Pereiti prie turinio

Nesiveda JC 4l.


prūsas

Rekomenduojami pranešimai

Nusiziurejau JC 4l. Kaina gundanti, bet nesiveda nors tu ka. Ijungus degima uzsidega tik rankinio lempute, na ir dar rodo benzo dacikas. Pasukus rakteli jokios gyvybes. Po kapotu pajudinus visus is eiles laidus kazkas kartais susizadina, uzsidega visos reikiamos lemputes, tame tarpe ir duju perjungimo ir tada bando vestis. Taip bezaidziant nusedo akumas.Uzvesti nepavyko.Perpardavejas sako, kad is pradziu dar vedesi, vaziavo tik vis dazniau pradejo oziuotis kol visai uzsikaprizino. Vietinis elektrikas paziurejes galu nerado, o giliau sako nelysiu, nes neturiu kompe kokiutai shemu ar programu. Gal kas susidure su panasia problema, gal sie modeliai silpnom pravodkem ir kur pradeti ieskoti ligos? Nesinori vistos maise pirkti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakysiu kaip man buvu, gal pades (tiesa mano auto MPI ne JC). Buvo taip kad atvaziavau iki garazo, viskas buvo ok. Pastovejo masina kokia valanda, noriu uzvesti, jokios gyvybes. PAtikrinau, kad pagrindinis laidas iseinantis is babinos neduoda kibirksties. Galvoju, padusiu pliusa ir minusa babinai tiesiai nuo akumo, taip padarius vis tiek nepadejo, zodziu auktos itampos laiduose jokios gyvybes. Tada meistriukas (elektrikas) pradejo ziureti giliau ir nustate, kad atstume tarp uzvedimo spyneles iki pagrindines reles kazkur dingsta pliusas. Tada pravede nauja laida nuo spyneles iki reles idedamas saugikli ir beda iskarto dingo. Tokia mano patirtis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.