Pereiti prie turinio

DILEMA 4RUNNER AR PATROL?


Rekomenduojami pranešimai

 

Patrulis gr61 nera benzo, o as renkuosi tik benza, pirma del to kad neturiu uz ka pilti 15l dyzeliaus. Nors kaip ir jgc, visapusiskai fainas. Pravazus, labai didelis ir erdvus, kas yra trigubas pliusas (bent man). Bet... norint kad jis krutetu reikia didelio variklio, o jie tik dyzeliai. Siuo atveju tai kone tas pats kas su 500mersu vazineti. Nu cia tokia mano nuomone. Patrulis tai jau limuzinas :)/>/>/>/> kasdienai toki tampyti reikia saibu but pakalus. Aisku kiek vazineji priklauso - as daug.

 

Ir apsistojau ties runeriu, pasirinkimas ju tikrai mazas. Todel narsau jav aukcionose, vokieciose ir pns. Bet man jis patiko. Gan patogus, minkstas, 3l benzas, automatas. Bent man labai gerai atrodo, tikras visureigis, ne koks popalialia, kaip nauji lancruseriai ar landroveriai. Ir visgi cia toyota. Nors variklis kaip visureigiui nera didelis, bet gan padoriai (pakenciamai) traukia, sanaudos ant duju nedideles, tinka e85 kuras. Viduj erdves tai tikrai maza, bet nera labai jau blogai. Zinoma tas bagazines dangtis kvailokas, bet kaip kazkas minejo lentom vezt gerai. Salonas grubokas. Stogo bagazine tik per puse stogo. Yra ir sr5 ar koks ten variantas, zodziu nuo 96 iki 02 ar 03. Darytas faceliftas, visai sustrai atrodo, variklis 3.4benzas atsirado. Rimta masina, amerikej gerai vertinama. Salonas tapo padoresnis. Taigi jei iskasi is kazkur runeri nuo 96 ar 97 tai turesi nebloga tacka manau.

 

Pataisykit kas jei klystu kur nors.

 

Zodziu as uz runeri. Pasiemus kad ir lietuvoj, ir idejus dar tiek kiek jis kainavo ar biski ir daugiau, gaunasi visai fun aparatas. Susikeitus, lempas, grotas, pakelus, pakeitus ratus, uzdejus bamperi, gerve,

 

 

As panasios nuomones, perziurejau atsiliepimus apie MP II, LR disco tai matyt teks apsistot prie 4 runnerio. Tiktu man ir anglas, nes daugiausiai tik pakatuskese vazines, su seima retkarciais i gamta :)/>

Redagavo Alexys
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano nuomone runeris ar hiluxas tik ir tinka su seima vaziuoti i gamta,didziausias pliusas komfortas,jis lengvos masinos pojuti sudaro,o vietos tiktai pakanka,galas gerai atsidaro kaip stalas,siaip standartas gana aukstas ir paliginus su patruliu stipriai minkstesnis ir tylesnis. i misko keliukus vip klase!o patrulis darbinis arklys!metus turejau hiluxa,dabar turiu patruli,bekeleja nera ka lyginti,geriau visapusiskai nei hilux ,vie todel kad trumpas!ir tojota butinai 3,0td!!!

Turejau 6 patrulius,dabar 4runner,100proc.pritariu sitai nuomonei.Su patruliu gali stacias minti per arima jei uz vairo stipriai laikaisi :Dir nelabai ten jam kas nutiks ,su runeriu to nepadarysi,bet vaziavimo komfortas skiriasi gerokai

Redagavo rimka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo.rimka ikalei paskutini cveka i np graba.as irgi blaskausi-viena diena np kita toja.senai turejau np trumpa poto mp sitas kurkas minkstesnis bet...aisku priklauso kur ir kaip vazinesi.bet vos ne kiekvienai dienai mieste,savaitgaliais kaime manau jamam runeri (tik jokiu budu nenuvertinu np,gink dieve...)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo.rimka ikalei paskutini cveka i np graba.as irgi blaskausi-viena diena np kita toja.senai turejau np trumpa poto mp sitas kurkas minkstesnis bet...aisku priklauso kur ir kaip vazinesi.bet vos ne kiekvienai dienai mieste,savaitgaliais kaime manau jamam runeri (tik jokiu budu nenuvertinu np,gink dieve...)

Man tai runneris reikalingas labiau pakatuskem, bet kaip supratau blokiruociu neturi jis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai runneris reikalingas labiau pakatuskem, bet kaip supratau blokiruociu neturi jis?

Maniskis turi LSD,bet 100proc. difloko tai nemaciau kad turetu,na bent jau as nemaciau :D/>,o razdatke tai tik uzblokuota

Redagavo rimka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visureigį renkieči pakatuškėm. Pravažumui geriau kuo trumpesnė ratų bazė. Bet kompanijai :girtas: labiau patinka, kai durys yra 4 :)

Sudėjau į palyginimą keletos visureigių ratų bazes:

 

Samurai 2030

Feroza 2174

Frontera sport 2329

TLC90 trumpas 2370

gr trumpas 2400

Pajero2 trumpas 2420

Jeep Cherokee 2576

4runner 2624

TLC90 ilgas 2680

Jeep Grand Cherokee 2690

Pajero2 ilgas 2725

Frontera 2761

TLC80 2850

TLC100 2850

gr ilgas 2970

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visureigį renkieči pakatuškėm. Pravažumui geriau kuo trumpesnė ratų bazė. Bet kompanijai :girtas:/> labiau patinka, kai durys yra 4 :)/>

Sudėjau į palyginimą keletos visureigių ratų bazes:

 

Samurai 2030

Feroza 2174

Frontera sport 2329

TLC90 trumpas 2370

gr trumpas 2400

Pajero2 trumpas 2420

Jeep Cherokee 2576

4runner 2624

TLC90 ilgas 2680

Jeep Grand Cherokee 2690

Pajero2 ilgas 2725

Frontera 2761

TLC80 2850

TLC100 2850

gr ilgas 2970

kaip sia ta baze skaiciuojasi? nuo priekines asies iki galines?!
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

jei tik i pakatuskes tai koks dar runeris?? kokius ratus desi? nuo ferozos?

 

gi tie kas rikosi runneri kalba apie vazinejima mieste komforta ir pan.

Tada jau imti lexusa kaip gytmano ir ziuret kaip tai issvers pinigais :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbant apie runeri, yra du skirtingi dalykai kai runeris europinis, ir tikras japonas su vairu kitoj puses. Kokybe tikrai geresne ;)/> .

su vairu desineje buna ir anglas, ar jis japonas au euripietis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuomoniu bus daug zinok del spalvos moteru ir masinu vienos nuomones nebus turi apsispresti pats.

Pasmane Hilux japonas tai tas pats kaip ir runeris kazkas minejo tikras japonas buna eksportinis variantas jai neklystu jo kebulo numeris trumpesnis taip man paiskino lirostiniai kai pirkau detalias

O seip jai i bekelia tik savo malonumui tai uzteks pasikelia ne per daugiaussiai bet užtenka pilnai didesniu nei 32 ratu be invazijos i kebula nesukiši taip minkstas bet vietos gale tikrai galetu buti daugiau .Po kurio laiko vien paprastos pakatuskes virs vis sudetingesnem jai klystu sutinku gera buteli pastatyt, to pasekoje teks daznai keisti granatu gumas nes jas purvas ir zoles greit supleso.Tik nesugalvok pataupyt ir nusipirkt 2,4 tik 3,0l nes paskui viena ranka vairuosi kita asara brauksi kad jis nevaziuoja.

Patikek zinau is savo praktikos ir darysi ta paty kaip as mesi lauk priekine nepriklausoma vaziuokle ir desi balki i galini reduktoriu desi 75lc blokiruote ten labai mazai ka reik perdaryt ir po biski tavo runeris virs tikru dzipu o zmona vis is namu kad masinai skiri daugiau laiko ir pinigu nei jai O runeri pasirinkau vien todel kad jis man graziai ziurisi kaip dzipas

Sekmes ieskant savo automobilio manau visi jie geri ir kiekvien savo geriausias.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikras japonas yra gaminamas grinai japonijos rinkai, dar vadinamas JDM, o japonai geriausia pasilieka sau, bent jau kalbant apie toyota ir subaru, neveltuj 95 masinoj nerasi jokios prapuvusios skilutes. Kaip jau minejo, japonai turi trumpesni kebulo numeri, ir sumaisytas valituvu/posukiu rankenas ant vairo. Kadangi anglai ir japonai vazineja kita kelio puse, tai is japonijos daug masinu yra privesta i anglija, o is anglijos jos pareina i lietuva. Dar japoniskos masinos, tiek ir runeris, turi didesni galinguma, bei geresne komplektacija nei europines.

Redagavo SubaruLT
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.