Pereiti prie turinio

Noriu rasti žmonių važinėjančiu si Kia džipais


BRIMAN

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 116
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Pas mane irgi yra retesnis modelis, regitroje uzregistravo KIA ASIA, seip tai ji Asia Rocsta, tai ja esu labai, labai patenkintas, vienas minusas krato tai kaip vezimas :D , dabar bandau vaziuokle tobulinti, gal pavyks ka geresnio isgauti.

As nieko pries neturiu pries nepopuliarius auto, visi vaziuoja tik kiek toli ir kiek ilgai icon_exclaim.gif:?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet , vyrai, ASIA EKSPEDICIJOM netinka :wink: :D , nuvargsta ekipažas , plius daiktų neįsidėsi ir visos ekspedicijos "R" ( atstumo spindulys) sumažėja iki minimumo. :(

čia yra smagi savaitgalinė ( savaitgalio pliažinė "pakatuškė", su nukrypimu į upelius ir jų deltas) arba ūkininko žemių priežiūrai tinkanti "pragaro mašinėlė"... arba mieste zuiti :wink: :wink: :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a prie ko čia ekspedicijos, žmogus šiaip ieško kas tokiom važinėjas :)

žmogus antrame klausime potekstę užmezgė :wink: ,

... :?:

armija jau yra etalonas, o etalono nagrinėjimas yra interpretacijos, kurios kartais pritaikomos kasdieniniame vartotojiškame gyvenime. :D .

asmeniškai aš įžvelgiu potekstę giliau ir pajutau "derinimo ir palyginimo" provokaciją :D ,... :roll: :D

p.s.

BRIMANai, laisvės pojūtis ir "nusukimas bekelėn" suteikia asmenybei palaimos būseną, tad mėgaukis ją :wink: :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a tai buvęs posakis "kairėn" daba jau "nusukimas bekelėn" vadinasi ? :lol:

Meri, aš centras :D :wink: :wink: , kai kairė pešasi su dešine , centras nori sureguliuot viską :D , nes tada sistema disbalansuojasi :wink: :wink: :D .

ne partinis aš, ne partinis :D myliu gamtą,vertinu draugystę,gaudau brakonierius ir vagis, noriu santvarkos geros, noriu Šveicarijos modelio mūsų šalyje, noriu ūkiškumo :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alio negi mano viėna Kia Liėtuvoj :D

ne viena :D , mačiau Jeruzalėj Rimi aikštelėj nuostabią merginą, kuri sėdo į savo raudoną ASIA , matė turbūt Ją mieste ne vienas :D :wink: . ASIA atrodo kaip Willi-s, dvivietis, ..... draugė graži Jos taip pat :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, užtikau apie Retona kalbat, kad apsidžiaugiau, kai Kaune žalią matėt tai mano, gal jau kokį mėnesį po šį tinklapį žiūrinėju tik dabar pastebėjau. Apie tą stebuklą (aš apie mašiną) nieko negaliu pasakyti, pirma ji man, po truputį pratinu į bekelę, o šiaip agregatus vos ne visus remontuoju. Džiaugiuosi radęs Retonos seserų :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rašyk kokios bėdos,gal padėsiu arba paskambink pasidalinsiu patirtimi,jau metus važinėju su Retona mano tel. 862062196Rimantas

Sveikas, na čia ilga kalba, šiaip baigiu susitvarkyti, kai būsiu Vilniuje būtų gerai susilėkt. Man tai pirmas džipukas, kai nupirkau buvo kiauras tepalo aušintuvas, susilankste galva, po to "meistrai" neradę priežasties galvą sutvarkė, o aš nežinodamas važiavau kol vėl susilankstė, radom priežastį, dabar tvarkoj, bet kažko netraukia, užsidega variklio lemputė ir nebelieka traukimo, atleidi ir vėl spaudi gazą, užgesta, traukia, kai iki pusės gazą spaudi trūkčioja, pasirodo čia elektrinis kuro siurblys, vakar nuvežiau pas meistrus, sakė pažiūrės, įtaria siurblys ir kažkoks pagrindinis purkštukas. Šiaip apie retoną visur ieškojau internete, ją gamino Korėjos armijai nuo 1999-2003, metų, bet įtariu nepavykęs modelis, kad tiek trumpai gamino. Mano tel. 8 618 60330.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad čia ir yra 2litrų dyzelis, o meistrai kuro siurblį rado daug rūdžių, išrinko paėmė 800litų, traukti traukia, bet kai užsidega variklio lemputė pradeda trūkčioti ir nebetraukt, kantrybė baigiasi, galva tepalą leidžia, naujos reiks ieškot, o kaina tai neįsivaizduoju. Tai iki vienu žodžiu u..., o žinot kokia mašina geriausia:, pavyksta žmogeliui nusipirkti gerą opelį nu ledovą, negenda, nemuštas; sako žmogelis na ir geros mašinos opeliai, kitas nusiperka opelį daužta, bet tvarkingai nudažytą, net nesimato, po savaitės pradeda rūdys muštis, a j..., žmogelis keikiasi š...., ir pasakoja žmogelis kitam: stovi opelis ir girdi kaip rūdys graužia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.