Pereiti prie turinio

TLC 80. Automatas.


Rekomenduojami pranešimai

VX yra liuksinė komplektacija, o automatas yra liuks dalykas, todėl taip ir yra daugumoj.... Beje ne mažai pasitaiko "VX" modelių su veliuro salonu - ten iš tikrųjų yra "GX" komplektacija...:) mulkiai parduoda praplatinimus užklijavę ir VX plastmaskes.......

na dar į kai kurias šalis skirti auto kiek kitaip komplektuoti buvo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje kalbant apie tlc automatus tai teko man vasaros pabaigoje dalivauti Latviu TOYOTOS padalinio organizuojamose varzybose (beje su automatu lekem sauni masina buvau apstulbes ka gali automatas) isivaiduokit vaizda : nekukli kaimo turizmo sodyba bene 100 nauju tlc stovinciu grazioje pievuteje. Beabejo kiekvienas is ju turi savininka. ESME ten zmoniu poziuris i automobili ir jo eksplotacija truputi skiriasi nuo musiskio. Ar daznas lietuvis savo NULINI TLC kis i toki reikala. O te taip . Teko man pabuti prielipa ir sudalyvauti tokiose orientacinese varzybose, kad truksta zodziu. Nekalbant apie grunta i vaziavimo salygas pati ydeja super. Ekipazas 4 nariai, vairuotojas sturmanas ir 2 keliaiviai , turi legenda ir varai. Pats kaifas tada kai tu sustoji tarkim prie piliakalnio, islipi ir kiek ikabindamas i virsu , nes tau reikia atsizymet paciam virsui , tada pajutau ka reiski pilnu tempu minti i kalna kai pusiaukelej tau pakerta kojas o likus 10 m jau nebebegi o tiesiogine prasme sliauzi kad uzlipti iki virsaus , ir ta turi pdaryti kiekvienas ekipazo narys . ir ne karta ir ne du tik aisku skirtingose vietose, butu idomi atrakcija ka??? :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VX yra liuksinė komplektacija, o automatas yra liuks dalykas, todėl taip ir yra daugumoj.... Beje ne mažai pasitaiko "VX" modelių su veliuro salonu - ten iš tikrųjų yra "GX" komplektacija...:) mulkiai parduoda praplatinimus užklijavę ir VX plastmaskes.......

na dar į kai kurias šalis skirti auto kiek kitaip komplektuoti buvo....

Daug VX yra neautomatu,nuo96 visi europiniai mechaniniai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau 80 VX automatą pries pora savaičių, kuro mieste 15, trasa 10-11, į purvą įbrides buvau, Ten rodyklė greit krenta. Važiuoja pasakiškai. sportinis režimas (ECT) leidžia labiau kelt apsukas, detaliau dar neskaičiau kaip ta sistema veikia. Žieminio režimo pas mane nėra, arba neradadau kur jis įsijungia :):):) Yra malonus mygutis ant svirties, su užrašu O D (overdrive).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kurį nupirkai ? iš autopliuso ?

Kokis variklis ?

 

šiaip "migutis" OD joks stebuklas, tai tiesiog tam, kad svirtį įkalęs ant 4 bėgio tūrėtum aukštinančia pavarą arba ne - po miestą tik max 3 tiesiuoju bėgiu, tas pats yra jei važinėsi įkales bėgį 3....:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau 80 VX automatą pries pora savaičių, kuro mieste 15, trasa 10-11, į purvą įbrides buvau, Ten rodyklė greit krenta. Važiuoja pasakiškai. sportinis režimas (ECT) leidžia labiau kelt apsukas, detaliau dar neskaičiau kaip ta sistema veikia. Žieminio režimo pas mane nėra, arba neradadau kur jis įsijungia :):):) Yra malonus mygutis ant svirties, su užrašu O D (overdrive).

 

Tai o kaip ten su automatu purve buvo? Ar su mechanika butu lengviau, ar tas pat butu? Žieminiu režimu, tai pradedi vaziot nuo 2 begio, o paskui perjiungia is karto i 4 kad ne butu prabuksavimo, ar pas Tave tikrai tiokio rezimo nera?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tikrai nėra, buvau savaitgali sodyboj, per sniega puikiai, tik pries super stacias ikalnes diflockus teko isijungt su pazeminta. Tiesa, priekinis kazko neisijunge :( . Per purva su pirelli scorpion A/T normaliai, automato pakanka, per sniega teko ieskotis zieminiu, nes su tokiu tanku M+S ABS ramybės nedave:) Automatas sunkiom salygom veikia puikiai, tik purve belekiek saliarkos valgo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau 80 VX automatą pries pora savaičių, kuro mieste 15, trasa 10-11, į purvą įbrides buvau, Ten rodyklė greit krenta. Važiuoja pasakiškai. sportinis režimas (ECT) leidžia labiau kelt apsukas, detaliau dar neskaičiau kaip ta sistema veikia. Žieminio režimo pas mane nėra, arba neradadau kur jis įsijungia :):):) Yra malonus mygutis ant svirties, su užrašu O D (overdrive).
Tipo zieminis yra 2nd ir su pazeminta labai patogu,is vietos 2 begis.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.