Pereiti prie turinio

lauko vaizdo stebejimo sistema


dbucinskas99

Rekomenduojami pranešimai

O kaip tos kameros, kurios filmuoja gamtą, lizdus, žveris prie ėdžių ? Jos daugiausia naktimis dirba ir rezoliucijos labai neblogos, kokios jų kainos ? Čia forume vieną pusmetį kažkada stebėjom šernus, stirnas , elnius, tai rezoliucija net sakyčiau, puiki buvo ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vava kad betkas ir bet kaip garantija dar yra bent norisi viska ysitikint kas yar gerai ir kas yra blogai. o tada daryt isvadas.

nebutinai ju darbe yra kazkas blogai, gal nustatymuose, kazkokiuose parametruose, nelabai aisku, kame tau kokybe kliuna, vaizdas kvadratais, per sniega, neryskus, ir pan. ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tos kameros, kurios filmuoja gamtą, lizdus, žveris prie ėdžių ? Jos daugiausia naktimis dirba ir rezoliucijos labai neblogos, kokios jų kainos ? Čia forume vieną pusmetį kažkada stebėjom šernus, stirnas , elnius, tai rezoliucija net sakyčiau, puiki buvo ?

hd cameros, neypatingai brangios, bet kad matytum pilnai vaizda, kaip matei su sernais ar stirnom, kainuos nemazai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Si daryta vakare, dar nebuvo suteme. Kompe turiu tikru naktiniu, rytoj ikelsiu. Mano kamera su juodų ledų infroredu, nesimato blykstes. Kainavo 1200lt.

siaip neblogai atrodo :liux:/>

va cia mano...pirmoje foto gerves fyzdindavo kukuruzus, padarydavau su lomu durpeje skyles po 30 40 cm gylio ir priberdavau kukuruzu, po keliu dienu ateinu, kukuruzu ner :D/> antoj foto senas ozys, ir dar dabar gyvena :D/> siaip nakti jama normaliai apie 15 m. kad zmogaus veida iziuret

post-206-13854949902237_thumb.jpg

post-206-13854950177517_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas per juodo infraredo blykstes :rolleyes:/>

kai ateina vagis arba miske sernas, tai suveikia judesio daviklis ir ijungia infrareda, juodas, tai jo nesimato, pas mane matosi, ziba vos vos rausva sviesa, siaip zverim, kaip pripranta tai px, bet buvo pas mane 5 m kuilys tai tik kelios foto iseidavo, nesdavo muila... tiesa vis tiek as ji po to jamiau :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutinai ju darbe yra kazkas blogai, gal nustatymuose, kazkokiuose parametruose, nelabai aisku, kame tau kokybe kliuna, vaizdas kvadratais, per sniega, neryskus, ir pan. ir t.t.

keleta pavyzdziu parasysiu kad suprast kame kampas o kieno kalte tai nezinau ir tai tikrai nemano tai zinau tikrai ar tai gamintojo ar tos firmos kuri state. man rupi tik vienas isprest sitas problemas. na sakykim yra tokia kaip neuzfiksuoja judesio ir filmuot pradeda veliau arba isvis kaikuriu kadru nenufilmuoja, ir tas dalykas tikrai negelbes jei nustatysi visalaik kad filmuotų nes tada harda greit uzkis, daigtas turi veikt pagal paskirti kaip jam priklauso. kitas varijantas sakykim toks kaip kamera uzsvieseja ir pritamseje ar jinai reguoje i sviesa ar i judesi man visai vienodai bet kad neina nieko iziuret vacia problema beje sita problema vyksa jei neklystu tai su sferinem kamerom. na ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip neblogai atrodo :liux:/>/>

va cia mano...pirmoje foto gerves fyzdindavo kukuruzus, padarydavau su lomu durpeje skyles po 30 40 cm gylio ir priberdavau kukuruzu, po keliu dienu ateinu, kukuruzu ner :D/>/> antoj foto senas ozys, ir dar dabar gyvena :D/>/> siaip nakti jama normaliai apie 15 m. kad zmogaus veida iziuret

Pas mane gerve vasaros pradzioje kiekviena diena lankesi. Sernai kiekviena nakti, nuo 01:00 - 05:00val. Gal rasiu nuotrauku jei neistryniau. Ejo bandomis, kelias tonas kukuruzu suseriau ir tik viena sumedziojau. :)

post-3277-13854977655738_thumb.jpg

post-3277-13854977908679_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai ateina vagis arba miske sernas, tai suveikia judesio daviklis ir ijungia infrareda, juodas, tai jo nesimato, pas mane matosi, ziba vos vos rausva sviesa, siaip zverim, kaip pripranta tai px, bet buvo pas mane 5 m kuilys tai tik kelios foto iseidavo, nesdavo muila... tiesa vis tiek as ji po to jamiau :D/>

tai kad infraredas sviecia raudonai, ne tiek sviecia, kiek ziba, kaip serno akys, tik dideles :D tik kas per juodas infraredas :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keleta pavyzdziu parasysiu kad suprast kame kampas o kieno kalte tai nezinau ir tai tikrai nemano tai zinau tikrai ar tai gamintojo ar tos firmos kuri state. man rupi tik vienas isprest sitas problemas. na sakykim yra tokia kaip neuzfiksuoja judesio ir filmuot pradeda veliau arba isvis kaikuriu kadru nenufilmuoja, ir tas dalykas tikrai negelbes jei nustatysi visalaik kad filmuotų nes tada harda greit uzkis, daigtas turi veikt pagal paskirti kaip jam priklauso. kitas varijantas sakykim toks kaip kamera uzsvieseja ir pritamseje ar jinai reguoje i sviesa ar i judesi man visai vienodai bet kad neina nieko iziuret vacia problema beje sita problema vyksa jei neklystu tai su sferinem kamerom. na ir t.t.

pagal viska tai ka parasiai knisk prota tiem kas derino/paleidinejo visa sistema, bus iki galo nesutvarke ir kameru nustatymuose ir dvr'o parametruose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal viska tai ka parasiai knisk prota tiem kas derino/paleidinejo visa sistema, bus iki galo nesutvarke ir kameru nustatymuose ir dvr'o parametruose

ta ir noriu issiaiskint kame kampas ar cia kameras sudinas sukiso ar specelistai rimti o tada darysiu isvadas ka man daryt. del to man ir reikia zmogaus ismanancio siame reikale.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.