Pereiti prie turinio

Nissan Pickup Tdi comfort, 2004/06m.


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Ieškau mašinos darbui prie ūkio. Kaip šitie Nisaniukai laiko? http://www.autogidas.lt/nissan-pickup-tdi-comfort-visureigis-2004-0124719660.html

turit kas tokį?ar girdėję ką nors?kaip šitie varikliai laiko?kaži apsimoka iš švedų pirkti auto ar nelabai...

Redagavo Daivarinis01
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

draugas tokį 2005 eksploatuoja sodyboj - variklis kaprizingas, silpnokas, 30" mudus sunkiai pavelka, torsionai priekiniai silpni (jau teko keist), į kuzaviuką galima max 300 kg įdėt ir jau sėdi ant lingių :P

jei nori darbinio pikapo - šitas nelabai tiks, čia mano nuomonė B)

p.s. švedų mašinos būna daaaaug nuvažiavę ;)

Redagavo turbozuki
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mat kaip...tai kas labiausiai tiktu iki miesto nulekt daliu parvezti, po laukus palakstyti ir pan...aisku mano biudzetas iki 20000 LT db butu tik...ir noretusi pikapo...navara tipo nelaiko vaziuokle(kiek girdejau), M-L200 kazi kaip laiko?mazdu nelaiko varikliai dyzeliai, po to kazi kaip Fordas laiko kazi...patruli senuka db turim 91m. GR 2.8 D. i pabaiga variklis, kuro sanaudos nesamoningos 20 L...nzn ka daryt...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neverta ta mašina tų pinigų. Kad pikapo važiuoklė tvirtesnė nei eilinio džipo tai tik mitas - detalės tai tos pačios .

Šiaip tai čia yra 1-os kartos "NAVARA" , variklis gan dinamiškas bet ne ilgaamžis. Būdingi gedimai : užkalęs velenas (kažkas nedadirbta su indėklais ba ties purkštuku indėklai tiesiog krateriais išplauti būna), trūkę išilgai švaistikliai.

Mano nuomone geriau investuok į patrulį 1/10 ar 2/10 biudžeto ir turėsi patikimą mašiniuką nors ir nepontovą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del butent sito 2.5 nieko doro pasakyt negaliu,

bent jau senesni 2.5 vangus buvo.

pas mane 3L benzas, galios uztenka sociai, dar galeciau kam nors kokias 5 ag paskolint:)

Kebulai ir senuju ir naujasniu rudys megsta,o

linges stiprinasi labai paprastai ir norui esant spyruokles papildomai susimuontuot nesudetinga.

Visa kita padaryti tikrai tvarkingai ir gerai sitam Nissane ir aptarnavimas nesudetingas.

net alsuokliai isvesti kiek pamenu standarte.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.