Pereiti prie turinio

Noriu rasti žmonių važinėjančiu si Kia džipais


BRIMAN

Rekomenduojami pranešimai

  • po 5 mėnesių...
  • Atsakymus 116
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

SVEIKI.esu zales(dzipistas) vairuoju frontera sport(asvaltines padangos) ir KIA SPORTAGE 2,0 automatine(padangos su siokiom tokiom karpom) bet patikekit,KIA,bet savo dirba juk gereu sukas tik su dviem galiniais nei FRONTERA su4x4(zinoma atsizvegiu ir i padangas) tik noriu pasakyt ne visada PATRULIS ar kita KARVE pasiteisina.(tik reike geresniu ratu ir,kad pasikeltu bent kelis cm) O JAI DAR RIMCIAU TAI KIAI NET NEISIJUNGE4wd :( :cry: o i paletintoja net rankeneles neina permest, nebent uzgesinus varikli,bet nuo to niekas nepasikeice. gal senieji BEKELES VILKAI patartu kur ir ka patikrint reiktu icon_exclaim.gif:?: isanksto aciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Emili, ne del to kad tu zalias ir pas tave KIA , o del to kad , paskaityk tas zinutes dvi kur parasei. O parasei daug ir apie viska,neina suprast ka tu nori pasakyt :wink:

nu jo gal kiek ir NUSITAMPEU gal puse5 ryto ir netinkamas metas zinuciu palikinejimui :roll: daug minciu o isdestit neisejo Eee tiek to pirmas blinas visad prisvila :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Žinom kad kios sportage remontas brungiai atsieina, vien dalys, o daliu paieškot ilgokai tenka - utenoj ir kaune pagrinde, (dabar nžn gal padaugėjo), nauji originlai per daug kaštuoja, auto hubai pareina- traska braska nedirba, mechaniniai geriau(jei kios būna). O rimtiem purvynam varikliuko kiek per maža, o ir tas ne stebuklas. Džiaugiausi ir aš kia, kol miško takeliais lakstyt teko,ir į šlapius kalniukus vos ne vos, mieste smagiausia su ja :) viena ten labai gerai, komfortas (palyginus su dabartiniu)... O šiaip siųlau pasikeitus padangas pamėgint pavažiuot su ja kur rimčiau ir pažiūrėt ar jau ji tiek verta bekelėj (čia tiesiog iš patirties - man nepakako) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

TAI AŠ PROTO RIBOSE TUOS TEŠLINUS,JUK JEI SUGALVOSIU JA NUŽUDIT PADEGSIU IR VISKAS,BET KOKIAS KORTAS TURIU SU TOM IR ŽAIDŽIU :pig::rolleyes: O KIEK MAŽDAUG KAINUOJA TIE HABAI. VISI KAŽKA MEKENA,KAD TURĖJE IR KEITE,BET KANU NIEKAS NEŽINO :angry: . O GAL KAS TURI PARDUOT UŽ PROTINGA KAINA 1 HABA :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinom kad kios sportage remontas brungiai atsieina, vien dalys, o daliu paieškot ilgokai tenka - utenoj ir kaune pagrinde, (dabar nžn gal padaugėjo), nauji originlai per daug kaštuoja, auto hubai pareina- traska braska nedirba, mechaniniai geriau(jei kios būna). O rimtiem purvynam varikliuko kiek per maža, o ir tas ne stebuklas. Džiaugiausi ir aš kia, kol miško takeliais lakstyt teko,ir į šlapius kalniukus vos ne vos, mieste smagiausia su ja :) viena ten labai gerai, komfortas (palyginus su dabartiniu)... O šiaip siųlau pasikeitus padangas pamėgint pavažiuot su ja kur rimčiau ir pažiūrėt ar jau ji tiek verta bekelėj (čia tiesiog iš patirties - man nepakako) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Daihatsio habas kainavo apie 200 gal daugiau, kas veza is kazkokiu uzsieniu naujus apie 300-350 kainuoja (dzipu dalys veza zinau, nereklamuoju :) bet teko bendrauti) del kios manau panasiai turetu but.. o jei ieskai tai idek skelbima cia i kioska, ten visi iesko ir parduoda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.