Pereiti prie turinio

kuro sanaudos


bankelis

Rekomenduojami pranešimai

ei diedai ,nep kit proto ir taip gyvenimas nemielas :D ,pagalvokit biski pora raidziu dadejau,svarbu kad suprato mp savininkas ka norejau paklaust.tegul neisizeidzia opel turetojai,bet opel man ne dzipas ir apie montereju klausimu tikrai neturiu. :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo neblogi :),ypač fronteros,kadaisia vairavau autoveži,tai parvežes butent toki modeli,nuvares nuo tralo sugalvojau kupciu(kuris ta auto D pirko)pagasdint,isislekiau ir palei ji kirtau ant stabdziu,ooo linksma buvo ciut dar pora auto kartu su kupcium neprigriebiau,nes kotik vienas galinis ratas stabde ir gerai stabde :).,ka tu jobnulsia ?cia gi opelis !(kupciaus zodziai po rimtos pauzes) nu nezinau kiek as ju parveziau bet visos buvo su "navarotais"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar siandien pagalvojau ar tik ne monterei parasiau,na jai taip tai ryskiai uzpjaus.,,,,akurat ! :lol:

nesiparink :D :wink: , vsio hakey :wink: , liūdna lietingo rudens vakarais , tai ir smaginasi :) :wink: ....

..kitą rudenį Pats smaginsiesi, :D , .... diedovčyna :wink: :D , kitaip - kolektyvas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar siandien pagalvojau ar tik ne monterei parasiau,na jai taip tai ryskiai uzpjaus.,,,,akurat ! :lol:

nesiparink :D :wink: , vsio hakey :wink: , liūdna lietingo rudens vakarais , tai ir smaginasi :) :wink: ....

..kitą rudenį Pats smaginsiesi, :D , .... diedovčyna :wink: :D , kitaip - kolektyvas :)

aha diedovčyna :) ,salabonai :D , nestatutiniai santykiai :lol: reiks kreiptis i moderatoriu :lol:

as nesiparinu,pats irgi megejas papi davot,bet zinai kai zmogu pazysti is veido ir charakteri daug maž,tai zinai iki kokio laipsnio ji gali piz vot,kad neperlenktum lazdos,nes siuo metu jau labai tie lietuvaiciai pagatavi vienas kitam gerkle uz kapeikas perkast.Visi susirauke ,pikti,žiauru ir tuo pačiu apmaudu.Už iso žmones ta valstybe su savo deputatais ir ju istatymais.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaiciau cia jusu zinutes tai net issigandau siek tiek pamates tokius skaicius ties kuro sanaudom :) Mano pajero III mieste max 9l, o seip vidutiniskai 8.3l, o Vilnius-Sigulda-Ryga-Venspils-Vilnius vid greitis 100km/h tai 7.1 priskaiciavau :) Cia dviduris 3.2 dyzeliukas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pasivažinejimam tai jau tikrai GR...

o cia is patirties sprendimas ar is raumenies :D ,aš galvociau kad ir mp2 trumpas su blokuojamu galiniu tiltu,33ratais turetu neblogai lipti,nes jis mano manimu ryskiai lengvesnis uz gr,jei klystu ,pataisyk,nes as irgi vieno is tu modeliu ieskau,noretusi ikirst su geresniu pravazumu :) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėk, iš patirtės, turėjau ir ta ir turiu GR, daug važinėju i off-road‘a, pas MP nėra priekinio tilta, tai didelis minusas, ir pastatyt MP an 33ciu ratu daugiau problemos nei GR... :wink:

nu jo po mp be kebulo kelimo 33 nepakisi o pas gr jauciu ir taip 33 lenda,nu bet del minkstumo ,jei ruosiesi ne tik i offroud vaziuot tai mp minkstesnis,turejau mp1 ilga lingini,o draugas gr ilga,tai mp daug linksmiau vaziavo ir beje jo gr miske buvau gerai uzsodines,vaziavo paskui mane,dvi valandas su traktorium gr lupom,net traktoriui zagluske ismuse :D .nu aisku pas mane MT matador naujos,o ant gr at biski panesiotos,gal cia ir buvo mano pranasumas :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MP 2,geriausiai tinka tokiem pasivazinejimam,nes tai yra rimtas reminis visureigis,prekine nepriklousama pakaba turi savo minusu ir pliusu,o 33ratus uzdet nera sudetinga,siais laikais visur pilna lift komplektu,bodyliftas plius pakabos liftas ir turim greita ,manevringa,komfortiska visureigi.MP2 privalumai nuo MP1 tai tik gamykliska blokiruote.O minusas pries MP1 tai elktronikos farso dvigubai daugiau..nors kitam tai gali buti ir pliusai,el langai,kondiske ir t.t.Lygint su kitu gamintoju modeliais beprasmiska,manau kad tai tesiog jau skonio,lytu kiekio ir velnias zino kuo dar reikalas..Snekant apie mitsubishi pajero/montero modelius,kas po MP2 i bekele nelabai kas ir tinka..cia mano labai subjektivi nuomone,gal kas ir 3 ar 4 ruosia,bet manau tai isimtyniai atvejai su lb didele investicija,kuria suprantomai nekada negrysta..Jei rinktis is naujesniu modeliu tai verta atkreipt demesi i naujesni L200,manau kad tas darbynis arklys labai gerai tinka ir bekelei ir kelionem.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As butant ir skaitau didziausiu MPII pranasumu tai galiniu ratu blokiruote, nes bekelei tai tikrai labai svarbu, nes jau kelis kart esu patyres kaip "smagu" kai du ratai pakimba ore :D o daugiau tai net nezinau kuris is senesniu visureigiu turetu tokia blokiruote?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.