Pereiti prie turinio

4D56 variklio žvakės


arunas_307

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

Žiūrėjau Tanagroje, tai už Boš žvakę prašo 93 Lt, kažkaip pasirodė daugokai. Kur perkate, kiek mokate, gal tai normalu? Variklis 2.5TD, 1995 m.

 

A.

Vln

 

del zvakiu neskubek, paskaitinek kokiu tau reikia, esu sukures tema , perskaityk tada nuspresi ;)

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/18951-mp-ii-4d56td-kaitinimo-zvakes-sistema-sqgs/

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Žiūrėjau Tanagroje, tai už Boš žvakę prašo 93 Lt, kažkaip pasirodė daugokai. Kur perkate, kiek mokate, gal tai normalu? Variklis 2.5TD, 1995 m.

 

A.

Vln

Cia gal su keraminiu galu,todel tokia kaina,nors Auturoj zvakes su keraminiu galu 70lt.O siaip paprastu zvakiu HKT firmos,kainos apie 46lt.Yra ju Eolte,Lirostoj,Auturoj.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, perskaičiau.

 

Pas mane buv. savininko padaryta nuo mygtuko.

 

Žvakė Champion -CH94- 4E 12V. Kaip suprantu, ne keraminė, 94 m. gamybos, 12 V įtampai.

 

A.

 

del zvakiu neskubek, paskaitinek kokiu tau reikia, esu sukures tema , perskaityk tada nuspresi ;)

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/18951-mp-ii-4d56td-kaitinimo-zvakes-sistema-sqgs/

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, perskaičiau.

 

Pas mane buv. savininko padaryta nuo mygtuko.

 

Žvakė Champion -CH94- 4E 12V. Kaip suprantu, ne keraminė, 94 m. gamybos, 12 V įtampai.

 

A.

tada tikrai per brangu...bijau pameluoti ar ne 45 litai normali zvake ..gal net dar maziau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kurioje vietoje ch94 po 25 Lt?

 

Iš išvardintų aukščiau pard. Alterna kaip ch94 pakaitalą pasiūlė Denso už 40 Lt, bet labiau norėtųsi vienodų.

 

A.

 

hkt zvakes vilniuje pirkau po 30 lt

champai apie 50 lt (bet pagal kataloga duoda ch256)

o ch94 po 25 lt bet matau kad sandelyje ju nera

o domejausi ngk, noras dingo apie 120lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.