Pereiti prie turinio

Vairas desineje


Rekomenduojami pranešimai

p.s. būtent LT piliečiams, kurie nuolatos gyvena GB, o ne LT piliečiams-vairuotojams, vairuojantiems svetimas GB auto :twisted:

 

A butent ten mes ir gyvenam :D .Ir net vairuotojo pazymejimai musu engielski :oops: .O tu ko sirsti?Pavydi,ar prie tu pareigunu arciau busi?

tikrai nepavydžiu, kad anglams nugaras lenkiat :lol: aš ir mūsų šalyje gerai uždirbu (ne rankomis aišku, galva...) :):):) truputį pikta, kad lietuviukas iš LT kaimo sėdi angliškoj auto ir pirštus riečia, tipo jis beveik užsienietis :D:D:D o ten (GB) iš tikrųjų daugelis pajuodę ūkių darbininkai, kaip albanai graikijoje :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. būtent LT piliečiams, kurie nuolatos gyvena GB, o ne LT piliečiams-vairuotojams, vairuojantiems svetimas GB auto :twisted:

 

A butent ten mes ir gyvenam :D .Ir net vairuotojo pazymejimai musu engielski :oops: .O tu ko sirsti?Pavydi,ar prie tu pareigunu arciau busi?

tikrai nepavydžiu, kad anglams nugaras lenkiat :lol: aš ir mūsų šalyje gerai uždirbu (ne rankomis aišku, galva...) :):):) truputį pikta, kad lietuviukas iš LT kaimo sėdi angliškoj auto ir pirštus riečia, tipo jis beveik užsienietis :D:D:D o ten (GB) iš tikrųjų daugelis pajuodę ūkių darbininkai, kaip albanai graikijoje :D

jau tu cia ziaurei nusisneki,del nugaru lenkimo anglams :lol::lol: cia tu anglu jau mazai liko,o kitas dalykas kad jei tu vienas toks protingas ir neblogai uzdirbi tai nesiskaito kad visi lt zmones irgi gerus pinigus gauna :idea: :salut: o pikta del ko?kad biski sirdele griauzia svetimi uzdirbami pinigelei? :lol::lol::lol::lol:
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai nepavydžiu, kad anglams nugaras lenkiat :D

 

Na matau pokalbis nuo dzipu, nukrypo i emigraciniu problemu sprendima :D .Protingiausia butu nieko neatsakyt bet ......nesusilaikiau :roll: .Kas link nugaru lenkimo,tai manau (ir ne tik manau,bet tiksliai zinau),kad nugaras lenkia dauguma likusiu Lietuvoj.Man savigarba neleidzia menesi dirbti uz toki atlyginima,koki as gaunu uz keturias darbo dienas.Oriai :lol: einu i darba ir gaunu viska kas man priklauso.Iskaitant visas socialines garantijas.Ir nereik man galvos sukt del atlyginimo vokelyje :lol: ,nei kaip nusipirkt patinkanti dzipa.Ir nera didelio skirtumo ar jis kainuoja 18000lt ar 14000lt,nes skirtumas tarp kainu tera viso labo dvieju savaiciu alga.

Kai taip bus Lietuvoj-nebus situ durnu kalbu apie likusius ir isvaziavusius.

Tu teisus, kad britu sala pilna litovsku kaimieciu,lenkianciu pirstus,del kuriu geda prisipazint is kur esi kiles.Bet antra vertus jie juk Lietuvoj gime ir uzauge :twisted: .Kokia tevyne :roll: ,tokie ir zmones.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. būtent LT piliečiams, kurie nuolatos gyvena GB, o ne LT piliečiams-vairuotojams, vairuojantiems svetimas GB auto :twisted:

 

A butent ten mes ir gyvenam :D .Ir net vairuotojo pazymejimai musu engielski :oops: .O tu ko sirsti?Pavydi,ar prie tu pareigunu arciau busi?

tikrai nepavydžiu, kad anglams nugaras lenkiat :lol: aš ir mūsų šalyje gerai uždirbu (ne rankomis aišku, galva...) :):):) truputį pikta, kad lietuviukas iš LT kaimo sėdi angliškoj auto ir pirštus riečia, tipo jis beveik užsienietis :D:D:D o ten (GB) iš tikrųjų daugelis pajuodę ūkių darbininkai, kaip albanai graikijoje :D

jau tu cia ziaurei nusisneki,del nugaru lenkimo anglams :lol::lol: cia tu anglu jau mazai liko,o kitas dalykas kad jei tu vienas toks protingas ir neblogai uzdirbi tai nesiskaito kad visi lt zmones irgi gerus pinigus gauna :idea: :salut: o pikta del ko?kad biski sirdele griauzia svetimi uzdirbami pinigelei? :lol::lol::lol::lol:

žinau, kaip tuos pinigėlius uždirbat, dėl to ir nepavydžiu :) :) :) ir pavydas manęs negraužia :) o pinigėlių dirbantiems GB lieka tik todėl, kad dauguma lietuviukų moka sukčiauti (skaitiklius sukinėti ar pristabdyti, etiketes parduotuvėse perklijuoti ir pan., ko anglas net nesugalvotų) :D GB dirba daug lietuvių, informacijos priteka :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakė Springfield geriau apie ratus ... :D

 

Tikrai į ŪKANOTĄJĮ ALBIONĄ (taip kartais vadina Angliją ) lietuviai važiuoja ne apgaudinėti, ar bėgdami nuo gero gyvenimo. O ir laimė ten laukia ne kiekvieno. Ir ten reikia turėti "galvą ant pečių".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.