Pereiti prie turinio

NT II starteris


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,gal kas esate susidure su starterio daznu gedimu.Esme tokia kad jis kaip ir suka bet, kaip butu akumai issikrove vos pasuka ir kol akumai istikro dar geri tai uzsiveda bet paskui amen.Jis tumpina ir jam reikia laaaabai daug energijos..Bandem kelis akumus papildomus neprasuka o jei paleidi su starteriu is rozetes sukasi kaip ispistas.Jau uzpiso su juo kariaut per paskutinius du metus ta problema islenda 4 ar 5 karta jau tas starteris rinktas perinktas viskas nauja jame ir va blet ir vel tas pats.Gal kas susidure su tokia nesamone gal beda kitur tik ant starterio ji paskui islenda?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei vedasi tai is puses abaroto jei nesiveda tai kaip akumai butu visiskai mire nors langai vejaliai viskas gali veik pilnu pajegumu be jokiu problemu.Klemas pakeites jau naujom vat reiktu dar laidus pakeist... akumus krauna gerai jau tikrinta ne viena karta.Pirma karta kai perrinko starteri asele net buvo linkus,tai pradedu speliot ar negali but kad jam labai sunku varikli prasukt ir jis pradeda gliucint nu cia jau prasideda mano paranajo tuoj duslintuva apkaltinciu :))))))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei vedasi tai is puses abaroto jei nesiveda tai kaip akumai butu visiskai mire nors langai vejaliai viskas gali veik pilnu pajegumu be jokiu problemu.Klemas pakeites jau naujom vat reiktu dar laidus pakeist... akumus krauna gerai jau tikrinta ne viena karta.Pirma karta kai perrinko starteri asele net buvo linkus,tai pradedu speliot ar negali but kad jam labai sunku varikli prasukt ir jis pradeda gliucint nu cia jau prasideda mano paranajo tuoj duslintuva apkaltinciu :))))))

gali buti klema kur prie starterio sukasi del variklio prasukimo gal pas tave starteris benzininis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,gal kas esate susidure su starterio daznu gedimu.Esme tokia kad jis kaip ir suka bet, kaip butu akumai issikrove vos pasuka ir kol akumai istikro dar geri tai uzsiveda bet paskui amen.Jis tumpina ir jam reikia laaaabai daug energijos..Bandem kelis akumus papildomus neprasuka o jei paleidi su starteriu is rozetes sukasi kaip ispistas.Jau uzpiso su juo kariaut per paskutinius du metus ta problema islenda 4 ar 5 karta jau tas starteris rinktas perinktas viskas nauja jame ir va blet ir vel tas pats.Gal kas susidure su tokia nesamone gal beda kitur tik ant starterio ji paskui islenda?

 

buvo pas mane tas pats, irgi akuma pakeiciau :D, esme yra masej , bent jau pas mane taip buvo, ne angliukuose ir ne kitur, starteris susideda berods is 3ju daliu, t.y. tarp ju prisioksiduoda ir negauna normaliai mases.

pabandyk stora laida priglausti ar prisukti tiesiai nuo akumo.

 

ps. kur keitei klemus ir kokius, nes mano svininiai pavarge reik iki ziemos pakeist.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti klema kur prie starterio sukasi del variklio prasukimo gal pas tave starteris benzininis?

 

 

Tokio varianto negalvojau kad taip gali but :) Bet pries tai tris metus vaziavo su senais akumais labai gerai ir ziema prie minus 30 uzsivezdavo spol abarota.paskui prasidejo bedos su oru salerkoje rytais tai reikedavo ji pakankint ir prasidejo nesamones :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.