Pereiti prie turinio

Uždavinukas


Arunčiks

Rekomenduojami pranešimai

Deja klysti; trupmenos rašosi ir taip kaip mokino mokykloj , ir per "/" . Jei kyla noras pasiginčyt tai atsiversk bet kokį įrankių katalogą su amerikoniškais raktais ir pasižiūrėk kaip ten surašyti jų dydžiai ;)/>

amerikoniski raktai nepavyzdys, ten coline sistema, jie taip raso ir sviesa jiems tesviecia. As pats ten gyvenau ir maciau.

EU nezinau kaip nusisteveje, o LT ir buvusioj cccp tai taip nera yprasta.

Tokio tipo uzdaviniu, kuriame yra panaudoti artimetikos veiksmai / * - + ir (), siekiama kad mokinys ismoktu atsekti veiksmu eiliskuma, ir apie jokias trupmenas kalba net nekvepia. Trumpenos yra is vis aukstenese klasese aiskinamos.

 

p.s. as tai matematika baiges jei ka, o ne tik koki tai aukstosios matematikos technologams skirta kursa, kuris pas mumis pirmam pusmeti jau buvo praeitas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

amerikoniski raktai nepavyzdys, ten coline sistema, jie taip raso ir sviesa jiems tesviecia. As pats ten gyvenau ir maciau.

EU nezinau kaip nusisteveje, o LT ir buvusioj cccp tai taip nera yprasta.

Tokio tipo uzdaviniu, kuriame yra panaudoti artimetikos veiksmai / * - + ir (), siekiama kad mokinys ismoktu atsekti veiksmu eiliskuma, ir apie jokias trupmenas kalba net nekvepia. Trumpenos yra is vis aukstenese klasese aiskinamos.

 

p.s. as tai matematika baiges jei ka, o ne tik koki tai aukstosios matematikos technologams skirta kursa, kuris pas mumis pirmam pusmeti jau buvo praeitas :D/>

cia nekorektiska salyga mano nuomone:

6/2(1+2) yra 1

jei 9 salyga turetu buti uzrasoma (6/2)(1+2)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D/> :D/> :D/>

viskas čia aišku, problema kaip užrašyta sąlyga :D/> bet įdomiausia čia kaip žmonės argumentuoja kad būtent jie yra teisingi :D/> pvz sako kad "Kadangi baigiau universitetą" kitas sako, "aš esu programuotojas... ir suprask, parašė programą :D/> :D/>

1234924_572592609467264_1982127422_n.jpg

 

 

2 ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Interneto platybėse užtikau labai paprastą ir daug diskusijų sukėlusį uždavinuką. Pabandom išspręst ir mes laugh.gif

 

6/2(1+2)=?

 

arba 6:2*(1+2)

 

 

 

PS. Nesimušam wink.gif

buvau ir as sita rades tik esme ten visai kita buvo nei skaiciavimas, o salia formules buvo nuotrauka ir dar komentaras ir gavosi linksmas vaizdelis... dar kaip tik norejau i "vaizdelis" skilti imesti tik pagalvojau kad nieko bendro su 4x4 nebus... o kas liecia uzdavini tai nereik aukstaji baigt, cia pagrindinei mokykloj tokius uzdavinius mokiniai sprendzia, nesuprantu net del ko cia diskutuot reikia??? nes kaikuriu didziulis noras rasyt i sita teme belenka tik parodo paciu nemoksiskuma!

be pykcio :rolleyes:/>

Redagavo Marius-UAZ
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D/> :D/> :D/>

viskas čia aišku, problema kaip užrašyta sąlyga :D/> bet įdomiausia čia kaip žmonės argumentuoja kad būtent jie yra teisingi :D/> pvz sako kad "Kadangi baigiau universitetą" kitas sako, "aš esu programuotojas... ir suprask, parašė programą :D/> :D/>

1234924_572592609467264_1982127422_n.jpg

2 :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.