Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

kalbėta prikalbeta,bet pakalbėkim dar kartą

reikia dukrai parketnyko,

pagal kainą,formą,skonį kaip ir tiktų frylanderis,gąsdina jo silpnoji vieta razdatkė su ta viskomova,kaip ten yra iš tikrūjų?kaip yra su varikliais kiek žinau yra gimtieji ir BMW,domina dyzelis,norisi išgirst visas nuomones ir ypač iš tų kas su jais važineję

ačių

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

variklis arba roveio 2.0 74 kw, arba 2.0 bmw 82kw. bet bmw varikliu megsta luzti alkune prie smagracio jei neklystu. o jos kaina kosmine. as irgi daug ieskojau info apie freelandery pries pirkdamas. tamsta jus nenurodete kuriu metu freelanderio ieskote. del movos tos nzn as bedu neturejau. na vieniem ji sugenda gal anksciau kitiem gal vellaiu. juk masina nenauja perkama. mano frelanderis 99 metu. 4 duru. rida rodo 115000 k km. nzn ar tikra ir tai neesme. salonas islaikytas. isore taippat islaikyta. kainavo 12000 litu. 2013 pirkau lapkrity. nu kaip sakant, pagal kaina ir bukle verta tu pinigu. vaziuot malonu. neskaitant to kad siemet visai ziemos nebuvo. vaziuoja minkastai. del galios pasakysiu taip - man uztenka tu 74kw per akis. jei noriu paskaraidyt sedu y volvo s80 2,5 turbo bendzas 154 kw is skraidau. o feelanderis man ekonomijai ir solidziam vaziavimui. nu kas ce dar buvo man nutike. pagalvokim. nupirkau, techa praejo iskart. viskas veikia elektra ir t.t pakeiciau tepalus filtrus. ziema nuo salcio starteris buvo numires,susitaisiau. daugaiu kaip ir nieko. p.s siame forume yra tema apie freelanderius, ir ja paskaicius net nesinori jo pirkti, o as nusipirkau vaziuoju ir dzaiugiuosi labai. del tos movos - seip buvo cia nuoroda ir xebra netgi pagal rusu duotus ten kazka, susirestauruodavo patys garazo salygom ta mova jei nemaisau, apie tai kalbeta :)/> tai vat kaip ir viskas is mano puses, turiu vaziuoju dziaugiuosi, kai pirkau ziurejau pagrinde kad isvazida butu ledine, salonas ledinis ir pasilenkes paziurejau ar vaziuojant kardanas sukasi, nu ir viskas daugaiu kazko nepriziuresi gi. negaila nei cento ka sumokejau. aisku galejau net per pus pigesny pirkt, bet tokie sudo gabalai, del to kad nupoliravus masina reiktu gal dazyt nes baisu y kiema isvaziuot butu

|:D :)/>

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turėjau 2,0 dyzeli 74kw,žmonai buvau nupirkes,tai siuličiau bėgti kuo toliau nuo pirmu frilu,remontuot teko beveik viska,išskirus varikli kiek žinau jie mazdos, kuro sistema lyg ir fordo,garso izoliacijos praktiškai nėra,važiuojant girdisi kiekvienas mazgas,visa elektros sistema tragiška,net nupurto pagalvojus apie toki automobili kiek teko po juo gulėt.Bet čia aišku tik mano nuomonė gal kam pasiseks labiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbėta prikalbeta,bet pakalbėkim dar kartą

reikia dukrai parketnyko,

pagal kainą,formą,skonį kaip ir tiktų frylanderis,gąsdina jo silpnoji vieta razdatkė su ta viskomova,kaip ten yra iš tikrūjų?kaip yra su varikliais kiek žinau yra gimtieji ir BMW,domina dyzelis,norisi išgirst visas nuomones ir ypač iš tų kas su jais važineję

ačių

ziurek geriau koki rav ar crv :), ty jie neveltui tiek kainuoja :), kaip ir cia sake, nespesi taisyt, genda viskas is eiles :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nemanau kad atsakymai - remontuot viska ar neviska labai jau atspindi masina. jei buves savininkas buvo toks pedantas ir piderastindavo masina kone kasdien, lietuviskai kalbant - labai uzlaikyta-, tai vaziuosi ir vargo nematysi. jei buvo vaikoma maigoma droziama, tai ir nauja pirkta is salono po 2 metu gali but nebepanasi y masina. taip ir gaunasi kai nesiseka masina nupirkt - ja visi keikia. kai pasiseka - giriama. o turint omenyje kad perkam deveta daigta, tai jokiu garantiju ce nera. mano freelanderis vaziuoja kasdien, ir negenda. tfu tfu tfu. kitas nusiperka ir jam viskas genda. tad sio atveju diskusija beprasme ir netiksline. nzn aisku po 100k ar - 200 k km kai prasuksiu ir maniskiame viskas bus pakeista ir atrestauruota. bet autorius prase yvardinti konkreciai kas vazinejo ir kas buvo. as vazineju ir pasakiau ka taisiau. each norejau pirkti is salono nauja porsche boxter bet draugas sake kad jis girdejo kad jie xujovi, viskas genda is eileas. tai ir nebepirkau.

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as turiu 3pvz. paskutinis buvo tikrai idelus, bragus, tikrinta sostenoj nenuvazinetas :)/>/>..jau sukiso daugiau nei mokejo. ir dabar vis dar 2wd nu jei turi nuo 2013 lapkr. tai dar viskas priesh akis ;)/>/>

na taip bet jei maniskiam nk nenutiks as juk busiu isvadintas melagiu ir nesuprastas t.t turbut :D/> nu neesme :)/> kiek galejau nuomoe patarimo prasme isreiskiau :)/> nenoriu kad susidarytu klaidinga nuomone kad persu pirkti freelandery, tiesiog seip diskutuoju :) kai prades gesti pasigirsiu irgi issamiai ir konkreciai o ne taip kad - visa perrinkti. :) nes nuo to kyla tik daugaiu klausimu :)

Redagavo Gezatron
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ačių už atsakymus

na kalba apie 2000metus eina

RAV žinoma vilioja,tik va biudžetas neleidžia,CRV visai neblogas varijantas,tik vėl visi benzai,dyzelis dar per jaunas mano kišenei ;)

ko gero tiks koks pilvabraukis arba trumpa frontė :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.