Pereiti prie turinio

Miske konfliktas su medziotojais


Gaspis

Rekomenduojami pranešimai

Nu yra ten visokių dalykų. Mežiotojai žmonės kaip ir visi, o dažnas gamtoj laiko daugiau už nemedžiojančius praleidžia.

Tvarko mišką, šeria žvėris, pašiūres ten kokias kurapkom gamina ar bebrų užtvankas ardo , nu ne vien medžiot tie medžiotojai į mišką atvažiuoja. Gi net ir medžiojimas ne visada toks fainas, kai tarkim kokį niežuotą ūsūrinį reik sutvarkyt ar vėlyvą rudenį užtvanką nuleist, tai tiek ten to malonumo...

 

Kita vertus man kaip nemedžiotojui nelabai įdomios jų taisyklės. Esu kažkur skaitęs, kad jei aš šunį be pavadžio mišku veduosi tai jau aš brakonierius. :blink:/> Dar ten kažkokių cyrkų skaičiau, kurie man atvirai pasakius po..ui :D/>

 

Aš linkęs gana ramiai į visokius medžiotojų norus reaguot, man kažkaip nesunku į kitą kvartalą pereit. Nu jeigu mandravot ims, tai nemalonu aišku. O jei viršenybę ims rodyt, tai ir pasiųst galiu. O taip tai -yra tos vietos miške, nu apsurdas nepasidalint.

kad visi taip ziuretu ne tik i medziotojus o aplamai , tai nebutu jokiu konfliktu, nes net su visureigiu vaziuojant per kaima kai kurie vietiniai kreivai ziuri, kad mol tuoi isvazinesi ju laukus... reikia but zmonem, gerbt kitus, ir viskas bus ok...

aplamai tokios temos ar straipsniai sukuriami su tikslu supriesint , as pvz niekada nekursiu temos kad ir apie landroveris vs tojota... mes turim kazkaip draugiskiau bendraut....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur jus atrandat tokiu konfliktiniu situaciju? Esu medziotojas, dar pagrybauju,pazvejoju ir siaip i gamta maunu kai tik galiu. Atostogas beveik visas su baidarem, kanojom ar bent jau prie vandens miske praleidziu. Ir ne tik Lietuvoj. Bet niekada nei as kam aiskinau kur eiti,nei mane kas kur siunte. Ir is mano pazystamu rato, medziotoju ir ne, niekas tokiu istoriju nepasakojo. Manau saknys net ir forumieciu atsakymuose atsispindi. Tipo as nieko nekabinu,manes irgi dar niekas nekabino,bet jei tars zodi,tai as...net ir pasiusiu... Taip ir vaikstom i darba i atostogas,net i gamta isitempe. Vis laukiam konflikto.

P.S. Medziotojas nera kazkas isskirtinio ar koks baubas kuris nusaus,apreks... Rekti jis turi tiek pat teisiu,kaip ir kiekvienas pilietis. T.y.jokiu. O saunama ne i tai kas slama ar bega. Pries suvi ivertinama rusis, lytis, amzius, issivystimas ir tada priimamas sprendimas sauti ar ne. Taigi Petra su stirna sumaisyti sudetinga. Zinoma skystakiausiu ir tarp medziotoju yra, tik procentas gal kiek mazesnis,nes dali daktarai atsijoja. Gatve pereiti tikrai pavojingiau,nei miske buti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur jus atrandat tokiu konfliktiniu situaciju? Esu medziotojas, dar pagrybauju,pazvejoju ir siaip i gamta maunu kai tik galiu. Atostogas beveik visas su baidarem, kanojom ar bent jau prie vandens miske praleidziu. Ir ne tik Lietuvoj. Bet niekada nei as kam aiskinau kur eiti,nei mane kas kur siunte. Ir is mano pazystamu rato, medziotoju ir ne, niekas tokiu istoriju nepasakojo. Manau saknys net ir forumieciu atsakymuose atsispindi. Tipo as nieko nekabinu,manes irgi dar niekas nekabino,bet jei tars zodi,tai as...net ir pasiusiu... Taip ir vaikstom i darba i atostogas,net i gamta isitempe. Vis laukiam konflikto.

P.S. Medziotojas nera kazkas isskirtinio ar koks baubas kuris nusaus,apreks... Rekti jis turi tiek pat teisiu,kaip ir kiekvienas pilietis. T.y.jokiu. O saunama ne i tai kas slama ar bega. Pries suvi ivertinama rusis, lytis, amzius, issivystimas ir tada priimamas sprendimas sauti ar ne. Taigi Petra su stirna sumaisyti sudetinga. Zinoma skystakiausiu ir tarp medziotoju yra, tik procentas gal kiek mazesnis,nes dali daktarai atsijoja. Gatve pereiti tikrai pavojingiau,nei miske buti.

:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.