Pereiti prie turinio

Feroza ir habai


tomas.rancas

Rekomenduojami pranešimai

Nupirkau Feroza. Dabar remontuoju ir iškilo klausimas ar galima ant jos uždėti habus, kaškokios zagluškės yra. Paaiškinkit man jaunam nepatyrusiam. Ir dar, Daihatsu buvo medžiotojo (tai šernus vežė tikriausiai po tris) lingės atsilenkė į kita puse. Gal kas susidūrėt nuo ko tinka?

post-4394-13597435400223_thumb.jpg

post-4394-13597436333083_thumb.jpg

post-4394-13597436947411_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nupirkau Feroza. Dabar remontuoju ir iškilo klausimas ar galima ant jos uždėti habus, kaškokios zagluškės yra. Paaiškinkit man jaunam nepatyrusiam. Ir dar, Daihatsu buvo medžiotojo (tai šernus vežė tikriausiai po tris) lingės atsilenkė į kita puse. Gal kas susidūrėt nuo ko tinka?

 

nezinau kaip pas feroza,bet jai stovi zagluskes tai bus tiltas vakuminis,tas pats kas su habais,nesuk galvos...o neieskodamas lingiu idek spiruokles i gala neturesi jokiu beduicon_cheers.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave automatiniai habai uzdeti, galima det mechaninius jei nori, ir lingiu problema sprendziama lengva, juk sakiau paciam uzvaziuok pamatysi gyvai viska ir nekils klausimu, anui :rolleyes:/> zagluskes nuo purvo, vaakumo ner :blink:

Redagavo daihatsiuks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutinis lingiu lapas taip ir turi but, pas mane tas pats, ziurejau naujas internete, tai visur taip. Bet kazkaip per viduri pas mane 1 lapu daugiau, matyt jau kazkas vokietijoi bure su jais

Siap mano labai keta, tai kazka reikes burt pavasari su spiruoklem. Gal kas dare ir turi foto kaip atrodo?

Redagavo Alexys
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave automatiniai habai uzdeti, galima det mechaninius jei nori, ir lingiu problema sprendziama lengva, juk sakiau paciam uzvaziuok pamatysi gyvai viska ir nekils klausimu, anui :rolleyes:/>/> zagluskes nuo purvo, vaakumo ner :blink:/>

Na jei nuotraukose automatiniai habai! tai as Leninas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:liux: :liux: :liux: :liux:

 

Tai papasakok daugiau, nebuk skupas. (kai sukau viena preikini rata tai kitas sukosi į kita puse, tai kaškas man nesueina. Jei butu su habais tai turėtu abu suktis į viena puse(čia aš taip galvoju)). Laukiu protingo paaiškinimo. Ačiū.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:liux:/> :liux:/> :liux:/> :liux:/>

Tavam varjente priekis sukasi pastoviai,tiltas jungiasi,issijungia razdatkes pagalba.Kad butu taupiau eksplotuoti reiktu pasistatyti mech.habus o su galinem lingem tai irgi priburta reikia sudeti reikiama kieki lapu,pasuk 865221554 paplepesim papasakosiu kas ir kaip.Sekmes!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavam varjente priekis sukasi pastoviai,tiltas jungiasi,issijungia razdatkes pagalba.Kad butu taupiau eksplotuoti reiktu pasistatyti mech.habus o su galinem lingem tai irgi priburta reikia sudeti reikiama kieki lapu,pasuk 865221554 paplepesim papasakosiu kas ir kaip.Sekmes!

o as galiu pasukt ? man su lingem ta pati problema :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.