Pereiti prie turinio

grand cerokee automato bedos


tautis

Rekomenduojami pranešimai

pakeiciau automatine deze,4.0 benzui bet nuo 3000apsuku atsiranda,,nepiktas,, garsas,kaip guolio.tas pat stovint ant n padeties kai gazuoji.dar vaziuojant begi permeta tik virs 3000aps,jeiatleidi pilnai gaza,tai greiciau.perjungia nesvelniai.tepalus keiciau,filtras sake naujas.ar cia reikia diagnostikos,ar kas rimciau.buves seimininkas sake,kad gera buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaune galeciau prirodyt meistra uzsiimanti Chrysleriu automatais. Daro pilna tepalu pakeitima ir t.t. Jeigu tepalas buvo tik isleistas pro varzta, ir dapiltas naujas, reiskia visas sh dezej yra pasilikes ir del filtro jokiu garantiju nera kad jis svarus, ir pavaros gali grubiau jungtis.

Ir svarbu atsiminti, AW4 dezei eina TIK Dexron, o Chryslerio dezei eina TIK ATF.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada kai turejau audi bulka pas mane ir buvo beda kad kol salta mesdavo begi vos ne ant 3000aps tada man paaiskino kad dezej pas mane uzsikimse "krabo"vamzdeliai ir jie nevalomi taigi teko keist visa ta gidrauline dali nes reduktorius pas mane ten buvo atskiroj ertmej ir tepalas pas jas pildavosi i dvi vietas.taigi gali buti kad butent ir pas tave pasikimse slegio skirstytuvo vamzdeliai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juozai tu neteisus.

Ir svarbu atsiminti, AW4 dezei eina TIK Dexron, o Chryslerio dezei eina TIK ATF.

 

ATF - produkto pavadinimas, Dexron - kokybinė grupė.

Pvz. ATF IID atitinka Dexron II kokybės grupę.

ATF IIIG atitinka Dexron III kokybės grupę.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juozai tu neteisus.

Ir svarbu atsiminti, AW4 dezei eina TIK Dexron, o Chryslerio dezei eina TIK ATF.

 

ATF - produkto pavadinimas, Dexron - kokybinė grupė.

Pvz. ATF IID atitinka Dexron II kokybės grupę.

ATF IIIG atitinka Dexron III kokybės grupę.

 

Turejau omeny, tai kas rasoma ant pakuotes. ATF tai "automatic transfer fluid" :)

Cherokio manualas sako Dexron III arba Dexron IIE i AW4. Grando Chryslerinei dezei manualas sako Mopar ATF-Plus 7176 arba Dexron III/Mercon.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.