Pereiti prie turinio

Nesiveda Hyndai galloper


rokas222

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Turiu hyundai galloper du. Nesikuria. Rakteli pasukus, starteris nieko nedaro, bet sujungus tiesiogiai starterį, jis pradeda sukti, bet neužsikuria. Kokia bėda gali būti? Aš manau, kad gal spynelė, kaip patikrinti?

Ir dar yra įmontota į džipą multi speed ką jis sudro?

Redagavo rokas222
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Turiu hyundai galloper du. Nesikuria. Rakteli pasukus, starteris nieko nedaro, bet sujungus tiesiogiai starterį, jis pradeda sukti, bet neužsikuria. Kokia bėda gali būti? Aš manau, kad gal spynelė, kaip patikrinti?

Ir dar yra įmontota į džipą multi speed ką jis sudro?

jej siurblys mechaninis tj pajunklaida kad siurblio voztuvas atsidarytu.jej njis uzdarytas,gali ir ant buksyro tampyt kiek nori....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie starterio magneto laido tas kur iš spinutės ateina pajung lemputę ir pasuk raktelį jeigu nešviečia tai bėda iš spinutės, jeigu šviečia tai magnetas

Tai vat, buvau įsikvietęs elektriką į namus. Pasakė, kad su spynute viskas gerai. uztrumpinus starteri suka. Kokia dar gali būti bėda? Gal žinot kur atovi strterio rėlė?

Redagavo rokas222
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va Išėmiau straterį, paaiškėjo, kad su juo viskas ok, tik angliukus pakeite, bet idejus viskas tas pats

http://www.part.lt/img/79e46ad390194c6a792e6670214ad244583.bmp

Ar neturetu pareiti pliusas, kai pasuki rakteli kur parasiau minusas?

Nes man kai pasuki rakteli, iskart pareina minusas.

Redagavo rokas222
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukosi, bet ar ten kur minisas man pareina pasukus rakteli neturetu buti pliusas?

O tai kurioj vietoj ten randi minusą apart starterio korpuse ?

 

Prie to plono laiduko kur ant bendeksinės relės viršaus jungiasi jungi kontrolkę , kitą galą kontrolkės kabini į masę. Pasukus raktelį į starterio įjungimo poziciją turi kontrolkė užsidegt. Jei kontrolkė neužidegė pradėk ieškot nutrūkusio laido , apsioksidavusio sujungimo. Labai lengvai gali būt numirę ir pačios spynelės starterio jungimo kontaktai. Saugiklio ant starterio laido nebūna (na bent man neteko rast nei vienoj mašinoj) , o va papildoma relytė kartais būna pakabinta. Ar tokia relė yra ar ne galima nuspręs iš laidų storio ateinančių į spynelę - jei mažiausiai yra trys stori laidai tai relytės nebus.

Numovus fiškę nuo degimo spynelės kontaktų galima pasitikrint ar sveika grandinė nuo spynelės iki starterio - susirandi fiškėj pastovų pliusą ir nuo jo pabandai vielos galiuku sujungt kitus laidus jungiat po vieną. Jei grandinė sveika tai kitam gale arba kontrolkė užsidegs arba suveiks starteris (žiūrint kas anam gale bus pajungta).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kurioj vietoj ten randi minusą apart starterio korpuse ?

 

Prie to plono laiduko kur ant bendeksinės relės viršaus jungiasi jungi kontrolkę , kitą galą kontrolkės kabini į masę. Pasukus raktelį į starterio įjungimo poziciją turi kontrolkė užsidegt. Jei kontrolkė neužidegė pradėk ieškot nutrūkusio laido , apsioksidavusio sujungimo. Labai lengvai gali būt numirę ir pačios spynelės starterio jungimo kontaktai. Saugiklio ant starterio laido nebūna (na bent man neteko rast nei vienoj mašinoj) , o va papildoma relytė kartais būna pakabinta. Ar tokia relė yra ar ne galima nuspręs iš laidų storio ateinančių į spynelę - jei mažiausiai yra trys stori laidai tai relytės nebus.

Numovus fiškę nuo degimo spynelės kontaktų galima pasitikrint ar sveika grandinė nuo spynelės iki starterio - susirandi fiškėj pastovų pliusą ir nuo jo pabandai vielos galiuku sujungt kitus laidus jungiat po vieną. Jei grandinė sveika tai kitam gale arba kontrolkė užsidegs arba suveiks starteris (žiūrint kas anam gale bus pajungta).

Starterio korpuse irgi minusas yra 'D bet as minusa randu tas laidas kur nuo spynutes pareina. Tas kur ft minsas parasyta.

Man nuo spynutes minusas pareina, o zinau, kad pliusas turetu eiti, todel ir nesuka starteris. Tikriausia teks nauja laida deti.

Ai dar is spynutes pliusas iseina i starteri, o laidas pr starterio kazkokiu budu tampa minusu

Redagavo rokas222
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tu sužinojei kad ten minusas - ar tik kartais kontrolkę nejungei kai laidas buvo prie starterio pajungtas ?

Ne atjunges nuo starterio buvau, viena gala jungiau prie pliuso kita prie to laido ir taip suzinojau.

Nu va starterio beda susitaisiau baigiau 12h nakties ;D Dejau nuo spynutes naują laidą i starterį ir fsio :D/>/>/>

 

Dabar yra kita problema nesikuria ;D Ot db vargsiu taip jauciu ;D

Biski info apie galloperi: 2,5 tdi, 2000metu, 4 duru. 72 ar 73 kilovatai

Starteriu sukant nė trupučiuko negriebė, bet ant buksyro tempiant griebe, griebe, griebe, uzsikure, bet is pradziu visiskai gazo nepreme, paskui prasidirbo viskas ok buvo.

Atsalo variklis ir vėl tas pats, gal kuro filtras nuėjo?

Buvau ta varzciuka nuo filtro apacios atsukes tai ten vos vos isbego kazkas,

Redagavo rokas222
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai ilgiau pasikapsčius būtum radęs ir kame bieda ir nebūtų reikėje papildomo laido - juolab kad teisingu keliu jau ėjei. ;)/>

 

Na toks vaizdas kad orą kažkur gaudo - ar tik keisdamas žvakes kartais nebūsi pažeidęs kuro nuo purkštukų gražinimo vamzelių ar šlangučių. Įtariu kad prieš žvakių keitimą ten viskas su kūrimusi buvo gerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai ilgiau pasikapsčius būtum radęs ir kame bieda ir nebūtų reikėje papildomo laido - juolab kad teisingu keliu jau ėjei. ;)/>/>

Radau, tai kažkokia rėlė, bet dabar laikinai bus gerai, kol nusipirksiu

 

Dėl kūrimosi, prieš pastatant i garaza, jis kūrdavosi, bet sunkiai, todėl pakeiciau zvakes, 2 neveikė. Šlangikiu neprakirtau.

Ir dar man turbina eina jau, sake greit uzsilenks, gal dėl to?

Redagavo rokas222
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai turbinos stovis kūrimuisi įtakos kaip ir neturi, čia greičiau bus kažkas kitas kaip kad kuro "sėdimas" , oro gaudymas , degimo (įpurškimo) kampo netikslumas, kompresijos nebuvimas, "numirę" purkštukai ir t.t. ir t.p.

O jei dar mašinoj elektros prikišta tai gali ir ta durnavot - pilnai užtenka kad būna nuo proto nušokęs temperatūros daviklis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau, tai kažkokia rėlė, bet dabar laikinai bus gerai, kol nusipirksiu

O čia nelabai gerai bus ba jei stovi relė tai vadinas spynelės kontaktai nepaskaičiuoti didelėms apkrovoms ir gali reikt kad kartu su rele teks ieškot ir spynelės kontaktų. Patarčiau laikinai starteriui pastatyt galingą knopkę.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.