Pereiti prie turinio

JC vs JGC


Alexys

Rekomenduojami pranešimai

jungimas dezes ant 2 ar 3 padeties koseje neturi jokios prasmes.neisuksi tiek ratu koseje, automatas vistiek nejungs 3 - 4 begio apkrovoj.. o grandas pas tave gal 93 iu metu,ar cia jau pats dejai deze?

Granduose ir 94 pradzioj aisinai buvo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 esminiai skirtumai del patikimumo

 

Tiek JC tiek JGC patikima. JC tiltuose ne granatos, o kryžmės. patikimiau galbūt (diskutuotinas klausimas)

JCG gale spyruoklės - minštumą duoda ir važiavimo komfortą.

JC nupirksi su Asin dėže , o JGC tai retesnis variantas

 

2 pakelimo ipatumai

 

JC - priekyje "šaibos", gale papildomas lingių lapas, ilgesni auskarai.

JGC - priekyje "šaibos", gale spyruokles keisti manau

 

3 pagrindines lygos

 

JC manevringesnis, labiau miškui, JCG smagiau ant kelio, ale abu važiuos kai užsipūs motorai

 

4 i ka pagrinde kreipti demesi perkant

 

JGC neteko pirkt nežinau :)

 

JC - rūdys (dugnas mėgsta kiauras būt), durų vyriai, dažnai stogas kaba medžiagos atšokę... o daugiau tai kaip kiekvienai mašinai. ar kampai nesiskleidžia, ar motoras sukasi, kaip bėgius mėto dėžė...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 esminiai skirtumai del patikimumo

 

Tiek JC tiek JGC patikima. JC tiltuose ne granatos, o kryžmės. patikimiau galbūt (diskutuotinas klausimas)

JCG gale spyruoklės - minštumą duoda ir važiavimo komfortą.

JC nupirksi su Asin dėže , o JGC tai retesnis variantas

 

2 pakelimo ipatumai

 

JC - priekyje "šaibos", gale papildomas lingių lapas, ilgesni auskarai.

JGC - priekyje "šaibos", gale spyruokles keisti manau

 

3 pagrindines lygos

 

JC manevringesnis, labiau miškui, JCG smagiau ant kelio, ale abu važiuos kai užsipūs motorai

 

4 i ka pagrinde kreipti demesi perkant

 

JGC neteko pirkt nežinau :)/>

 

JC - rūdys (dugnas mėgsta kiauras būt), durų vyriai, dažnai stogas kaba medžiagos atšokę... o daugiau tai kaip kiekvienai mašinai. ar kampai nesiskleidžia, ar motoras sukasi, kaip bėgius mėto dėžė...

 

 

nu baik baik, kokie dar zaviesai? tokias duris ir mediniai zviesai laikytu..o kad surudyjes JC butu irgi dar paieskot reikia :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 esminiai skirtumai del patikimumo

 

Tiek JC tiek JGC patikima. JC tiltuose ne granatos, o kryžmės. patikimiau galbūt (diskutuotinas klausimas)

JCG gale spyruoklės - minštumą duoda ir važiavimo komfortą.

JC nupirksi su Asin dėže , o JGC tai retesnis variantas

 

2 pakelimo ipatumai

 

JC - priekyje "šaibos", gale papildomas lingių lapas, ilgesni auskarai.

JGC - priekyje "šaibos", gale spyruokles keisti manau

 

3 pagrindines lygos

 

JC manevringesnis, labiau miškui, JCG smagiau ant kelio, ale abu važiuos kai užsipūs motorai

 

4 i ka pagrinde kreipti demesi perkant

 

JGC neteko pirkt nežinau smile.gif

 

JC - rūdys (dugnas mėgsta kiauras būt), durų vyriai, dažnai stogas kaba medžiagos atšokę... o daugiau tai kaip kiekvienai mašinai. ar kampai nesiskleidžia, ar motoras sukasi, kaip bėgius mėto dėžė...

 

Kryzmes vietoj granatu buna ir pas JGC, pats toki turejau.

Kas liecia JGC kelima, tai jokiu ten saibu nereik, dedi priekines spyruokles i gala, o priekiui perki tiuningines +3" ir turi ekonomini, bet labai tvarkinga pakelima uz ~500-700Lt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad ne kurt naujos temos, paklausiu cia:

 

JGC 97 metu 5.2 ar vertas demesio? kad kuro sanaudos dideles tai aisku, bet kaip deze, razdatke, tiltai ir t.t

 

is savo boksto pasakysiu. motoras uch geras galingas nu zveris bekelej geriau ir nesinoretu..bet razdatke 3 padeciu, tarpasinis blokuojasi tik ant paletintojo..man tai cia ragas :unsure:/>

o tiltu gama tai gan plati. priekis kaip ir visu, o galas net 3 tipu buna

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is savo boksto pasakysiu. motoras uch geras galingas nu zveris bekelej geriau ir nesinoretu..bet razdatke 3 padeciu, tarpasinis blokuojasi tik ant paletintojo..man tai cia ragas unsure.gif/>

o tiltu gama tai gan plati. priekis kaip ir visu, o galas net 3 tipu buna

 

As nesuprantu kur tu matai privaluma tarpasinio blokavimo kada be paletintojo?.. As jo niekad nepasigedau, o ir kai turejau ZJ su sia galimybe - nesinaudojau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesuprantu kur tu matai privaluma tarpasinio blokavimo kada be paletintojo?.. As jo niekad nepasigedau, o ir kai turejau ZJ su sia galimybe - nesinaudojau...

 

tu nematai, as matau privaluma...nu vat kam man tas paletintojas, kai auksta pavara uzblokuoju tarpasini...nu kiekvienam savo vadinasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is savo boksto pasakysiu. motoras uch geras galingas nu zveris bekelej geriau ir nesinoretu..bet razdatke 3 padeciu, tarpasinis blokuojasi tik ant paletintojo..man tai cia ragas :unsure:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/unsure.gif">/>

o tiltu gama tai gan plati. priekis kaip ir visu, o galas net 3 tipu buna

 

Tai gal tada tau reikia rinktis LR, ten pas visus difas blokuojasi be palėtintojo, bet visi keikiasi, nes jis niekam nereikalingas. Kokia iš to nauda, kad sankabą dažniau reikia keisti ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tada tau reikia rinktis LR, ten pas visus difas blokuojasi be palėtintojo, bet visi keikiasi, nes jis niekam nereikalingas. Kokia iš to nauda, kad sankabą dažniau reikia keisti ?

 

apie ka tu cia? cia man siulai rinktis LR? :D/>/> o ir sankabiniu auto man jau niekas neikis... pas mane difas blokuojas ir ant aukstos ir ant zemos pavaros... zmogus klausia apie 5.2 tai as ir pasakiau savo nuomone kas man jame nelimpa :)/> o jo teise rinktis

Redagavo shirokas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie ka tu cia? cia man siulai rinktis LR? :D/>/>/> o ir sankabiniu auto man jau niekas neikis... pas mane difas blokuojas ir ant aukstos ir ant zemos pavaros... zmogus klausia apie 5.2 tai as ir pasakiau savo nuomone kas man jame nelimpa :)/>/> o jo teise rinktis

Man atrodo, kad laumkelis iki ryto :girtas:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.