Pereiti prie turinio

Karpatai 2013


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 203
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Foto su muzika

Labai grazi muzika, ji pagal nuotraukas kurios atspindi ramia isvyka.

Musu foto ataskaitoj turetu skambeti visai kita muzika.

Sunkiai vaziavom, buvo labai daug juodo ekstrymo ir sudeetingu gelbejimo operaciju, kodiniu pavadinimu - KARDANAS!

Savaite prabego nepastebetai, o gryzus namo uzvalde nostalgija kalnams.

Karta pabuvus, ten norisi gryzti ir gryzti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"kodiniu pavadinimu - KARDANAS!" biggrin.gif mūsu moldavanas Pashka irgi evakavosi be kardano žemyn... o besileisdamas dar ir granatą sudraskė... buvo evakuotas į slėnį ir trys dienas palatkėj baliavojo kol sutvarkė kad važiuoti galėtų... o aš pirmos dienos Kordono trasą irgi tik galiniu tiltu variau, buvau prasukęs flanco šlycus... susitvarkėm ir tą pačią dieną dar vieną Kordono dienos trasą užbaigėm... paraliavom penkta pavara palėtintu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"kodiniu pavadinimu - KARDANAS!" biggrin.gif mūsu moldavanas Pashka irgi evakavosi be kardano žemyn... o besileisdamas dar ir granatą sudraskė... buvo evakuotas į slėnį ir trys dienas palatkėj baliavojo kol sutvarkė kad važiuoti galėtų... o aš pirmos dienos Kordono trasą irgi tik galiniu tiltu variau, buvau prasukęs flanco šlycus... susitvarkėm ir tą pačią dieną dar vieną Kordono dienos trasą užbaigėm... paraliavom penkta pavara palėtintu :)/>

Plius dvi tuščios padangos ir nudeges saugiklis :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruskij Put kalne ukrainiečių UAZas apsivožė... stogas liko gulėti kalne... susižeidė.... evakavo... smulkmenų kol kas nėra...

 

p.s. smagu buvo netikėtai sutikti 1,5km aukštyje lietuvaičius - Šarūną su enduro :) bei Denisą su There.Ru komanda...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.