Pereiti prie turinio

SILPNŲ NERVŲ JEEP FANAMS NEŽIŪRĖTI


ramshius

Rekomenduojami pranešimai

koks skirtumas kiek mokejo. iš kur dar tokių ištraukia

Diedukas baznytuken sekmadieniais bobuke veziodovo, o gryzes pastatydavo darzinen ir apklodavo dekuciu.

Bet sumazino pensijas diedukui ir bobukei ir nebeuztenka ant benzino iki baznytukes nuvaziuot...

Pasake diedukas igaliotiniu, kad parduoda, o tas is kart gruzinui :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry bet nieko blatno cia nematau... Turejau su 52 k myliu nuvaziuota, JC ydelios bukles!!!!!!!! Salonas oda visi bajeriai, ratai amerikoniski originalus.. Sumokejau 450£ ... Viena beda kad nukniso vidury dienos, spejau pasidziaugti savaite :(/>

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry bet nieko blatno cia nematau... Turejau su 52 k myliu nuvaziuota, JC ydelios bukles!!!!!!!! Salonas oda visi bajeriai, ratai amerikoniski originalus.. Sumokejau 450£ ... Viena beda kad nukniso vidury dienos, spejau pasidziaugti savaite :(/>/>

Tai gal čia tas pats :lol::?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry bet nieko blatno cia nematau... Turejau su 52 k myliu nuvaziuota, JC ydelios bukles!!!!!!!! Salonas oda visi bajeriai, ratai amerikoniski originalus.. Sumokejau 450£ ... Viena beda kad nukniso vidury dienos, spejau pasidziaugti savaite :(/>/>

 

gal del ratu ir nupute? ratai tai pipiec! arba pardavejas atsieme, pasilikes rakta.. kad taip greitai..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

asmeniškai man tai svarbu 4 litrai ir mehaninė dėžė,uždėjus gerus mudus jis važiuoja įspūdingai (kas važeve tai manau mane supranta :) )

O nukniso nelauke vakaro,tai tie kas suprato kas per daiktas ;) (gaila kad nukniso)

Redagavo ramshius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry bet nieko blatno cia nematau... Turejau su 52 k myliu nuvaziuota, JC ydelios bukles!!!!!!!! Salonas oda visi bajeriai, ratai amerikoniski originalus.. Sumokejau 450£ ... Viena beda kad nukniso vidury dienos, spejau pasidziaugti savaite :(/>/>

Tai kad daiktas ne visai toks, cia idetas 4 dur, o autorius kalba apie dvidury.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

asmeniškai man tai svarbu 4 litrai ir mehaninė dėžė,uždėjus gerus mudus jis važiuoja įspūdingai (kas važeve tai manau mane supranta :)/> )

O nukniso nelauke vakaro,tai tie kas suprato kas per daiktas ;)/> (gaila kad nukniso)

Sakai, nukniso tie kas suprato. Tai netoli ieškot. Nedaug kas supranta. Į užsienį nenukeliavo, gal.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.