR su automatu ira saugiklis kuri ikisi atsijungia paskirstimo deze viskas sukasi laisvai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viska apie saugikli zinau esu prisizaides kai nesijunge pavaros :girtas:

nuims siubly ir bus matyti ,elektra siurblys gauna,o kuro nepurskia,ttikimybe kad strigo voztuvas arba plunzeriam chana,nusiteikiau devetam siurbliui ir 1klitu,

o dabar tekintis teks marokusu,sedziu kaip ant asfalto,jokio matomumo :evil:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kam iskart nuiminet visa siurbli tegul nuima elektronikos dali gal tik jinai parejo, jeigu domina galiu ritojaus paklaust pas meistra vilniui ka pabandit darit mazei tekiu kad surasi superini siurbli dar ziurek kad atitiktu tvirtinimas centrine skile nuo opelio omegos nuo 94 tinka del bmw viena matavau neatitiko ira skirtumai gal metu or kilowatu pas mus maziau negu BMW 100-105kw pagal mano pastebejimais :lol: jei ka rasik

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kelintu metu bmw,pas mane 100 kw,

isiarde,uzkure siurblys ardytas bet dar gyvas,du cilindrai pucia i kolektoriu,gal vostuvai sedo,

beto kazkas su elektronika , bus matyti praskambins kompa,jei kas pasiulys gera siurbly paimsiu,jei motoras prie pabaigos priglausiu ir nauja motora,laukiu pasiulymu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

motoras vietoje,meistras be elektronikos uzkuria,bet su raktu ne is vietos,

mano kad signalke,

gal kas susiduret su problema,

teisa betvarkant radom ,kad deze prisukta tik dviem varztais,beto jau variklis lt redaguotas pries perkant,

vat ir tikek perekupais :evil:

nieko papuls man po ranka,suzinos ka reiskia anesteziologo pyktis :twisted:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visus signalus gauna degimo kompas,visi davikliai veikia,uzkuria uzmaitines su laidu siurbli,dirba net be pakaitinimo,siurblys

kitas,mano meistras,kad blokuoja signalke gamykline impulsa ar kokiai mikruskei chana degimo kompo,jo kompas nesusibendrauja su masinos tai signalus praskambino rankiniu budu,siaip jis jau nieko padaryti negali ,dar mano ,kad degimo kompas galejo pabegti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.