Pereiti prie turinio

Zuikio litro kardanai


alga

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

Kaip sprendžiat išsimalusių šlicų bėdą?

Kažkaip spėju kad litrui neišmaltų kardanų kažin ar įmanoma begauti, o nauji pagal užsakymą kainuoja nehumaniškai.

Perdarymas ant kitų kardanų? Dar pas rusus skaičiau iš bėdos suploja (apkala) kažkiek šlicinę movą kad laisvumo neliktų, bet manau vibracija bus, ir pataikyti taip suploti kad neklibėtų ir dar vaikščiotų laisvai - sunkoka.

as nezinau ar 1 nuo 1,3 kardanai skiriasi,as ant 1,3 uzdejau uaz,nes tapacia problema su slicais buvo ir nieko daug burti nereikejo plansus pratekinau ir skyles isgreziau ir viskas.O kardana gavau turguje uz 50lt pigau grybo.O su galiniu reikia trumpinti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nezinau ar 1 nuo 1,3 kardanai skiriasi,as ant 1,3 uzdejau uaz,nes tapacia problema su slicais buvo ir nieko daug burti nereikejo plansus pratekinau ir skyles isgreziau ir viskas.O kardana gavau turguje uz 50lt pigau grybo.O su galiniu reikia trumpinti.

Ar laiko flanšai?

Klausiu, nes flanšas zuikio d90 mm, o UAZ/GAZ kardanui tarp skylių centrų kažkas 80mm, varžtai M10, taigi skylė gręžiasi prie pat flanšo krašto, faktiškai skylės kraštas=flanšo kraštas. Ir storis flanšo 8mm, o centravimui (UAZ/GAZ kardano) reikia pratekinti 3mm į gylį d60 mm, taigi flanšo mėsos lieka tik 5 mm.

 

Man pasirodė toks kelias nelabai patikimas, tai centravimui tekinausi tokias "kepures" su skyle d60 kad ant zuikio flanšo užsimautų. Dar nesurinkau nes laiko nerandu.

Redagavo alga
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar laiko flanšai?

Klausiu, nes flanšas zuikio d90 mm, o UAZ/GAZ kardanui tarp skylių centrų kažkas 80mm, varžtai M10, taigi skylė gręžiasi prie pat flanšo krašto, faktiškai skylės kraštas=flanšo kraštas. Ir storis flanšo 8mm, o centravimui (UAZ/GAZ kardano) reikia pratekinti 3mm į gylį d60 mm, taigi flanšo mėsos lieka tik 5 mm.

 

Man pasirodė toks kelias nelabai patikimas, tai centravimui tekinausi tokias "kepures" su skyle d60 kad ant zuikio flanšo užsimautų. Dar nesurinkau nes laiko nerandu.

kolkas laiko gerai, o skyles gavosi panasei kaip ir samarkando kardano, tik skyles tu flansu bujo 10mm, o kur turiu long samarkanda kardano skyles yra 8mm.Kiek esu girdejes tai kad tiltai yra siaurieji ir plateiji gal delto skiriasi skyles.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas laiko gerai, o skyles gavosi panasei kaip ir samarkando kardano, tik skyles tu flansu bujo 10mm, o kur turiu long samarkanda kardano skyles yra 8mm.Kiek esu girdejes tai kad tiltai yra siaurieji ir plateiji gal delto skiriasi skyles.

Nu svarbu kad laiko. Mano SS senas litras, tai ten daugiau būrimo nei 1,3 nes rankinis ant razdatkės (barabanas stovi o ne flanšas).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.