Pereiti prie turinio

JW tiltu vertimas


Teodoras

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 83
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

stai ir nuotraukos.. vienoje is nuotrauku metalas is kurio dariau flansus tarp tilto ir lingiu, ispjoviau skyles veliau perpjoviau per puse, gavosi gana neblogai..beje teko skersine trauke priekyje pjauti ir ilgintiapie 6-cm.. stai tiek. P.S liko isspresti klausima su kardanu,nes vibracija zudo. :angry:

 

 

Viens is variantu diel vibracios,tai nuliaist varikli su razdatke,as pier varzibos maciou latvius su TJ vaziojanciu,tai pas jos buvo nuliaistas tokiu budu,nors nesupratou kam jie tai dare nezinou,nes pas jos 33ratai stovejo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuleidau razdatke su deze ir uzteko,biski motoras pasviro bet nedaug.. o siaip tai prailgint kardanus nepamaisytu tikrai. ;) keli pirkejai atsirado tai turbut atsisveikinsiu jau su savo naujuoju zaisliuku nespejes pasidziaugti. :( gaila bet pinigai geri. :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam tai darit,kuo auksiou tuo nestabiliou :rolleyes:

 

 

Pas mane su 32" ratais nuo padangos iki fenderių kampų po 2 cm tarpai ,buvau nuvežt linges atkalti tai paaukštėjo bet iki pirmo offroudo,o kilstelt reikia nes kur pažiūri tai bako apsauga provėžom velkasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane su 32" ratais nuo padangos iki fenderių kampų po 2 cm tarpai ,buvau nuvežt linges atkalti tai paaukštėjo bet iki pirmo offroudo,o kilstelt reikia nes kur pažiūri tai bako apsauga provėžom velkasi.

 

 

Diel bako tai jo,pas mane tas pats,bet nenoriu kelt tik diel to,geriou galvot kaskoki mazesni baka stati,nes pas mane gujos ira tai benzo doug nereikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenorėjau aš iš pradžių verst tiltų bet čia ko gero paprasčiausias būdas kaip iškelti nekeičiant lingių.

iens is variantu,i girdejou visai neblogas,tai pastatit sperokles,lingems lengviou,ir masina netaip sokines

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.