Pereiti prie turinio

Atviro diferencialo razdate


Rekomenduojami pranešimai

Mano trantui variklis beveik ikeltas ir po dangciu kaip ir baigta. Liko vaziuokle ir kosmetika.

 

Del vaziuokles svieciasi, kad reikia keisti razdatke is blokuotos i atvira. Noriu 4wd full time varianta padaryti. Masina labiau kasdiene. Vazinejant po kaimus ar mieste ziema, butu labai geras variantas visad tureti 4 varomus.

 

Reiketu betkokios info. Gal kas esat dare ? Idomu kokias razdatkes patogiau istatyti ? Gal zinot, kas galetu perdaryti esama ? Veiksmas ant meh. dezes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano trantui variklis beveik ikeltas ir po dangciu kaip ir baigta. Liko vaziuokle ir kosmetika.

 

Del vaziuokles svieciasi, kad reikia keisti razdatke is blokuotos i atvira. Noriu 4wd full time varianta padaryti. Masina labiau kasdiene. Vazinejant po kaimus ar mieste ziema, butu labai geras variantas visad tureti 4 varomus.

 

Reiketu betkokios info. Gal kas esat dare ? Idomu kokias razdatkes patogiau istatyti ? Gal zinot, kas galetu perdaryti esama ? Veiksmas ant meh. dezes.

 

Grand Cherokee NV247 - triju padeciu: 4WD Auto/ N /4WD Low.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bl..., turbūt jau atsilikau, mano laikais tokių razdatkių nebuvo :blink:/>

jei nenori blokuot razdatkės, nespausk atitinkamo mygtuko (bent jau Toyotot) :P/>

 

Nu ir tu man pasakyk, kaip pvz. ant 70 Toyotos padaryti, kad būtų Full Time AWD? Nes kada įjungi antra tiltą, tai jau asfaltu nelabai gerai važinėtis, nes tarpašinis diferencialas yra sublokuotas. O žmogus nori, kad jam visą laiką būtų įjungtas antras tiltas... Aš bent taip supratau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, teisingai suprantat. Noriu kad su 4 varomais eitu vazineti betkokiu pavirsium. Kad nereiketu kas kart nuo zyvrkelio i asfalta sukant atjungineti reduktoriaus priekinio. Ir kad mieste ziema galima butu su 4 vaziuoti.

 

Nemanau, kad nivos razdatke laikys ant runerio.

JGC variantas yra, tik klausimas kaip su pritaikymu, ar daug reikalu. Kolkas man cia realiausias variantas atrodo. Rast nesunku, milijonu nekainuoja tik klausimas kaip uzsides.

 

Naujesni runeriai turi begale ivairiu razdatkiu

 

Vienas is labai patraukliu variantu yra 99-00 metu runerio. Kaip, kad rasoma toyotu forume, kiek tiesos nezinau. Idomu tik butu kur ja gaut Lietuvoj ar Europoj, kaip montuotusi (tiks ant dezes ar reikes perdarymu, kaip elektra susijungia) ir ar normaliai veikia.

 

http://www.toyota-4runner.org/3rd-gen-t4rs/78448-t-case-differences-all-years-3rd-gens-transfer-case-awd-multi-mode.html

'99 and '00 Limteds...

1st position: 2HI with a push-button on the shifter to engage AWD (aka 4HI unlocked)

2nd position: 4HI locked

N

3rd position: 4LO locked

Redagavo noriuskaityti
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei patinka toyota, parduok runnerį, nusipirk tlc-80, 90, 95 ar 100, jos visos AWD (dažniausiai su blokuojamu tarpašiniu difu) :)

jei runneris 3.0td, dėžė su razdatke tiks nuo 3.0td 90-os, tik problema tame (kiek pamenu, ardžiau kadaise tokį donorą), kad runnerio priekinio tilto difas ne per tilto vidurį, o šone.... gal klystu :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.