Pereiti prie turinio

HUBai


Rekomenduojami pranešimai

pas mane tas pats buvo, vaziuoji prasideda traskesis, pradedi stabdyt, smugis ramu, vaziuoji toliau :) tai cia hub'ai automatiniai neatsijungia, nes pakelus ant donkrato suki rata ir matai kad kardanas priekinio tilto sukasi, pas man buvo abu ratai susijunge, tai uzesys masinoj ir saliurkos biski ryjo, dabar laukiu kol atvez mexaninius hub'us

bet kaip man vienas meistrelis sake gali vazinet nieko daugiau nesulauzysi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir isidejus mechaninius hubus kardanas priekinis suksis. pas mane lygiai tapati problema buvo. sprendimas labai paprastas. i razdatke tepalus skistesnius supyliau o i priekini tilta tirstesnius. i obuolius mslionkes ir grafitinio pilnai privariau. ir visos problemos dingo. o su tarskejimu vazineti tikrai negalima. hubus sumalsit.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir isidejus mechaninius hubus kardanas priekinis suksis. pas mane lygiai tapati problema buvo. sprendimas labai paprastas. i razdatke tepalus skistesnius supyliau o i priekini tilta tirstesnius. i obuolius mslionkes ir grafitinio pilnai privariau. ir visos problemos dingo. o su tarskejimu vazineti tikrai negalima. hubus sumalsit.

tai jau taip ar taip tiem automatam yra sakes :) o mexaniniai kol nesujungi nesuka priekinio kardano

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

suksis kardanas nuo razdatkes. hubus gali isimti isvis ir kardanas vistiek suksis

tai mjei isjungt 4wd o tik galas veda tai turetu nesisukt :roll: ? arba parasyk tiesiai sviesiai kad suksis todel ir todel, ir jeigu pas ji sukasi bet kurio atveju, tai nafiga jam tada tie hubai, uzglusini mirtinai ir viskas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nafik hubai jei isjungus prieki sukasi kardanas :) kardanas sukasi kai gauna sukima is kur nors arba nuo ratu - jei sujungti hubai, arba nuo razdatkes, jei ijungtas priekis, jei tas ir tas atjungta - kardanas ir priekinis tiltas neturi suktis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

traskejimo priezastis yra razdatkej. is ryto kai pradedi vaziuot tik su galu, priekinis kardanas sukasi, bet labai silpnai, galima su ranka sustabdyti. isemus huba, ant asies yra uzdetos tokios karuneles dvi viena i kita yleistos, kurios ijungia (suspaudzia) huba kai asis pradeda suktis. taigi ta asis sukasi nuo priekinio kardano. bet sukasi netaip smarkiai kad ijungtu hubus. ten vyksta tik bandimas tai padaryti. isemus hubus ar net tik tas karuneles, traskejimas dingtu. bet tai nereiskia kad priekinis kardana nesisuka. is ryto tegul pas drauga papraso kad pavaziuotu i prieki, o pats pro priekine, desine arka pasiziuri i kardana (bandimai suktis bus matomi)

Na jus nepykit, nemoku as paaiskinti kas ten ir kaip. bet pas mane viskas taspats buvo. ir kaliu drasia 100%

teigti traskejimo priiezasti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
na gal kazka nesupratau bet isjungus prieki su automatiniais hubais rekomenduoja atgal pavaziuoti kerlis metrus kad atsiujungtu...... icon_exclaim.gif

 

taip tai teisybė net nissan serviso knygoje parašyta kad išjungus priekinį tiltą automatiniai habai atsijungia pavažiavus apie 1 metrą atgal

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.