Pereiti prie turinio

GR keleivių patogumui


Rekomenduojami pranešimai

Kadangi už vairo normaliai telpu tik atsistūmęs iki galo, už manęs patogiai sėdėti gali tik japonas, o ką kalbėti apie tolimesnę kelionę... Taigi, išsirutuliojo idėja: išimti viduriniąją sėdynių eilę, o 3-čiąją pastumti į priekį tiek, kad ir gale sėdintiems vietos pakaktų, ir bagažinės normaliai liktų. Stumčiau tiek, kad sulanksčius dar galima būtų užversti į 2-tros sėdynių eilės įdubimą. Kas turit 7-vietį GR Y60, įsivaizduojate apie ką aš. Ką manot ?

Redagavo Be-palapinės
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va aš irgi suku galvą ką čia geriau sumąsčius ; mintis yra MPII galinę vietoj gimtos įdėt . Galima ir trumpojo galinę įmest (ana giliau tarp nišų įeina) ale kad ten ne krėslas keleiviui bet taburetė.

Kas be ko, ir 3-čios eilės GR sėdynės ne itin ergonomiškos (įtariu, kad tokios pat kaip trumpojo galinės), bet gal galima papildomo paminkštinimo sugalvoti, vis geriau nei susiraičius skersai sėdėti.

Redagavo Be-palapinės
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tik dedant tokio pat pločio kaip kad trečia eilė tai pasirinkmas gan prasiplečia jau į sofų klasę - mitsubišio miniveno (nu užstrigo pavadinimas) dvivietė, craisler/vojager dvivietė, tojotos previjos irgi dviem sėdėt. Sakyčiau gan sgrabnios sėdynės bet visa jų blogybė tame kad gale vietos tik dviem sėdėt lieka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ka gr'e vietos nera? sunku patiket :)

 

kita vertus, koks tolkas is tos trivietes sedynes? gr gal jos kitokios, bet IT tai vistiek ten du zmones tesedi, nes sako per viduri kazkaip kieciau sedisi ar kaip ten yra, kad ilgiau vaziuojant subine atbunka, ir niekas nenori vidury buti. Nebent pagalve po sikna, bet tada jau ne komfortas ba visiem i pakausius ziuri :)

Redagavo tunks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ant greituju foto neradau, bet abiejuose gr buriau sedynes nes tikrai normaliai kelionej japonai tik sau prisitaike..

veinam gr'e buvau tik vidurine eile atitraukes virs 10 cm, to jau pilnai pakako kad patogiai tilptu keleivio kojos.

na aisku 3 eilej nepyragai, bet dazniausiai 3 eile budavo isimta ir tik retais atvejais prireikdavo tos mazos sedynes.

 

dabartiniame savo padariau dar geriau ir nesigailiu ir labai pasiteisino.( aciu rojeriui)

isidejau nuo crysler vojager 3viete sedyne (svalkej 150 lt) kartu su visais slankiojanciais begiais ir reikaluj esant ja arba pritraukiu kad tiltpu ir 3ioje eileje sedintys keleiviai, arba atstumiu iki galo mazosios, kad sedetu vidurineje eileje kaip limuzine..

kaip sakant viskas pagal poreiki, o didziasiais navarotas tame kad per 1 minute ji issiemi apskritai.

minusas,- nezinau ar tilps i standartini gr su visasi begiais, nes pas mane lubos aukstintos, tai taip gan ausktai sedisi,

nors zinoma galima butu igilinimus galiniu ausu dugne padaryt reikaluj esant ir nebutu taip aukstai,

o mintis tokia gime del to kad vis nezinojau kurioje vietoje fiksavima sonini daryt ( kur nugarine dalis salia stiklo kilpoj fiksuojasi kaip trumnpajam gre, taip ir pasiule Rojeris ieskot sedynes be fiksacijos prie sonu, o tik apatinej daly.

( gaila pas mane senesnio modelio tai neturi daug padeciu ka turi najesni vojageriai ,- atsilenki keik norireguliuojamas statumas)

tai tiek..

 

Nors is esmes tai vistik didele bagazine man zymiai reikalingense nei 3ioji eile.

taip kad variantas su ismesta 3 eile ir atstumta 15 cm atgal viduriniaja yra tas aukso vidurys kuri parode praktika..

Redagavo skystis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi už vairo normaliai telpu tik atsistūmęs iki galo, už manęs patogiai sėdėti gali tik japonas, o ką kalbėti apie tolimesnę kelionę... Taigi, išsirutuliojo idėja: išimti viduriniąją sėdynių eilę, o 3-čiąją pastumti į priekį tiek, kad ir gale sėdintiems vietos pakaktų, ir bagažinės normaliai liktų. Stumčiau tiek, kad sulanksčius dar galima būtų užversti į 2-tros sėdynių eilės įdubimą. Kas turit 7-vietį GR Y60, įsivaizduojate apie ką aš. Ką manot ?

Va kaip pas mane padaryta, 11 postas, 7 foto gerai matosi, priekines sedynes atstumtos iki galo.

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/25372-ieskau-zmogausfirmos-pasiuti-odini-salona-grui/page__p__257368__hl__salonas__fromsearch__1entry257368

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as irgi galvojau padidint vietos keleivems galia, tai kiek domejausi rusai ir lenkai dazniausei stumia antra eile nuo 7 iki 11cm i gala o 3 eile ismeta. arba isvis ismeta antra ir trecia eile ir stato dvi priekines sedines nuo lengvuskies. viskas priklauso kiek zmoniu zada vaziot su tavim. kaip sakoma jusu teise rinktis ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

jo pas mane kai pirkau irgi buvo idetos gale nuo lengvuskes( tiksliau mikrobo) atskiros vienveites sedynes, jos buvo sustumtos kairiau kad ilipti i 3ia eile galima butu,

bet labai jos mane nervavo, nori kokias kopecias i bagazines isidet o tos neuzsilenkia..

siaip tai realiai geriausia vidurine atstumt o 3ia eile ismest, nu kiek ten daznai tu zmoniu 7iene vaziuoja,, jei jau trumpam reix tai ir i bagazine tilps, o i tolimesne kelione vistike nevaziuosi 7iene, nes daiktai paliubomu i miniatiurine bagazine tetilps:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.