Pereiti prie turinio

honda crv ar mazda tribute?


Rekomenduojami pranešimai

Susidūręs tiek su vienu tiek su kitu. buvusiam darbe 2000 m., berods buvo nupirkę naują CRV kurią iki šiol eksplotuoja, vairuoja kasdien skirtingi šoferiai, kelių jai tenką įvairių, varikliukas 2,0 benzas. Ką galiu pasakyt, mašiniukas laiko kantriai, aišku remontuot tenka, tvarkyta viuoklė, galinis tiltas, keisti guoliai, bet motoras kantrus ir gan ekonomiškas. Viuoja minksčiau nei tribute. beja, tribute irgi pirkta buvo nauja,atrodo 2002m., ir iki šių metų vinėjo mano dabartinio darbo šefas. Motoras 3,0 benzas- dujos. Su ja vargo daug daugiau. Kelis kartus kaisti ratų guoliai, tarpinės po dangteliais tris kart keistos, sugedo autopilodo blokas, paskutiniu metu sugedo berods ir EGR daviklis, liamda zondas. Dažnai pradėdavo gliučinti elektra, kėbulas per tuos metus labai stipriai sukirmyjo. beja, pravažumas man hondos irgi labiau patiko. Žodžiu pilna visokių nuansų. Aš rinkčiaus tik CRV, arba subaru ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau apziureti cr-v ir nusivyliau... butent to modelio buvo mirus visko mova, bet nuvyle pats modelis del to kad gale atsisedus remiau galva i stoga( 183cm), o jai isitaisai patogiai priekyje sedintis zmogus jau turi pasistumti sedyne i prieki iki galo, taciau tas modelis buvo su liuku , idomu ar automobilio be liuko stogas butu aukstesnis ar vienodas?... Patiko vienas dalykas ir tikrai supratau, kad noriu sedeti aukstai , daug smagiau jautiesi prie vairo, tad Foresteris irgi atkrenta:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

buvau apziureti cr-v ir nusivyliau... butent to modelio buvo mirus visko mova, bet nuvyle pats modelis del to kad gale atsisedus remiau galva i stoga( 183cm), o jai isitaisai patogiai priekyje sedintis zmogus jau turi pasistumti sedyne i prieki iki galo, taciau tas modelis buvo su liuku , idomu ar automobilio be liuko stogas butu aukstesnis ar vienodas?... Patiko vienas dalykas ir tikrai supratau, kad noriu sedeti aukstai , daug smagiau jautiesi prie vairo, tad Foresteris irgi atkrenta:)

 

 

Mano ugis 184, ir as CR-V gale pujkiai isitaisau kai net prekines sedines iki galo atstumtos, o ir nepamirsk kad galiniu sediniu nugara pas CRV reguliojasi kampas! Forike vietos gerokai maziau!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas tave su liuku ar be?:)/> nes be liuko lubos aukstesnes..:)/> deja neradau nei vieno normalaus crv ir teko atsisakyti sios minties..

 

 

Taip pas mane su stoglangiu. Pigiai geros CR-V nepaimsi, as savo kai pirkau išsirinkau tik is brangiausiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hebra, be pykčio ;)

 

O kodėl nesvarstai RAVo variantą?

 

Beveik penkis metus atvažinėjau su "servantu", po to nusipirkau RAVą ir esu labai patenkintas:

- apie gedimus, movas ir panašiai pamiršau;

- dėl pravažumo - nekuo neblogesnis, o net ir geresnis :valdai galą tu ir užtikrintai žinai kad galas įsijunge, o ne lauki velnias žino kadą įsijungiančio nepriklausomai nuo tavęs galinio tilto; kartais žiemos metu posukio metu vos neišlekiau nuo kelio;

- yra variklių pasirinkimas;

- garso izoliacija geresne;

- su detalėm problemų nėra

 

Minusai:

- ne visiems patinka kaip atrodo, skonio reikalas ..

- mažesne bagažinė ....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip, kai as ieskojau crv, mazdaug 10k lt tam skyriau , tai pas visus reduktoriai galiniai snekejo, susuki vaira iki galo ir darai posuki ...sako uztenka tepalus pakeisti reduktoriaus, nu bet nereik but naiviem, gal tam kartui ir padetu , bet tikrai neilgam...o del rav tai ju dar maziau pasirinkimo negu crv ir taip, atrodo nekaip...:) o del stoglangio tai tikrai atsisedau priekyje pagal save tada i gala, nu kaip ir sakai kai sedyne pareguliuoji, tada galva nesiriame i lubas:))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip, kai as ieskojau crv, mazdaug 10k lt tam skyriau , tai pas visus reduktoriai galiniai snekejo, susuki vaira iki galo ir darai posuki ...sako uztenka tepalus pakeisti reduktoriaus, nu bet nereik but naiviem, gal tam kartui ir padetu , bet tikrai neilgam...o del rav tai ju dar maziau pasirinkimo negu crv ir taip, atrodo nekaip...:)/> o del stoglangio tai tikrai atsisedau priekyje pagal save tada i gala, nu kaip ir sakai kai sedyne pareguliuoji, tada galva nesiriame i lubas:))

 

 

Del galinio reduktoriaus visiska tiesa kad pakeiti tepala ir garsas dindsta. Tik kad kaina jo 50 ar 60 lt uz litra, pirmos kartos CRV tiek ir reik.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paciam teko su reduktorium susidurti? Jei taip, tai tikrai tepalas ispyltas buvo su dzindrom. Sneka juk guoliai ir dantraciai, o ne del to kad tepalas savo savybes prarado, o jei jau snekejo, tai guoliai tikrai bus patrynti :) aisku cia taip jau gilintis nereikia, kas butu jeigu butu:))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paciam teko su reduktorium susidurti? Jei taip, tai tikrai tepalas ispyltas buvo su dzindrom. Sneka juk guoliai ir dantraciai, o ne del to kad tepalas savo savybes prarado, o jei jau snekejo, tai guoliai tikrai bus patrynti :)/> aisku cia taip jau gilintis nereikia, kas butu jeigu butu:))

 

 

Taip buvo garsas kai pasijungdavo galinis tiltas, kai pakeičiau tepalus garsas dingo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki,kas del Mazda Tributo tai galiu pasakyti tiek kad jis blogas kad nepopulerus ant LT.Kai paciam reikejo parketniko butent Mazda ir nusipirkau ,nepaisant to kad visi reke koks tai slamstas ir is vis jos nevaziuoja tik genda .Vazineju su ja jau beveik du metus pravaziuota apie 50tukstanciu per ta laika visi gandai apie gedimus nepasitvirtino.Beda gal tik kad reikia antikorozoni gera darytis nes tikrai rudyja jos ,variklis pas mane 2.3litro su dujom.Pilu gerus sintetinius tepalus ,misko kirtavietem nelauzau ,kol kas laiko puikiai ir ja patenkintas ,pravazumas ziemai per pusnis tikrai geras, manevringas ir talpu dzipukas ,keiciau tik kaladeles priekines ir stabilizatoriaus trauke.Seip manau kad uz tokia kaina ir geresnius metus nei konkurentai .tai vertas demesio parketinis dzipukas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.